Algimantas Rusteika. Patriarcho ruduo

Bus, bus Jo gatvės ir aikštės, laivai ir mokyklos, darželiai ir lopšeliai! Ir Vytauto Antrojo universitetas, ir poligonas su atbėgėlių centru, ir valstybinis aerouostas tai tikrai! Balkonėlyje biustas-automatas, įmetus monetą ir pasirinkus temą, sakys pamokslus ir pakrizens.

Visur išdygs paminklai, pastatus tirštai aplips memorialinės lentos. Laisvės nuo mokesčių dienomis su portretais eis dėkingumo procesijos aplink buvusius privatizavimo tarnybų pastatus. Sostinė bus pervadinta Jo vardu.

Marmurinis atminties muziejus su auksiniais pisuarais, vardiniai eurai ir pašto ženklai, traškučiai, ordinai ir raktų pakabukai. Jo vardu pakrikštys firminius kepsnius, batalionus ir patrankas, trinkelių takus ir naujas pomidorų veisles.

Pažįstamas kiekvienam, brangus tėvelio veidas puikuosis ant veganiškų dešrelių, kaukių, padažų ir koldūnų. Išleis veidaknygės poezijos raštus ant kreidinio popieriaus, ir taps Poezijos pavasario laureatu. Glaudžiai susitelkę piliečiai stebėsis, kaip iki šiol netapo, ir suras, kas kaltas!

Per sausio speigą jam skanduos skautų rikiuotės, prie Katedros degs asmeninis laužas artimiesiems ant atsikeltos žemės. Vatnikai ir šiaip rusteikos tupės parų už neapykantos kalbas, o palankių komentarų lyderiai be eilės pataps LRT programų vedėjais.

Posėdžių salėje būtinai altorėlis, koridoriuose – stacijos, ant kabineto sienos įrėmintas pareiškimas į komjaunimą. Per gimtadienį – visaliaudinė Dainų šventė ir pasaulio tautiečių spartakiada, miesteliai sodins ąžuolus ir žemėj Lietuvos žaliuos vaikystės sodai.

Parduotuvėse gausim vardinės neužmirštuolių trauktinės, vaikų skyrelyje – Jo monopolio žaidimų, nuveiktų darbų dėlionių ir lipdukų. Portretai mokyklų klasėse, kasrytiniai skaitiniai apie gyvenimo kelią. Pilnas raštų, laiškų, žinučių ir kompromatų rinkinys.

Ir iškils Jis valstybės aikštėje ant arklio, užsimojęs kardeliu, ir liepsnos šalia amžinoji ugnis! Lietuvos bunkeryje mauzoliejus, nuo kurio priiminės pasididžiavimo paradus. Koplytėlėje bus galima pasimelsti, kioskelyje nusipirkti šventinto vandens fleškutę su atvaizdu, vardinių skiepų ir suvenyrų, skanukų vaikams ir šuniukams.

Ir delfiuose (juk svarbu, kas pirmas!), ir ambasadose nekrologai seniai parašyti, asmenys paskirti, juodraščiai išsaugoti, reikia tik paspausti ENTER. Ir ratas ims suktis, pasipils dar didesni pomirtiniai apdovanojimai, karaliai ir prezidentai sulėks būriais.

Juk taip tikrai bus, ar dar abejojat? Tai kodėl ir Jis negali to pamatyti, pasidžiaugti savim kartu su mumis? Juk toks kuklus žmogus, kas jam iš tos laimės? Vis pasako, kad nesvarbu ir nenori, bet nepasako, kad nereikia, nes baisiai nori. Gal užteks žmogų kankinti?

Rytoj registruoju peticiją – suteikim Generalisimo laipsnį, Didžiojo Kunigaikščio titulą, negi jums gaila, po galais! Mes viską galim, jei nubalsuosim, kad dukart du penki – taip ir bus. Patriarcho ruduo prasidėjo, valstybės ir tautos likimas dabar priklauso nuo jo likimo. Nebeilgai laukti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
29 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Laukiau

Šito straipsnio nuo 1990 kovo 12 d.

