Algimantas Rusteika. Susipažinkite: valdžiagyviai iš ‘G point mayor’ padermės

Klasė – bestuburiai
Gentis – duobagyviai
Šeima – parasitum rectum
Rūšis – G point mayor

_______________________________________________

Jie yra labai nuoširdūs. Ir nori būti artimi ir savi – mielai, nuoširdžiai rodo pagarbą, trokšta dėmesio ir džiaugiasi gavę. Dantys balti ir jų daug – visus pamatai – ir žvelgia šiltai, pagiria ir viską paverčia tavo nuopelnais.

Tik ir žiūri, kaip pasakyti ar padaryti, kas patiktų – tikra dovana. Šaltai lipnūs, iš tolo tave pažins, įnirtingai šypsosi, sveikas, džiugu tave matyti, kas gero.

Visaip domisi šeima, vaikų mokslais, mamų sveikatomis ir žmonų nuotaika, prieš apspjaudami palinki gražios dienos. Su antrąja puse nueina visur, kur reikia, – tokie gaivūs, mieli ir malonūs, stovi susiglaudę, kartais vienas į kitą pasižiūri mielai ir maloniai.

Ir nuoširdžiai. Jų tvirtą rankos paspaudimą atminsi visą dieną. Štai lipa ant tankų, štai apsipila ledukais ir mūru už pažangas ir teisingumus, nors viduje tupi susigūžęs šeštos klasės skundikas, o akys – bailio. Jie labai dalykiški ir išklauso, ir labai dalykiškai nutolsta koridoriumi.

Tai kas, kad kitą dieną ima vengti žvilgsnių kontakto. Išmušus išbandymo valandai pirmieji išduos. Visiškai nuoširdžiai. Ir toliau bus tokie mieli, dvasingi žmonės, bemat išdygstantys kur reikia, šypsenos: 9 x 12.

Tiesiog, kada prireikia kam reikia, sugirgžda plastmasiniai sąnariai, prigęsta ekranėlis ir aktyvuojasi kita android programėlė. Nieko asmeniško ir visiškai nuoširdžiai. O jei silpnai dvelkteli lavono kvapas – tai jums taip tik pasirodė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top