Algimantas Rusteika. Kova su liga ar su visuomene?

Bukalaurės sako: Europos pakraščio kolonijos populiacija nuo koronaviruso „pavargo“. Mes šeimoj irgi kiekvieną vakarą susitariam užmiršt koronavirusą – pajunginėjam teliką ir nieko apie ne koronovirusą, net orai apie koronavirusą! Pasiimu planšetę, pafeisbukinu, paguglinu, padelfinu – nieko ne apie koronavirusą, vien koronavirusas!

Net pajuokaut, patylėt ne apie koronavirusą neišeina, tai atsisveikinimui pasipykstam ir užmiegam koronavirusų poza. Kaukės tai nenusiimu, nes aplink tai koronavirusų pilna. Mūsų kolonijoje, žinokit, gyvenimas pavojingas, nes dėl visko kalti rusai ir virusai, todėl reikia saugotis.

Koronamoterusų valdomoj valstybėj, pilnoj koronavirusų, koronavyresnybė nusprendė, kad važiuoti į kitą miestelį pasikeisti koronavirusais negalima, nes numirsim, o savo miesteliuose keistis galima, nes nenumirsim. Na, dar jei miestelis šalia didelio miesto, tai irgi byškį galima, o jei byškį toliau – tai vėl negalima. Juk taip paprasta, negi neaišku?

Logikos įskaitos net koronavirusu besimptomiškai sergantis profesorius nepasirašytų, tačiau patylės, kad nepažiūrėtų kreivai koronavyresnybė, metusi dar beveik milijoną mūsų pinigų žurnaliūgoms globalistų bukinimo tekstams versti ir koronavirusu žmones gąsdinti. Nes laisvės epochoje neįtikusius valdžiai profesorius Seimas meta iš darbo, o valgyti ir atiduoti paskolas nori visi.

Ir vardan tos Lietuvos, ant kurios jiems nusispjaut, už mūsų nelaisves ir jų laisves, visų lietuvių, rusų ir baltarusių gerovei išdarda į gatves koronavirusybės kariauna piliečiams bausti ir gąsdinti. Įsiklausykim, ką mums sako – kai mūsų populiacijos nebebus, tai įeis į psichiatrijos vadovėlius pirmakursiams.

Pasirodo, vakcina nuo koronaviruso neapsaugos nuo užsikrėtimo, net pasiskiepiję laikysimės „ribojimų“! Šventasis skiepas tik suteiks tam tikro procento šansą, kad nenumirsi ir sirgsi lengviau, bet net ir nieko nejausdamas vis tiek „sirgsi“, t.y. būsi „atvejis“ ir virusų nešiotojas. Ir užkrėsi kitus, todėl ar persirgęs, ar paskiepytas ir toliau būsi pavojingas ir turėsi drebėt po kaldra su kauke.

Protingieji kurmiai mums nepaaiškina, kodėl per visus galus kala, kad pasiskiepiję apsaugosim kitus, jei apsaugosim tik save, net jei vakcinas prievarta susileisim jau persirgę? Ir kaip tas koronaviruso plitimas baigsis, jei pasiskiepiję jį ir toliau nešiosim ir platinsim, ir kiti vis tiek jį gaus?

Dar mums sako, kad apsaugosim vargšę sveikatos sistemą nuo „lūžio“. Nors net didžiausių „bangų“ metu, kai „pirmavome Europoje“, ji buvo vos iki pusės apkrauta. Atsiverčiam paskutinius Statistikos departamento duomenis ir matom skaičiukus:

Ataskaita už parą: 2021-03-31 (00:00:00–23:59:59):

