Algimantas Rusteika. Ruoškitės pasirinkimams – ‘vsio bus zakonno’

Buvo komisarai su mauzeriais, po to komisarai su šlypsais. Dabartinę laisvųjų respublikų sąjungą vėl valdo komisarai, vieną laimingąjį net leido turėti tautinį. Greit linksmai šlitinėjantį Briuselio bučiuoklį minėsim su nostalgija – p.Uršulės vadovaujama Europos susinaikinimo brigada telkia pajėgas naujoms atakoms.

Pabūti Vanga nesudėtinga – nubrėžkim toliau trajektoriją, kuria lekiam. Pirmąją moterį, Europos komisarų pirmininkę, po 5 metų pakeis pirmasis lytinių mažumų atstovas. O dar kitą penkmetį komisarams vadovaus musulmonas. Norit – netikėkit, tik prisiminkit, ar prieš dešimtmetį nors vienas sapnavot, kad bus kaip šiandien?

Nemanykit, kad lygių teisių ir socialinių lyčių žygis apsiribos asmenine erdve, santuokomis ir banaliais įvaikinimais. Žaidimas daug rimtesnis, prizas – pasaulis. Vyriausybių ir Europos komisijos, firmų valdybų ir valstybinių įmonių vadovybės procentus pagal lytį jau skaičiuoja, kad priprastume.

Jei kas dar nežinot, tai dabar komisarų pasaulyje lyčių yra šešios, o socialinių lyčių, kuriomis galima jaustis ir visuomenė privalo tą laisvės pasirinkimą pripažinti, jau priskaičiuojama apie 100. Lyčių kvotos – visiškai netolimos ateities dalykas. Ir turėsime valdymo organuose vieną šeštąją ar vieną šimtąją savo lyties atstovų. Ruoškitės pasirinkimams – ‘vsio bus zakonno’.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top