Algimantas Rusteika. Komentaras Nr.1: pesimistinis

Sodrinė-tautinė-eurovalstybė labiausiai myli tą mokesčių mokėtoją, kuris niekada neserga ir numiršta sekančią dieną po išėjimo į pensiją. O jei šitaip kol kas – laikinai, truputį, galimai, kas galėtų paneigti – dar nėra, tai mūsų valstybė svajoja, kad taip kuo greičiau būtų ir brangiuosius mokesčių mokėtojus prie tos minties palaipsniui pratina.

Eurobiurokratai jau pradeda svajot apie pensinį 72 metų amžių, nors tikriniai Lietuvos homofobai paegzistuoja vidutiniškai dar tik iki 71,5 metų. O kad nuo tų planų sukriošę seniai nesukiltų ir toliau balsuotų už Tautos gelbėtojus eurokonservatorius, per programą Vremia šiandien Mariukas Žiedas paskaitė, kad euroviršininkai kalba ne apie pensinį, o apie darbinį amžių.

Tipo – iki tiek jums bus leidžiama dirbti, džiaukitės ir šokinėkit! Ir dar ponas Andriukaitis labai gražiai apie „senjorus“ pakalbėjo, net susigraudinau – juk ir man greit! Tendencija vis tiek aiški – pensinis amžius turi būti prilygintas vidutinei gyvenimo trukmei, ir problemos neliks.

Juk nieko naujo po saule – būna metas akmenis mėtyti, būna rinkti, o būna – ir į užtarnautą poilsį išeiti. Ateina metas vidutiniškai mirti – ir gauni vidutinę pensiją. Ir sodroms problemos nelieka, tik tie niekšai, kurie gyvena ilgiau, bet tam pinigiukų prispausdins.

O kas norit per mėnesį daugiau gauti keliasdešimt euriukų, kurie nuvertės nuo pokyčių-po-pokyčių, teateinie į pensijų fondus, kur, kaip sako geras ten dirbantis pažįstamas, algos apie 11 000 €, jei pakankamai durnių esi prisiverbavęs.

Na, bet per Vremia juk pasakė ir tai, kad pensijų sistemos krachas artėja po kokių 4 metų, žodžiu, sekantį penkmetį, tai tikrai, nebijokit, per tą laiką gal PIŠ neliks! Ir nereikia brangiems mokesčių mokėtojams baimintis, nes 72 metai tik prognozuojamas darbinis, o ne pensinis amžius!

Žodžiu, pensija kaip vaivorykštė (kaip šiuolaikiška, ar ne?), tolsta į ją einant. Dirbsim tiek, kiek gyvensim, ir būsim laimingi, nes darbas iš beždžionės sukūrė žmogų ir jį puošia. Tik niekas nepasako, kad darbo dabar net penkiasdešimtmečiui susirasti jokių šansų, tai ką kalbėt apie tuos senius, kuriems dar po to 4 piatilietkas reiks dirbti – kur, pas ką, už kiek?

Na, tai ką daryt – gyviems į grabą gultis negi reiks, jei pinigų sodrinei pseudovalstybei trūksta, tai iš kur jų paimti?

Atsakymas: kaip 3 pirštus apmyžt – iš biudžeto! Žmogus nekaltas dėl valstybės neįgalumo, ji tam ir yra, kad spręstų žmonių poblemas, o ne dėl jų dejuotų ir protus dulkintų, brangius rinkėjus kaltintų ir melžtų.

Tai, iš ko atimti biudžetui, jei atėmus iš dirbančių bėdžių nebedirbantiems trūksta? Ogi iš tų, kurie pinigų turi! Iš visus ant paskolų pakabinusių ir nieko beveik nemokančių kolonijos administracijai vikingų bankų ir korporacijų, registruotų Bermuduose ar Kaimanų salose, iš maksimų, ikiukų ir kitų Ekrano herojų, kurie per pandemiją ir krizes išsimoka šimtus milijonų dividendų ir stato dešimtis naujų prekybcentrių.

Manot, taip bus? Niekada, nes varnai varnams akies nekerta ir niekada nekirs. Na, nebent visi dar nenumirę to pareikalautume ir jie pamatytų, kad gali prarasti viską. Bet ar pareikalausime? Ar sutiksime dirbti tol, kol numirsime? O jei reikalausime, tai ką viršininkas pirmadienį kontoroj pasakys, drąsioji Lietuva?

Romualdo Požerskio nuotrauka

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah1

kaip gera buvo tarybų sąjungoje – pensijinis amžius buvo 55, 60 .

Sprendimas

juk rastas: vakcinuoti svolačius, kad nenumirtų nuo covido! Po antros vakcinos ir nudvės:
https://www.kla.tv/2021-04-17/18516

Ne į temą...

Puiku,tikslu,tik maža pastaba gerb.Algimantui:ne „sekantis”,kas reiškia sekimą arba rusiškumą „Sledujuščij”,o liwtuviškas žodis KITAS.

>ah1

aha, mirdavo sovietijoje ir tų 55 nesulaukę.

ah1

>>ah1 2021-04-20 19:22 , sulaukdavo ir sulaikę dar ir po šiai dienai gyvena ir nė neketina anapilin dar.

Kis

Konservatoriai,kaip toje rusu dainoje,Maidana kasdiena artina,ir jis butinai ateis,bet jie butinai bus amziams isvaryti.Zmogaus kantrybe nera begaline,kas naujiena tai patycios,kuo blogiau valstybes pinigineje tuo baisesni siuzetai kuriami,kad nematytume kas vyksta po nosimi siandiena.Bliamba,atmerkti akis,ijunkite bent grama smegenu,paziurekite kas anuot V.Landzbergio vairuoja Lietuva ir i kur,be antro galo pas mus broblemu neliko.Busiu pirmuose eilese,bereikia pakviesti i kova del zmogiskumo!

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top