730 – Užimtos COVID-19 gydymui skirtos lovos, be RITS (iš 1403)
691 – Užimtos lovos su deguonies tiekimu COVID-19 gydymui, be RITS (iš 1266)
82 – Užimtos RITS COVID-19 gydymui skirtos lovos (iš 193)
45 – Užimtos RITS lovos su DPV aparatais, skirtos COVID-19 pacientų gydymui (iš 191)
30 – Užimtos High-flow deguonies sistemos, skirtos COVID-19 pacientų gydymui (iš 98)
2 – Užimtos EKMO sistemos COVID-19 pacientams gydyti (iš 3)
6 – Laikinai nedarbingi dėl COVID-19 ligos gydytojai (iš 8187)
2 – Karantine / izoliacijoje dėl COVID-19 esančių gydytojų (iš 8187)
651 – Laikinai nedirbančių dėl kitų nei COVID-19 priežasčių gydytojų (iš 8187)
32 – Laikinai nedarbingi dėl COVID-19 ligos slaugytojai (iš 12849)
17 – Karantine / izoliacijoje dėl COVID-19 esančių slaugytojų (iš 12849)
1204 – Laikinai nedirbančių dėl kitų nei COVID-19 priežasčių slaugytojų (iš 12849)

Tyrimų/testų Iš jų teigiami (%) Laikotarpis Tyrimo/testo tipas

8249 8 7 d. vidurkis PGR (diagnostinis)
2629 3 7 d. vidurkis Antigeno (diagnostinis)

Kaip matom, iki „sistemos lūžimo“ dar toli šaukia, bet mums sako – kai visus suvakcinuos, žinokit, visuomenė bus apsaugota! Nors dar kaip reikiant to nepradėjus, daugėja mutacijų, nuo kurių esami skiepai vis mažiau apsaugo. Ir ateis tiek koronaviruso atmainų, kiek pasaulyje valstybių, ir baigus visus vakcinuoti reikės pradėt vėl iš naujo, nes virusas jau bus kitoks.

Nors ten, kur atsisakė visų „suvaldymo“ nesąmonių (Texase ir t.t.), „atvejų“ nei daugiau, nei mažiau, „banguoja“ taip pat, bet apie tai per programą „Vremia“ nepasakys. Ir kai reikės padidinti atvejų“, kurie nieko nejaučia, padidins testavimą ir nustatys, kiek reikia. Ir jei tirsi PRG, tai „atvejų“ bus 8 %, o jei antikūnių testu – bus keliskart mažiau, tik 3 %. O jei PRG ištirtum visus 2 500 000 statistinės populiacijos, statistiškai „sirgtų“ visi 200 000!

Atsibosta feisbukuose teisintis dėl to, ko nepasakiau, ir valdžios fanatikams aiškinti, kad niekas nesirengia neigti viruso egzistavimo ir ligos. Esmė ta, kad „suvaldymas“ vykdomas neadekvačiais metodais, pavojai išpučiami iki beprotybės, manipuliuojama statistika ir kova su liga seniai tapo kova su visuomene. Kur vadovaujamasi politiniais ir biznio interesais, pamišimas valdo, ir niekas proto nebegirdi.

Kodėl tai toliau vyksta ir niekas, net koronavirusybė nežino, kaip baigsis? Todėl, kad puiki proga įgyvendinti visų valdžių norą totaliai kontroliuoti visuomenę, kurios jie nepraleis. Todėl, kad korporacijos nepraleis galimybės sunaikinti vidutinį ir smulkųjį verslą. Todėl , kad pagamint septynis milijardus vakcinų kasmet (juk mutuoja!!!) yra biznis, ar ne? Todėl, kad visuomenė turi bijoti, bijoti ir dar kartą bijoti, slėptis su kaukėmis po kaldromis ir tikėti išgelbėtojais bukalaurais.

Eik paskui valdžią ir pinigus, ir suprasi viską net bepročių pasaulyje. Visa kita tik laiko, vietos aplinkybės ir noras „įveikti“ gamtą, kurios varlytes ir niūraspalvius auksavabalius reikia „saugoti“, o žmones, miškus, verslus ir tautas sunaikinti. Jeigu svajojat, kad vėžys savaime pasigydys, atsibuskit, po velnių – jie tą darys tol, kol leisim, ir jokių kitų taisyklių šiame žaidime nėra.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

Idomu po vakcinos kiek organizme atsiranda tu vadinamu antikuniu.Rasoma,kad ju norma organizme nuo 0 iki 50,kiekuzteks mano antikuniu,jeigu pas mane persirgus ju visa gauja-11411.4?Galbut vertetu persirgti,kasliks gyvas tam skaityk pasiseke?Idomu,kiek biudzetui kainuoja 14 dienu gydymas ligonineje,nes po 14 dienu busi israsytas ir tavo problema akis i aki palieki su corona,2.5 men po israsymo,paskambino seimos gydytoja ir paklause ;kaip sveikata,supratau;ar as dar gyvas?Super gyventi europoje,nors del gydytoju jokiu pretenziju,isrinkom tautine valdzia,o koks ju intelektas!!

