Algimantas Rusteika. Sakot, bokšto akmuo paplautas nuvirs?

Ant Lietuvos vėl pilnatis, palatoje Nr.6 vėl eilinis paūmėjimas. Konservatorių politinio verslo planas Nr.2 „Astravą rusai pastatė tam, kad susisprogdintų“, nuleipo, fanfaros ir karo būgnai tykiai tykiai nutilo, Astravo sąjūdžio aktyvistai aktyvizmus baigė – marškinėlius į spintą, jodo užsivežėm ir perkam slavų energiją kaip dideli. O jei pavyktų Batką nuversti, tai netikėtai pasirodytų, ir kad Astravas saugus – čia jau kaip mūsų prezidento kaimynams paskirta prezidentė Svetka pasakys arba kaip jai finansuojanti vyresnybė švelniai patars.

Nugalėjusio komservatizmo šalyje vėl aktyvuojamas senas, jau kelis penkmečius zulinamas verslo planas Nr.2 – „Rusai puola vis smarkiau“. Didysis krymnašistas ir Gruzijos karo šlovintojas Navalnas staiga patapo mūsų profesionalių, etatinių patriotų šventuoju gelbėtoju. Tai kas, kad net kaimo bobutei aišku, jog detalios filmo apie prezidento rūmus informacijos ir vaizdo įrašų pats vienas neturėjo absoliučiai jokios galimybės gauti ir yra tik Rusijos grupuočių tarpusavio pjautynių įrankis.

Šioje kovoje, skirtoje destabilizuoti kaimynus ir sukurti labai pavojingą Lietuvai situaciją, šauniai dalyvauja mūsų politinio karantino asai, kuriems karantinas niekada negalioja. Vadovaujami didelio Lietuvos gelbėtojo Lauryno Kaščiūno, kuris taip mėgsta puldinėti savo šalies patriotus, kaltindamas juos nacizmu ir nusistatymu prieš šventąją Europos Sąjungą. Nors ne taip seniai pats buvo „naciukas“, t.y. savo taip niekinamų nacionaldemokratų pirmininko M.Murzos pavaduotojas ir aktyviai dalyvavo judėjime prieš stojimą į ES.

O, kad nors dešimtadalį energijos, kovojant už kaimynus ir su kaimynais, skirtų savo šalies žmonių teisėms ir laisvėms!

Bet kam to reikia, jie sako, kad niekada taip gerai negyvenom! O ir tauta, uždaryta ir užkaukinta, vaikoma nuo kalnelių ir gaudoma miškuose, patylės. Viskas mūsų labui ir gerovei, brangūs Lietuvos žmonės.

Ruoškitės – jie jau atėjo, šią savaitę suderins ir tuoj skelbs visaliaudiniam svarstymui delfiuose ir LRT įstatymo projektą apie partnerystes ir įsivaikinimus, nes tai juk šaliai svarbiausia, ar ne? Stojo mūru prieš draudimus ir suvaržymus – įvedė dar didesnius, žadėjo nedidinti mokesčių, bet juos taip optimizuos, kad cypsit.

Tam, kad planetos neterštų ubagėliai savo senom mašinėlėm už tūkstantį, nes kitokių neįstengia nusipirkti, apkraus juos dar ir mokesčiais, o iš surinktų euriukų vardan tos žalios Lietuvos skatins ir atleis nuo mokesčių barygas, perkančius elektromobilius už šimtą tūkstančių. Viskas ir vėl jūsų gerovei, nesijaudinkit – gerovės prezidentas tikrai pasirašys.

Buhalterė ir bukalaurai jau čia – trauks milijardus iš šešėlio, kioskeliai, turgūs ir kaimo krautuvėlės, ruoškitės švonderių reidams! O stambieji prekybcentriai, pasididinę ir taip beribes apyvartas ir išauginę iki debesų pelnus, jau visiškai teisėtai įtraukti į nukentėjusių nuo pandemijos sąrašą – gaus subsidijas ir planuoja dešimčių naujų prekybos tvartų statybas. Visa ta isterija dėl rusų ir virusų baisiai patogi šimtų milijonų dalyboms ir machinacijoms, todėl tęsis metų metais, banga keis bangą.

