Algimantas Rusteika. Lūžio taškas artėja

Ką gi, naujieji jau už lango, bučinius ir svajones į šalį. Dar po taurę iš Maksimos, pažiūrim dar dešimt ašaringų filmų apie Kalėdų džiaugsmus, ir nuo pirmadienio ateis realybė.

Ir joje kiekvienas neaklas plika akimi pamatys, kaip valdžia mikliai išnaudoja pandemiją politiniams tikslams. Kaip viskuo, ko pati nepadarė ir pridarė, toliau kaltina visuomenę ir ima su ja vis aršiau kovoti.

Per valdžios klapčiukų valdomas baubasklaidos priemones palaipsniui esam pratinami prie antikonstitucinės nepaprastosios padėties įvedimo. Pašaipų objektu dėl savo nesusivokimų tapęs gerovės banko galva, išlydėjęs dukrelę iš kito namų ūkio, su pačia dvasingai padūsaus, giliai susižvalgys ir tam pritars.

O varlytėms šildomoje sriuboje tai dar nekaršta ir niekas necypia. Jas dabar tiesiog testuoja, ar ir šią piliulę nuolankiai prarys. Ir kai tik tuo įsitikins – nepaprastoji padėtis bus paskelbta.

Be abejo, su reikalingomis metropolijų ambasadomis bus susiskambinta, suderinta ir leidimas gautas. Ir tai jau bus ne ilgojo pagiringo savaitgalio filmas.

Kalbant ne juridine, o žmonių kalba, tai reiškia karinės padėties įvedimą taikos metu.

Tai reiškia totalią visų visuomenės ir kiekvieno žmogaus gyvenimo sričių kontrolę, kuri įvairiais pretekstais galės būti tęsiama, kiek tik nori.

Ir bus galima vogti dar likusius valstybės resursus, ir taškytis šimtais milijonų naujiems megaprojektams, dalintis įmones, susidoroti su opozicija, kaip tik nori. Nes bus oficiali cenzūra, ir jokių įstatymų, išskyrus faktinio valstybės vadovo tampomų komendantų valią.

Į šią situaciją vedė visi praeitų metų įvykiai, ir buvo tik laiko klausimas, kada bus kulminacija ir lūžio momentas. Visoje žlungančioje melo imperijoje.

Viskas priklauso nuo to, ar milžinas atsibus, ar apsivers ant kito šono ir apsiklos galvą, kad būtų jaukiau. Mano Tėvynėje smarkiai pakvipo 1926 metais. Tik, deja, ateis ne A.Smetona.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
VARLINAS

Gerbiu ir megstu Rusteika, bet sikart per daug covididiotines trydos.

Deivis

Čia tai gerai parašei. Bet išgyvensim valdžios smurtą ir terorą ir po to jiem neliksim skolingi, su kaupu „atsidėkosime”.Net ir dabar galima….

Postmodernas - "Viskas tinka" ("Anything Goes")

Tik mažmožis (klausimas pasitikslinimui):
Kas bus (ir yra) TIE, kuriems kažkas tinka (priimtina) ar ne?!
Miniažmogiams gali tikti kažkas ar netikti – tai nesvarbu,
kadangi nei jų protas lavintas, kad suvoktų, jog Socialistinė Revoliucija atnaujinta ir tęsiama, nei valia ugdyta, kad pasipriešintų tironijai laisvės vardu. Ne apie kovidinius užkardymus kalbu, nors ir kovidas tam gali tikti.
Regėjote naujųjų abortisčių-chunveibinių klyksmus Argentinoje?
– Šios amazonės būtų vienos iš gaudytojų hate speech cypautojų.

kas bus tie šarikovai?

iki šiol šarikovais puikiai tarnavo „teisėsauga’:
prokurorčikai, teisėjūkščiai, antstoliai, ypač TM klerkai.
negi bus kiti šarikovai?
ar tie patys šarikovai energingiau veiks?

Dzeikas

Mane stebina ne tai,kad lietuvius ims vartyti,kaip skudurine Onute ju pati valdzia, stebina tai,kad ta valdzia taip ilgai delse ta daryti.
Galiu speti,kad to daryti neverte pakankamai gera finansine situacija.ES fondu pakako visiems: ir vagys prisivogdavo , ir lochams kapeika likdavo.
Dabar matyt situacija keiciasi, ir kaip sako anekdotas apie degtines pabrangima:
– Teveli, pabrangus degtinei dabar tu maziau gersi?
– Ne , suneli. Dabar tu maziau valgysi.
Siaip desningas galas.O kad taip bus matesi jau 1991m.Kai nenubausti „issivaiksciojo” Tarybu valdzios atstatymo komitetai. T.y. kaivaldziuke zaide nepralosiama partija statydami kazino terminais ant raudonu ir juodu.
Krastiniais cia turejo tapti „mieli Lietuvos zmones”. Tada netapo, nes laimejo state ant nepriklausomybes. Tas laikas atejo kiek veliau.

Taip, taip

Pabaigos pradžia jau čia pat. Už horizonto.