Tvankstas

Kis – čia Jums apie prioritetus.
Apie plandemijos valdymą su visuotine eutanazija.
https://www.ninefornews.nl/professor-cahill-gevaccineerde-70-plussers-sterven-waarschijnlijk-binnen-2-tot-3-jaar/- galima skaityti ir angliškai, ir rusiškai.
Dolores Cahill supažindina, kad po skiepų 70-mečiams teks gyventi 2-3 metus, 30-mečiams 5-10 metų.
Pirmyn skiepytis, pirmyn į mirtį.

Tvankstas

Apie kovą prieš Žmoniją.
Labai aiškios instrukcijos Skvernelio vyriausybei ir ministrui Verygai, labai aiškios instrukcijos Šimonytei ir ministrui Dulkiui – skaitykime ir viskas kaip ant delno, kiekvienas,-a pabūsime ateities būrėju.
Paklauskime praeitos kadencijos EP narių iš Lietuvos : ar balsavote už instrukcijas ? Gal nereikia – atsakymas aiškus.
P. Auštrevičius, kaip G. Soros administratorius Lietuvai Briuselyje ( žr. soroskooptbrussel.pdf), kaip 147 pasaulio koncernų atstovas Lietuvai, tikrai balsavo ir gali paaiškinti.
Europos Komisija dar 20 mėnesių prieš pirmą karantiną jau skelbė apie skiepus : https://ec.europa.eu/transparency/regdoc/rep/1/2018/EN/COM-2018-244-F1-EN-MAIN-PART-1.PDF
Nieko asmeniško, tik dokumentas. Kad turėtume ateities supratimą
tereikia pasidomėti, kaip kuriamas skiepų konclageris : https://ec.europa.eu/health/sites/health/files/vaccination/docs/2019-2022_roadmap_en.pdf
Turime aiškumą, kaip mus avėgalvius ves į naują laimę. https://ec.europa.eu/health/sites/health/files/vaccination/docs/10actions_en.pdf
dar 2019 metai … dar 2018 metai https://ec.europa.eu/health/sites/health/files/vaccination/docs/2018_vaccine_confidence

Gerbiamas

Rusteika.Jus sakote, atsibuskit.Kaip gali atsibusti zmones, kuriuos zombino ir kvailino desimtmeciais visom imanomom sklaidos priemonem ir budais.JU, tiesiog, zmogiskai gaila.

Vyksta bilijonierių

mirtina kova su ubagynu. Anksčiau Wall Street’o banksteriai grūmėsi už proletariatą Rusijoje, o dabar už Koviadą pasaulyje.

Milaitis ir kvanktêlejes Tvaknkstas,

o kas toliau?!

Atsibudome.

Viską suprantame. Ir ką? Žinom, kad jie tą darys, kol leisim. O koks yra būdas neleisti, kai ne tik policija, bet net ir kariuomenė patruliuoja, kad žmonės netgi Velykų nešvęstų? Net po ištuštėjusius kaimus siautėja, kad koks anūkas pas bobutę neatvažiuotų. Žinom, kad policija už antivelykas gauna daug pinigų. Ką gauna kariuomenė, nežinau. Jei norit sužinoti, kreipkitės į vyriausiąjį ginkluotųjų pajėgų vadą arba jo damą. Pilietinis nepaklusnumas? Bet žmonės jau nebeturi pinigų baudoms mokėti, o kredito tokiam tikslui joks bankas neduos. O kas turi pinigų, tam ir dabar jokių apribojimų, taigi ir jokių nepatogumų. Nori – į užsienius važiuok, nori – Lietuvoje gauk leidimą kur nori keliauti. Sienos išvažiuoti iš Lietuvos ir atgal grįžti atviros, jokie patruliai nei gaudo, nei… Skaityti daugiau »

Su kuo valgomas kovidas?