Rusteika

Geriau užregistruok peticiją prieš prezidento titulo suteikimą ir pagarsink gerai, kad tokia peticija yra, kad žmonės žinotų. Tada ir pažiūrėsim…priešinsis tik giminė ir Oželytė…ir LRT atliks pareigą.

čia teisybė

komunistai, kgbistai, tarybukai, rusai, žydai deramai atsidėkos landsbergiui.
nes tik landsbergio dėka visi okupantai bei kolaborantai įgavo didžiausią valdžią bei tapo labai turtingi.

viskas tvarkoje, tik

prieš suteikiant visus titulus reiktų nusiųsti pas psichiatrus (ne pas Slušnį ar Purį) – kokio laipsnio šizas ar net paranoja pas Didįjį. Be abejo,reiktu patikrinti psichinį stovį seimo aktyvistėms – juk mušdamosios į kriūtines dėl dieduko nuopelnų, jos remiasi išvadomis iš ,,odna boba skazala”. Prisiminkime, kad tuo metu, kai jis ropštėsi į valdžios olimpą, mergiotės ir berniokai buvo ką tik nustoję šlapintis į kelnytes. Kur jau ten dalyvauti Sąjūdžio gimime…
Šitas Seimas – tikra Lietuvos gėda. Diedukas – psichinis ligonis.

Kada Šeimų maršas

sukvies visus prie Sveikatos ministerijos ir paklaus,kodėl negydomi mūsų artimieji,kodėl taip žudoma tauta?Ir nesitraukti,kol nebus tariamasi su pacientais.

To Kada Šeimų maršas

O tau kodel sunku užpakalį nuo sofos pakelti?

Patriotizmas pagal ožį

Šioje teritorijoje besiganančios avys yra mano šeimininko.

Foto

Neužmištuolių taku į geiropini konclagerį.

Bravo

Algimantai. Dėkui. Taikliai, kaip pirštu į akį…
(deja, ši Jūsų literatūrinė parodija visai šalia šių dienų mūsų realaus gyvenimo)

Saulius

Trūksta baigiamojo akordo. Mauzoliejaus. Kaip Leninui. O gal galima Lietuvos Leniną gyvą balzamuoti?

Oi,

Oi, koks pagiežingas esate, p. Rusteika! Gaila tamstos.

ir visa tai

neprieštaraus konstitucijai

Diedas

Geriausia reklama yra antireklama
Prisiminkim Gražulį ir liberastų paradą.
90 proc susirinko pažiūtėti ne į vaivorykštinius, o į seimo juokdarį.
Ir šio straipsnio atveju, kas galėtų paneigti, kad už jį nesumokėjo koncervai.

Hm.

Šito straipsnio rašyti nevertėjo.

to  Foto      8:33

Vieškelėliu užmirštu iš geiropos sugrįžtu
Prie Nemūno krantų.
Čia virš miestų ir laukų, virš pilkųjų debesų,
Šešios spalvos – kaip džiugu.
.
Tpfūū…

Kis

kad tai ivyktu belieka isprasyti „Novicvioka”IS JO SEFO.TADA IR SVESIME

Keista kombinacija

Patriarchas ir moteruchatas (moterų chanatas).

>  Kombinatorika

Padišachas ir moterų chanatas

Prisimena bendražygiai

Į pirtelę ėjom visi, vanojosi, gėrė linksmas. Visgi rytą atrado: guli šaltas kaip ledas, ramus. Kaip jums paaiškinti priežastį mirties netikėtos? Vaikų psichiatrą patriarchas pamatė sapne…

ah1

čia apie Garbačiovą?

>Prisimena bendražygiai

…patikslinkite, prašau. Per visą šaršalą atmintis nebesuveikia.

T0mas J.

