Algimantas Rusteika. Naujausi Sprinter „tyrimai“: Arvydo Juozaičio nebuvo, nėra ir nebus?

Jau girdėti garsėjantis ūžesys, iš už redakcijų sienų atsklinda smarvė ir monotoniškas kalbos robotų bubenimas – jie įjungia propagandinę mašiną. Nieko labai naujo neišrado – tokiems, kaip mes, bus gerai kaip visada.

1. Geriausias poveikis reikiamiems reitingų rezultatams pasiekti yra reitingų rezultatai, pagal kuriuos formuojami tikrieji reitingai. O kai ir jie po rinkimų nesutaps su balsavimu, nekaltai mirkčiodami kiaulės akutėmis pasakys, kad tie lietuviai bailiai ir slepia tikrąsias nuomones net per apklausas.

2. Klausimėliai gatvėse, kur už reikiamus kandidatus labai logiškai pasisakys žinomybės ar šiaip teigiami ir gražūs, o už kitokius taškysis seilėmis ir mikčios kokie nors apskurę, neaiškūs tipai, kuriems ant kaktos parašyta – nevykėliai.

3. Visuotinis neparankiųjų sistemai nutylėjimas ir kitas žingsnis – populistų, rusofilų, nemokšų, euroskeptikų, durnelių, putinistų ir marginalų lipdukai, kurie jau spausdinami masiniais tiražais – juos klijuos visiems ir mėtys iš aeroplanų.

4. Po to visus tuos, kuriuos reikia matysime kasdien pas visas iki vienos rūtas – kepančius blynus, vaikštančius po Mėnulį ar karpančius gyvatvores, glostančius vaikučiams ir seneliams galvutes, jie šuoliuos ant žirgų ir šmėžuos prieš žinias, per žinias ir po žinių, ir kalbės per visas radijas visais kanalais, enciklopediškai postringaus visais klausimais, skaldys bajerius ir akinamai šypsosis akinančiai besišypsančių šeimų ir akinančių žvaigždučių apsupty.

5. Prasidėjus oficialiems debatams, aišku, įsijungs sunkiosios miliūčių ir jakilaičių haubicos – provokaciniai klausimai, primygtinis nesisteminių kamantinėjimas apie tai, ko jie nežino ir mandagus reiklumas tiems, kuriems iš anksto slapta nutekinti būsimi klausimai ir iš anksto paruošta kompetetingų atsakymų deklamacija.

Štai naujausi Sprinter „tyrimai“.

Tavęs ten nėra visai – nei tarp procentų, net tarp „kitų“, kurie tekste paminimi. Esi „miręs“, Arvydai, tavęs tiesiog nėra ir tiek, o gal ir nebuvai iš viso gimęs.

Niekaip nepavargstu cituoti šio žanro klasiką Adolfą Hitlerį: Nugalėtojų niekas neklausia, ar jie kalbėjo tiesą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top