Sakot, bokšto akmuo paplautas nuvirs? Kada nors tai baigsis? Gal tik tada, kai žmonės to nebeleis, bet kol kas nepanašu, todėl toliau dūmų uždanga ir lojimas per tvorą, nes mes nieko daugiau nemokam. Šventasis Gabrielius, nykštukinės provincijos kolonijinės administracijos „užsienio reikalų“ ministras, išdidžiai pareiškė, kad netoleruos pažeidimų nei Rusijoj, nei Baltarusijoj, nei Honkonge. Va, taip.

Pasaulis išsigandęs net susigūžė! Tik kažkaip Europos ministrai tokio drąsumo užpavydėjo, nelabai palaikė ir net tarsi pašaipiai pakalbėjo.

Tai tada senasis, faktinis ir tikrinis Lietuvos vadovas kad užsirūstins, kad trenks jiems atgal eilėraščiu!

PRIVISO
Iš viso
visokių priviso.
Nežino jie ko nori.
Turbūt nedori.
Mes nustatysime, ko reikia
norėti, ko nereikia,
vaike. Bus paprasčiau.
Todėl tau čiau.

Va taip – jis nustatys, ko mums, vaikučiai, norėti. Ir pusseptinto šimto patiktukų! Neužmirštukams patinka, viskas gerai, garbės pirmininke. Absurdo tragikomedija tęsiasi, pilnatis gilėja, isterija smarkėja – nusiraminkim, sniegas užpustys visus ir tankai kol kas nepraeis.

O jeigu kas, komservatoriai ir bukalaurai mūsų vienų nepaliks tai tikrai, jie juk visada šalia ir gyvena mūsų televizoriuose. Tiesiog užsisakykit iš „Barboros“ alaus ir spragėsių, kad ji dar labiau suklestėtų, ir sėskit prie dėžių. Tikrai pamatysit, kokie šie personažai apgailėtini, godūs, beviltiški ir baisiai juokingi.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kaščiūnas yra Kaščiūnas, BET
zita.

paskaitęs eilėraštuką pamaniau kad kūrėjo gyslose teka nemaža dalis žymaus Felikso kraujo…

Komservatoriai ir bukalaurai

gal čia neskaito, o labai gaila. Kietai, tiksliai apie šių dienų realijas. Jei perskaitytų, gal praregėtų…

Prašalietis

Nesuprantu skelbiamo Rusteikos „skambinamo pavojaus”- „Sakot, bokšto akmuo paplautas nuvirs?…Tikrai pamatysit, kokie šie personažai apgailėtini, godūs, beviltiški ir baisiai juokingi.”
Už ką „šauniaisiais” 1990 metais visi kovojo, tai yra laisvę, nepriklausomybę, demokratiją… eurosojūzą, NATO” turime. Tautinį durnių laivą pasikeisdamos 30 metų vairuoja tų pačių sąjūdinių ir profesionalių komunistų „poltinių” chebrų formuojamos vadovaujančios įgulos. Nuo 1990 metų, 10,20,30 metų buvo visiems „patriotiniams” kovotojams, kovojusiems už šiandienines laisves, buvo gerai, o po 30 metų „gerumo ar mažų buvusių blogumėlių”, dabar viskas tas pat kas buvo visus 30 metų pasidarė blogai. Kaip sakoma liaudyje, tokiu atveju „kai tie patys dalykai dvejinasi yra kažkas negerai su galva”….

stasys

Įdomiai tekstas ‘suraitytas’ vienok ka gi man primena tas autoriumi 700 meno ir kulturos darbuotoju kremavimas ? Apklijuoti nepatinkančius etiketėmis ne prasčiau moka ir autorius tu konservatoriu . O jei paklausčiau A.Rusteikos ka Jis kaip pilietis skaito kaip valstybės interesai ? Ar galima daryti prielaida jog Astravo AE gali kelti Lietuvai grėsme ?Iš to kaip skaniai ‘kremliniai ekspertai’ kramsnojo 2015 Astrave batkos kotletus pradedu galvoti jog ne ‘jiems vieniems’ ta laimė teko .O juk tiek nedaug reikia imti ir susitarti su Lietuva dėl tos AE saugaus darbo . Gal A. Rusteika jau palaidojo planus pačiai Lietuvai spresti kieno pirkti elektra ? Matyt taip veikia sovietinis iskiepys ,jog draugauti galima tik su sau lygiais .