1992 m. rudenį priimtos Konstitucijos „77 straipsnis: Respublikos Prezidentas yra valstybės vadovas“.
1990 – 1992 m. valstybės aukščiausias įstatymas buvo „Laikinasis pagrindinis įstatymas“ – ką jis sakė apie valstybės vadovą? – „86 straipsnis. Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos Pirmininkas yra aukščiausias Lietuvos Respublikos pareigūnas ir atstovauja Lietuvos Respublikai tarptautiniuose santykiuose.“ – Pasiskaitykit šį įstatymą, paskaitykit kiek jame valstybės vadovams būdingų funkcijų priskirta Aukščiausiosios Tarybos Pirmininkui, o kiek – Aukščiausiosios Tarybos Prezidiumui ir spręskit patys.
Arba Aukščiausiosios Tarybos Pirmininkas 1990-1992 valstybės vadovo statusą turėjo – arba neturėjo. Vienas iš dviejų. Jei jis jo NETURĖJO – suteikti dabar būtų faktų falsifikavimas.
Jei turėjo – kam suteikti antrą kartą?! Seimas gali pateikti nebent paaiškinimą, bet ne ĮSTATYMĄ.

Kurkime ŠS grupes

Kas pritaria, rašykite ŠS ,NS aktyvistams ir kitiems mažiukams…Kartu galime užkardyti Anūko vadovaujamo liberastinio valdančiųjų lagerio šėlsmą rudenį. Kaip buvęs LPS Kauno IG narys ( niekada nebuvęs jokioje partijoje, bet dalyvavęs keliuose demokratiniuose judėjimuose, oponavusiuose ONS režimui), kaip Maršo ir 3-jų dienų jo tęsinio ištvermingas dalyvis ( bei infoplatintojas komentaruose ir laiškuose aibei pažistamų žmonių), noriu pasidalinti keletu idėjų su visuomeniškais asmenimis.. Rudens sesijoje ONS režimas SUSITELKĘS galingai kontratakuos neabejotinai. Jie pasimokė iš klaidų ,kai buvo pristabdytas ( DĖL Maršo iniciatoriaus ,pasiaukojančio visuomeniško žmogaus R. Grinevičiaus suburtos komandos veiksmų, pasitelkus aibę žmonių bendram veikimui) partnerystės įstatymas ir panašūs žingsniai. Be abejo, skubiai reikia kurti ŠS grupes ir reikia pagirti kilniam darbui pasiaukojantį ŠS aktyvą už šį sprendimą ir suvažiavimo idėją… Skaityti daugiau »

ah1

prie TOMAS J. komentaro pridursiu – pagal Lietuvos Respublikos Konstitucijos 7 straipsnio 2 dalį galioja tik paskelbti įstatymai, t.y. įtvirtinta teisėtumo principas, kuris draudžia taikyti įstatymus atgaline tvarka – lex retro non agit (įstatymas negalioja į praeitį).

ONS

Kas tas ONS?

Ema

Pasirodė, kad karalius nuogas, menkas, reikalaujantis sau pagarbos, pasirodo, nepelnytos, nes visuomenė jo nemyli, visuomenė akyla, seniai įžvelgė jame dviveidystę ir klastą. Neneigių jo atliktų darbų, bet juos apgaubia šis negatyvus šydas. Na neišmoko profesorius kuklumo, reikalauja sau pigių blizgučių brangakmenio negavęs, na ir tegul ima, tegul džiaugiasi, gal dvariškiai jį netgi karaliumi vainikuos ☺

???

Neapsivers liežuvis vadinti jo Prezidentu, juk Prezidentas pirmiausia yra Konstitucijos garantas, o šitas dėl savo interesų nosį į ją nusivalytų. Svarbiausias argumentas, kad jo velionė žmona norėjo jam tokios garbės…

Nesiparinkite

prašau.
Jei jau Seimas nutars, kad dviejų (gal ne tik dviejų) pe../gė.. sangulavimas bus šeima, tai kodėl V. Landsbergis negali būti monarchų? Kad ir Vytautu antruoju.

Heiders

Cepaitiene , Rusteika , Janutiene…. sitam tarybiniam jovalui svarbu tik apie Landsbergi papliurpt !!

29
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top