šičia išsisemia tautos trubadūrų jėgos.

ah1

po banguojančia coldra arba kitaip po varlės virimo mechanizmu smulkaus ir vidutinio verslo sunaikinimas vardan inkliuzyvinio kapitalizmo.

gelbėkitės,kas dar galit

Mus numatyta masiškai išnuodyti kaip galvijus be jokių ceremonijų:

sarmatas.lt/02/valdas-anelauskas-smegenu-plovimo-pasekmes-kovidiniame-fronte-1/

ah1

na o iš bankrotų grietinę nusisemia bankrotų adminisratoriai ir to geriausias visiems žinomas pavyzdys iš žiniasklaidos – Snoro banko subankrotinimas ir kiek sumokėta Snoro banko administratoriui. Ar ne sutapimas Šimonytės reikalai banko Snoro naikinime ir Šimonytės darbai dabartinio smulkaus ir vidutinio verslo dusinime?

ah1

jokios realios kovos su ligos priežastimi nematau- priešingai matau masinę žmonių imuniteto smukdymą ištisai masiškai žmonėms keliant stresą, gazdinant covidine informacija apie būtas ir nebūtas mirtis nuo covido, gazdinant apie būtus ir nebūtus susirgimus covidu, gazdinimu skelbiamu priverstiniu pagaliniu testavimu, gazdinimu skelbiamu priverstiniu badymu špricais su eksperimentiniu produktu, dusinimu kaukėmis, neleidimas kvėpuoti tyru oru.
Jei negali laimėt žaidimo pagal priešininko nustatytas taisykles – nedalyvauk žaidime.: jokių testų – žmogaus asmuo neliečiamas, negalioja joks aktas priešingas LR Konstitucijai pagal LR Konstituciją,jokių eksperimentinių produktų kūnan – LR konstitucija draudžia eksperimentus su žmonėmis, ir carontrendis pats užsilenks.

Taip,

corontrendis greitai pats užsilenktų, jei nebūtų klastojama statistika. Bet ir taip kada nors užsilenks. Dalis žmonių niekada nesusirgs, dalis persirgs ir įgis natūralų imunitetą, dalis pasiskiepys ir po kurio laiko pradės sirgti dar sunkesnėmis ligomis. Tačiau kas uždraus paskelbti kokią kitą ,,pandemiją”? Laimė, kad labiausiai bijantys ir paklusniausieji pirmieji ir išmirs. Žiauru taip sakyti, bet kai kurių žmonių ,,viduriavimas” ir patiklumas jau pradeda erzinti. Dabar niekas neliepia, bet kiek daug žmonių vis dar gatvėmis vaikšto su kaukėmis! Net ištuštėjusiuose kaimuose! Na, kaip tokių gali nemulkinti? Matyt, teks tiesiog pralaukti, kol nesąmoningiausioji žmonijos dalis sulauks to, ko pati prašosi, o tada jau bus galima tvarkytis kitaip. Baisiai čia parašiau, bet nuo baimės žmogų gali išvaduoti tik pats žmogus. Kas pats sau… Skaityti daugiau »

sveikinimas laboratorinėms žiurkėms

Mielos žiurkės! Atleiskite, kad vėluoju pasveikinti Jus su Pasauline žiurkių diena. Velykos. Nemoku dviejų švenčių švęsti vieną dieną. Bet Jums aš parengiau tikrai gerą sveikinimą, kurį perduodu su vienos dienos pavėlavimu. Dar prieš metus Jūs, mielos žiurkės, net negalėjote įsivaizduoti, kad sulauksite tokios dienos, kai pasikeisite vietomis su žmonėmis. Dabar ant jūsų jau niekas nebandys neištirtų preparatų. Dabar šitie preparatai susintetinami ir tiesiai švirkščiami žmonėms. Reikėjo tiek nedaug. Elementarią koronavirusinę ligą pavadinti „pandemija“, metus gąsdinti, psichiškai palaužti ir dabar galima daryti su žmonėmis ką tik nori. Jūs net neįsivaizduojate, kokia tai dabar laimė žmonėms būti Jūsų vietoje. Net patys protingiausi tarp jų, metus terorizuoti parsidavusios ir kvailos valdžios, praranda realybės suvokimą. Džiaukitės, dabar Švabas, Geitsas, Sorošas ir jų sponsoriai iš… Skaityti daugiau »