Diedas

Kiaulėms komunistams visur vaidenasi „baubas” Smetona. kokia tema bebūtų, visur stengiasi jį apdergt.
Gaudė jis patamsio gaivalus, kišo į kalėjimus niekadėjus, traiškė raudonuosius kirminus, naikino pasaulinį marą, šaudė tuos rublinius parsidavėlius.
Nūnai, su vienodai lietuvius dergiančia ir kovidą šlovinančia žiniasklaida į Lietuvą sugrįžo bardakas – komunizmas. Visi nors kiek priklausomi nuo valdžios, o realiai nuo savo viršininkėlio malonės, pučia į tą pačią dūdą.
Baisu tokiems, kad gali atsirasti toks kaip A.Smetona, kuris komunistus, nacistus, fašistus ir kitokius ….istus naikino.

Rita

Žinia iš Visatos:
Nušvis pasaulyje saulute,
bus gerbūvis gyvenimuos
kai gėrio genijus žmonių –
Donaldas Trampas –
liks USA prezidentu

Ruskeikai

F- U debile , tegyvuoja laisva Lietuva!

Psiulymas

Eik Ruskeika i ligonine savanoriu padibeti

stasys

A.Rusteika ištarė pikta žodį Lietuvos mirusiam Prezidentui . Tai aiškus nepagarbos jo rodomas ženklas Lietuvos valstybei , priežastys ne tiek svarbios
kaip ta jo užauginta uodega kuria jau dabar teks visur nešioti ir visiems rodyti . Paženklintas neišmanymu istorijos ir galimai infekuotas noru trypti kitu ,šalia esančiu ,žmoniu saugumą . Ar toks beatodairiškas priešiškumas gali atimti ir prota ? tam klausimui atsakymo neturiu ..

Ar cia is Maskovijos

Autorius raso?

Fuck you

Maskoliu verge. …

Egidijus

Šiaip tai rusteika rašo DEJA, ateis ne A.Smetona, reikėtų suprast. Aš irgi taip galvoju – DEJA, kad ne A.SMETONA, gal baigtųsi tas komunistuojančių liberoblių balius. Bet, DEJA, gali ateiti tie patys liberobliai.

Palmaitis Rusteikai

Esate įžvalgus, bet parašote su klaidom. Kaip bus „suderinta” su „ambasadomis” ir „leidimas gautas”? Nesiorientuojate, kad procesas globalus ir Lietuva jame ne žaidėjas? Regima valdžia visur marionetinė, atėjo laikas perdalyti pasaulį tarp vieno procento žmonijos, turinčio 99 procentus viso kapitalo, įskaitant ir į viską pretenduojančią Kiniją. Negali bepasmiškai visi būti skolingi visiems, o turto valdytojai nevaldyti. Štai kur lūžis. Jei reikalas būtų vien Lietuvos, vienaip ar kitaip bent dalis laimingųjų galėtų iš čia pasprukti. Nebebus kur sprukti. Pasinaršykite bent šaltiniuose apie buvusių karališkų dinastijų turtą: po revoliucijų jis ne sumažėjo, bet išaugo. Susigiminiuoti su jais yra daugeliui kitų iš to vieno procento garbė. Pasibaigė nesąmonė, vadinta „didžiąja prancūzų revoliucija”, viskas grįžta į amžinąją tvarką, Platono „Valstybėje” sudarytą iš vergvaldžių, tarnų… Skaityti daugiau »

Palmaitis Rusteikai PS

Paminėjau Kiniją. O kaipgi daugelio svajojama „Rusija”?
O „Rusija” jau tapusi tik laikinu Kinijos taranu:
Gogas prarijo Magogą.

>VARLINAS       2021-01-1 21:52

saugumieti, – tavo debiutą nuplovė galinga klozeto srovė.
Bandymas pasisavinti pseudonimą šviesaus asmens ir apdurnintos tautos dalies žadintojo iš karzygys.lt – visiškai nevykęs. Susigalvok naują kličką, suski.

Dar dėl "Rusijos"

Azerbaidžiano triumfas atkariaujant senovinės Didžiosios Armenijos dalį – Karabachą, iš tikrųjų yra triuškinantis Rusijos pralaimėjimas Turkijai, kuri jau žada padėti Ukrainai atgauti Krymą. O kremlinė gauja nė cypt, nedrįso net savo „moderniausios” gynybos taškų atskleisti, kai būtent tam tikslui iš Rumunijos buvo paleistos raketos Krymo link.

Savo autorystę

atskleidžia vienas kitam prieštaraujantys, jokios logikos nerodantys „vertinimai”.

Įdomu,

ar rastųsi bent trys sveiko proto lankytojai, jei ne viena redaktorė, kurie atkreiptų dėmesį į „Savo autorystę” (2021-01-4 17:23) ir kiekvienas nepatingėtų nuvertinti?
Tai tas pats, kaip „Palmaitis Rusteikai” (2021-01-3 18:16) kantriai iki „pergalės” pagaliau įvertinta bent dviem minusais daugiau!
O sprendžiant iš politinių vertinimų, „tiesos”.lt yra promaskoliškas portalas, todėl ir tipiškai ruskiškas antisemitizmas visai savo vietoje.
Fiasco? Žinoma, kad fiasco.

Sveikinu redakrorę

sėkmingai prirašius dar du minusiukus „liaudies” vertinimams!

dina

Autorius sako: ateis kažkas kitas, ne Smetona. Pažiūrėkite į planus ir suprasite. Valstiečiai suplanavo 2021 metais kartu su kaimynais paminėti gegužės 3 konstitucijos metines. Konstitucijos. kurioje Lietuvos vardo jau nėra

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top