Viršūnė!

Ir tai vadinasi – EILĖRAŠTIS??? Čia vadinasi – MENAS??? Čia gi keturmečio nusiskundimai ir savigyna: ,,as tau niu niu niu!” O dėl patiktukų – tai, matyt, žemėj Lietuvos yra pusseptinto šimto blyną per sėdimąją gavusių bendraamžių 🙂 .

O va Šimašius

V. Landsbergiui ruošiasi suteikti Vilniaus miesto garbės piliečio vardą ir paminklą prie Neries pastatys.
Jei P. Cvirkai stovi, tai kodėl patriarchui negali stovėti?!

Panašu,

visiems atrodo, kad Lietuva gali išlikti sveika ir nepriklausoma genetinės (mRNA) katastrofos metu – ar kas pamąsto, kad po metų ekonomiškai pakrikęs pasaulis ir be atominio karo gali pavirsti siaučiančių gaujų ir vos bešliaužiančių mirštančių skarmaluotų ubagų lušnynu? Policijos užkardų jau nebereikės, o buvusios policijos likučiai įsilies į ginkluotas gaujas, irgi išmirštančias. Negi tikri valdovai įleis pavojingas minias į savo įtvirtintas teritorijas, aprūpintas viskuo šimtmečiui į priekį? Kam tada reikėjo pradėti valymą? http://www.bioterrorism.news/2020-07-08-pandemic-bill-gates-negotiated-contact-tracing-deal.html Ar ne taip, „zita” 2021 01 27 9:39? Turbūt Gates – „užsimaskavęs kriptožydas”, toks, kaip lenkas Feliksas Dzeržinskis, osetas Josifas Stalinas „Jew-Shvili”, vokietis Adolfas Hitleris, iš kurių nebent pastarasis neva turėjo „žydiško kraujo”, nes pats tas „kraujas” protingas ir „gamina” nusikalstamą mąstymą – ane, kaip mėgsta kartoti… Skaityti daugiau »

Darijus

Užvakar pas Solovjovą laidoje Sergejus Kurginianas tiesiai pareiškė, kad Landsbergis su Prunskiene buvo KGB žmonės, o Audrius Butkevičius – GRU. Tokių info paslėpti neįmanoma, nors ir užsislaptino patys save ilgiems ilgiems 75 metams.

Kis

Iki Vilniaus sprogimo graiaunamoji banga nesieks,o jeigu vejas pus is Vakaru,o dar geriau is pietvakarius,tada Maskvai ir minskui sakes,viskas nuses ant ju.Sprogdinkite rudeni,tai bus vyraujantis vejai is mums norimu krypciu,nieko dar vasara,tik ne ziema.Tai ne sposai,paklauskite Sulijos,jeigu nelabai uzsiemes burtais?

Kisa,

tavo liga progresuoja. Nepastebi?

Hm.

Šitą straipsnį vertinu nelabai gerai. Pirma, apie visus tuos putinus, navalnus, zavalnus, svietas ir lukašenkas: manau, nėra esminio skirtumo, ar esi už tuos putinlukašenkas, ar prieš, nes ir vienu, ir kitu atveju jais labai domiesi, vis žiūri rusiškas žinias ir skaitai rusiškus straipsnius, vis nepamiršti rusų kalbos, ji vis tebėra tavo pagrindinė užsienio kalba, vadinasi, niekaip neišeini iš tos postsovietinės „kultūrinės orbitos“; o putinlukašenka su vatnikais visais būtent to ir siekia. Vadinasi, tu su jais įnirtingai kovoji, o jie nuo to tik stiprėja. Antra, susilaikyčiau nuo žodžio „patriotas“ vartojimo neigiama reikšme. Tai nėra šmaikštu, tik labai prasta. Trečia, susilaikyčiau nuo tokių posakių kaip „rusai puola“. Perimti nuvalkiotus vatnikų ir paleckių posakius tikrai nėra geras skonis ir išmintingas sprendimas. Ketvirta, susilaikyčiau… Skaityti daugiau »

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top