Prašalietis

Visos „valdžios” kokios tik yra pasaulyje su JAV ir Lietuva priešakyje, visa pažangi žmonija „kovoja karą” su Covid virusu. Covid virusas turbūt dar „negirdi”, kad jam yra paskelbtas „pasaulinis karas” pavadinimu pandemija, todėl, matomai, Covid virusas ir nekapituliuoja, ir vis „pabanguoja”. Dar gali būti, kad Covid virusas „nekapituliuoja” net ir prieš JAV ir NATO ekonominę, technologinę, karinę galybes (apie Rusijos ir Kinijos archaiką ir kalbėti nėra ko), nes turi virusus sąjungininkus, kuriems valdžios, dėl neaiškių prižasčių, neskelbė ir neskelbia jokio „pandeminio karo”, nors tie virusai žmoniją sirgdina ir marina periodiškai du kartus per metus (gripas) ar be jokio periodiškumo (Spidas)jau daug dešimtmečių. Turint tokius „kovos su virusais tautinius gigantus” kaip „administravimo specialistas” Dulkys, „finansinių reikalų žinovė” Šimonytė, „bankinio biznio gigantas”… Skaityti daugiau »

Brighteon

Jų tikrasis planas: paskiepytieji mirs; neskiepyti bus medžiojami

Globalistinis žmonijos naikinimo planas spartėja. Dėl skiepų „mirties bangos“ (kuri greičiausiai kils šį rudenį) greičiausiai bus nužudyta dešimtys milijonų, tačiau nusikaltėliams prieš žmoniją to negana.

Jie stato koncentracijos stovyklas ir priima įstatymus (Niujorke jaupriėmė), kad neskiepytus surinktų į lagerius masiniam naikinimui. Tai holokausto versija 2.0. Ir jis dabar atkeliauja į Ameriką.

Laimei, vis dar lieka masinio pasipriešinimo ir teroristinių vyriausybių pralaimėjimo galimybė.
Video:
https://www.brighteon.com/bc525fcc-7df1-434e-8127-21ce2e79c38d

ah1

apie pakartotinį imuninį atsaką ir gyvūnėlių mirtį https://youtu.be/5YDLM0ffJvo nuo 15:18 „Sputnik tokia pat vakcina kaip Astrazenika ji veikia tuo pačiu principu – netgi pačioje instrukcijoje prie preaparato antikūnai tai lyg ir susidaro, tai lyg ir nesusidaro, gamintojai patys nežino, o po trečio etapo jie nusprendė taip susidaro bet jie išnyksta po mėnesio. Suprantate, problema tame kad caronoirusas aš jau sakiau tai grupė „ORV“( Ūminiai viršutinių kvėpavimo takų virusiniai) susirgimai, jiems negali būti vakcinų, principe negali, jie labai greitai mutuoja tai pirma, dabar vienas štamas, po valandos kitas, po mėnesio trečiais, dar po mėnesio ketvirtas – jie labai greitai mutuoja, mes negalime skiepytis kas mėnesį, ar kas trys mėnesiai. Tai pirma. Antra, antikūniai iš tiesų sumažėja po trijų mėnesių – tai… Skaityti daugiau »

ah1

apie vakcinavimą ir pakartotinį imuninį atsaką https://youtu.be/5YDLM0ffJvo nuo 15:18 Sputnik tokia pat vakcina kaip Astrazenika ji veikia tuo pačiu principu – netgi pačioje instrukcijoje prie preaparato antikūnai tai lyg ir susidaro, tai lyg ir nesusidaro, gamintojai patys nežino, o po trečio etapo jie nusprendė taip susidaro bet jie išnyksta po mėnesio. Suprantate, problema tame kad caronoirusas aš jau sakiau tai grupė „ORV“( Ūminiai viršutinių kvėpavimo takų virusiniai) susirgimai, jiems negali būti vakcinų, principe negali, jie labai greitai mutuoja tai pirma, dabar vienas štamas, po valandos kitas, po mėnesio trečiais, dar po mėnesio ketvirtas – jie labai greitai mutuoja, mes negalime skiepytis kas mėnesį, ar kas trys mėnesiai. Tai pirma. Antra, antikūniai iš tiesų sumažėja po trijų mėnesių – tai ypatybė… Skaityti daugiau »

