Algimantas Rusteika. Negi negirdit tylos, kurioj visi prabyla?

Negi negirdit tylos, kurioj visi prabyla? Paliktieji, apleisti ir nebeturintys vilties kalbasi – kas su lubomis, kas garsiai su televizorium. Pyksta, liūdi, įrodinėja sienoms savo tiesas.

Kai žmogus būna vienas, jis visada kalbasi, nes bijo būt juokingas. Su savim, su Dievu, su draugais ar priešais. Su tais, kurie šalia ar toli. Ir su tais, kurių nebėra.

Daugiausia tyliai, bet kartais ir balsu. Visada apie tai, kas jam labai, tikrai svarbu. Tą, kas svarbiausia, ką nori, kad išgirstų, pasakai garsiai, kada niekas negirdi.

Jei paklausytumėt, ką sau kalbam, pamatytumėt mūsų praeitį, dabartį ir ateitį. Ir koks žmogus iš tikrųjų yra. Tiek, kiek tai įmanoma, ir įeitum į jo pasaulį.

Kalbam įvairiai, visi – ir genijai, ir žudikai, ir idiotai. Svarbiausia, kad tik niekas negirdėtų. Patys geriausi ir nuostabiausi, kurie vairuodami arba duše dainuoja. Ir staiga nutyla, pajutę save ir savo laiką.

Yra, kurie kalbasi tyliai, žiūrėdami pro troleibuso langą ar vienas į kitą. Ar vakare, viskam užgesus, kai girdisi mylimųjų kvėpavimas. Arba kai nieko nebesigirdi – su medžiais už lango.

Pasikalbėkim su tais, kurie dar kalbasi. Jų greit nebeliks, kaip ir tų, su kuriais tyliai kalbėsimės rytoj. Gal bent dabar išgirsim vienas kitą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Teisus ponas Algimantas

Pasiklausius mamų, tai visi jų pagimdyti vaikai yra genijai. Ir visi jie gimė nuo jų vyrų idiotų…

Taip

Rusteika dirba uz visus. Ir Radzvila, ir Sinica ir kitus. Tai gal bent kazka darykite!! Ar vel tenkins pora procentu balsu, bet nulis mandatu?? Alio, ponai sterilus politikai. Uz jus balsuoju, bet net tokiam kvailiui, kaip as, gali trukti kantrybe

Galimybių pasas

apturėjo vieną teigiamą aspektą.Per jį šiandien sužinojome žeminantį,niekinantį valdančiųjų požiūrį į pagyvenusius žmones.Jiems jie nurašyti.

Pandemija

Lietuvoje vis labiau panėšėja į istorinę profesoriaus čiurlionisto kalbą iš istorinio balkono: ji toli gražu dar nesibaigė, bet jau visiems mirtinai įkyrėjo…

ne pandemija, o

plandemija

Mano krašte

visi, kas sirgo, persirgo gruodžio mėnesį. Beje, visi ir pasveiko. Sausį jau niekas nesusirgo. Tačiau ,,pandemija” ir ,,karantinas” vis dar tęsiasi. Manau, tęsis iki kito gruodžio, kol vėl kas nors susirgs. Nes juk reikia kaip nors saugotis nuo tautos, kuri, pajutusi laisvę, galėtų sutrukdyti priimti visus ,,reikalingus” įstatymus. O tada nors ir tvanas…

>taip

… garsiai čia pašūkaliojai – o pats ką darai? Tikrai balsuoji? Ką Rusteika turi „kažką daryti”? „Pagaliau”? Pats ką darytum? Kiek maršų organizavai?

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top