ah1

Kas yra tas caronovirusas? https://youtu.be/5YDLM0ffJvo nuo 11:47 „Labai mažai žmonių supranta, kad caronovirusas tai „ORV“, tai „ORV“ grupė… Ką reiškia „ORV“? paaiškinkit paprastiems mirtingiesiems. ORV – ostroe respiratornoe virusnoe zabolievanie – ūminis kvėpavimo takų virusinis susirgimas, sunki forma persišaldymo. Tai caronovirusas. Caronovirusas jis priklauso grupei „ORV“- ostroe respiratornoe virusnoe zabolievanie – ūminis viršutinių kvėpavimo takų virusinis susirgimas – kuris gali iššaukti pneumoniją arba negali iššaukti. Tai žinoma daugelis žmonių to nesupranta ir susirgimai grupės „ORV“ gali būti caronovirusai, jie žinomi nuo 1960 metų, jų daugybinis kiekis štamų, tai paprasčiausiai naujas štamas. Caronovrusai, denovirusai, daug, daug įvairiausių virusų. Ir štai susirgimai nuo viruso grupės „ORV“, jie sudaro kas savaitę daugiau milijoną pasaulyje. Susirgimai caronovirusu pasaulyje per metus neviršijo susirgimų savaitinių, savaitinių.… Skaityti daugiau »

Kvanktelėjes

Tvankstas, o kas toliau?!

stasys

Lauke pavasaris paukščiai į Lietuvą grįžta , miela akiai kur pažvelgsime . O Tiesose priešingai Rusteika su savo ‘kvakeriu’ svita burbuliuoja Covit19 tema . Aš jums taip pasakysiu , tiems kas vis dar turi proto , neskaitykite rimtai to putino ‘parašiutininko’ ,tegul barbaliuoja lovoje po kaldra sau vienas ir biesina savo antra pusę .Kodėl iš visko reikia daryti negatyvą ? – O va man situacija karantino netgi pradeda patikti , keliuose mažiau’ziliojanciu’senu mersu ir bemsu, o jei jau ka sutiksi tai tokį kuriam baisiai ko nors reikia uzmiesciuose .Gal čia tik man taip papuola bet ‘kordonuose’ mane tikrina tik gražios policininkes paklausia kaip sveikas kaip gyvas, kur važiuoju pasidomi netgi kur gyvenu ? O ko senam diedui reikia ? toliau… Skaityti daugiau »

Bravo!!!

„sveikinimas laboratorinems ziurkems”!.Taiklesnio ir tokio stipraus komentaro dar neskaiciau.

Info Wars

Alekso Joneso „SPARS 2025-2028“ atskleidžia pandemijos sąmokslą, kaip detaliai suplanuotą karinę operaciją (video):
https://banned.video/watch?id=606e03a6a0f21c0bb3f37767

Health Ranger Report

mRNR vakcinos gali sukelti jūsų kūną prionus, kurie valgo jūsų smegenis Koronaviruso smaigalio baltymo išoriniame apvalkale yra „į prioną panašių sričių“. mRNR vakcinos užgrobia jūsų kūno ląsteles, kad priverstų jas išnaikinti šiuos į prionus panašius baltymus, imituojančius covid-19 virusą. Turint paprastas atsitiktines klaidas, šis procesas gali sukelti daugelio žmonių organizmų patologinius prionus, kurie „valgo tavo smegenis“, pavyzdžiui, „Mad Cow“ liga. Žmonėms tai iš tikrųjų vadinama CJD. Šios dienos tinklalaidė atskleidžia visą tiesą apie mRNR vakcinas, prionus, „Mad Cow“ ligą ir artėjančią „vakcinos zombių“ bangą, kurią prognozavau prieš dešimtmetį. Koronaviruso smaigalinio baltymo išoriniame apvalkale yra „į prionus panašių sričių“, kurios suteikia virusui labai gerą sukibimą su žmogaus kūno ACE2 receptoriais. Tai buvo užfiksuota tyrime „SARS-CoV-2 su prionais panašūs domenai smaigaliuose baltymuose… Skaityti daugiau »

24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top