Algimantas Rusteika. Trys išvados

Trys išvados:

1. Čia ne šiaip per kelias minutes prieš 4 piliečius su vėliava atlėkė 3 policijos ekipažai ir ketvirtas – viešosios tvarkos, t.y. de facto riaušių policijos auto.

Vieta buvo stebima ir sekama. Tikslas – pagauti tuos, kurie klijuoja lipdukus. Todėl bet kokia kaina reikėjo nuvežti ir iškratyti, nes buvo tikimasi rasti lipduką ir kelti bylas. Šalia buvę 3 vyrai policininkų nedomino, nors filmavo, o tik moteris, turėjusi rankinuką, kur galėjo būti „aukso puodas“.

Todėl kas ką bebūtų kalbėjęs ar daręs, vis tiek būtų Astra nuvežta ir iškratyta.

2. Advokato Sauliaus Dambrausko komentaras – visi, einantys į tokias vietas tokiu laiku su valdžiai nepatinkančiu tikslu, VISADA TURĖKITE DOKUMENTĄ. Nes yra VIENINTELIS PAGRINDAS žmogų laikinai sulaikyti – TAPATYBĖS NUSTATYMUI.

Parodžius dokumentą ir nedarant nieko blogo, nebelieka JOKIO TEISINIO PAGRINDO sulaikymui ir VISI tolesni pareigūnų veiksmai YRA NETEISĖTI.

3. Sistema jau kelintą kartą daro tokius pačiai sau absoliučiai žalingus veiksmus, nes nebevaldo situacijos ir prarado bet kokius visuomenės pasitikėjimo pagrindus, jie nebeturi jokių logiškų ir teisingų argumentų, išskyrus jėgą.

Iš šio kiauro maišo per visas siūles sunkiasi mėšlas. Tai pabaigos pradžia, kiek ji truks – priklausys nuo daugelio veiksnių, nuo išorinių – taip pat.

Tačiau ledas sueižėjo ir rezultatas istorine prasme jau aiškus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
42 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Algimantas

Dambrauskai, mažvaiki, esu gimęs prie Hitlerio, šį tą pergyvenęs ir matęs, nepadės jokie dokumentai, nes yra populiari CCCP laikų formulė, o mes dar jaučiamės gyvenantys joje, bent taip vadinamas elitas: Aš viršininkas – tu durnius, aš durnius – tu viršininkas, arba ,, prieš viršininką tu esi visada kaltas. Štai čia tai ir įrodo. O ypač sušimašintame wilno.

Kaži, kaži

ar būtų padėjęs asmens dokumentas. Sistemos policajams tai, tik žodžių žaismas, o realybėje veža net iš nuosavų namus, ten įsibrovę.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Taip, Algimantai, komunistinė konclageinė sistema užsilenkia.
Reikalinga sava sistema, Tautos klestėjimui.
_________________________________________
Nacionalinis susivienijimas – Sąjūdis 2

Aišku,

kad bijo, sistemininkai bijo, o štai, liaudis drąsėja. Nepasitikėjimas valdžia, kad ir ką ji bedarytų ir ką besakytų, yra 100 procentinis. Tik, įdomu, kaip ši gėda bus „plaunama”.

Trabantas

Iš VPK paaiškinimo akivaizdu, kad buvo iš anksto suplanuota ir vykdoma operatyvinė operacija prieš moterį. Todėl ir vaidmenys buvo paskirstyti atitinkamai. Sėmė moteriškas ekipažas, o jei vyriškiai kaip nors būtų mėginę gelbėti, būtų įsikišę ir policajai.
Mintis buvo tokia, kai moterys semia moteris, turėjo atrodyti elegantiškiau ir ne taip brutaliai, nei, įsivaizduokime, jei ją būtų sėmę stambūs žaliūkai.
Bet kaip ir įprasta, kai komandas vykdo besmegeniai, šūds išeina.

Apolitas dviems pirmiems komentatoriams

Rusteika su advokatu ir nesako, kad jei šiuo atveju būtų asmens dokumentas, mokytoja nebūtų sulaikyta.Greičiau atvirkščiai.
Ką jie nori pasakyti, kad jei sulaikymas įvyktų, nepaisant asmens dokumento, tai jau būtų akivaizdus įstatymo pažeidimas. O dabar „teisėsaugininkai” gali teigti, kad veikė įstatymų rėmuose ir siųsti visus toli, toli…

Tvankstas

Jei ir turėtų asmens dokumentą, tai vis tiek būtų nuvežta į komisariatą iškratyti rankinuko.
Neišvengiamai.

Turi kristi kedes

Jei nera akivaizdaus viesosios tvarkos pazeidimo , NIEKAS neturi teises tikrint dokumentus. Paziurekit i laisvu pilieciu demo Amerikoj , Vokietijoj , Pransuzijoj. Policija visiskai nesikisa , arba sedi auto ir stebi is toli.

Laumėjantis

V. Landsbergis ar pernai ar užpernai prieš sausio 13-ąją beveik atviru tekstu pareiškė, kad Lietuvos teisėsauga dirba ne Lietuvai ( po beveik 30 metų pagaliau pamatė ). Todėl ir straipsnyje paminėtu atveju galima manyti, kad tie policijos darbuotojai taip pat galimai dirba ne Lietuvai. Todėl galimai su ne Lietuvai dirbančiais pareigūnais taip ir reikėtų elgtis: paaiškinti, kad jie galimai dirba ne Lietuvai ir todėl atsisakyti pateikti bet kokius dokumentus, atsisakyti vykti į policiją, teismą ir pan., nepasirašyti jokių dokumentų ir t.t. ir pan. ( Na, o jeigu policija prižiūri tvarką ir eismo saugumą gatvėse ir keliuose, tada jau kitas reikalas, nesvarbu kam ji dirba ).

fiz

Rusteika vis rašo apie kažkokią mistinę režimo pabaigos pradžią, tačiau nesuvokia elementaraus dalyko- šūdas negenda, nelūžta, netrupa, et cet.
Tai pati stabiliausia materija!
Geras dalykas gali išvirsti į šūdą, o šūdas lieka šūdu ir bulkute nepavirsta.
Mėšlą galima tik išmėžti, o mėžti nebėra kam- drūtesni išemigravę, o likučiai yra neįgalūs. Pavienių entuziastų išsišokimai, realiai, režimui netgi naudingi- ir sudoroti nesudėtinga ir gera bauginimo pamoka mužikėliams.

stasys

Tarpuvarčiu patriotai gali piktintis iki pažaliavimo, visa laimė tu buteliniu mažai kas klauso . Policijos darbas užtikrinti viešą tvarką o piliečio padėti ta tvarka palaikyti . Paprastai tai reiškia laikytis viešosios tvarkos,… o mokytojos jau baustos už chuliganizmą turėtu būti du kartus labiau atidžios .:) Ka domina A.Rusteika tas tavo samprotavimas , jei iš pažiūros mastantys piliečiai taip kvailai ir neatsakingai patys elgiasi? Reiktu stebėtis kaip tai moterai nedavė papūsti alk. testui ir nenuvežė į nakrologini patikrinti . Visa laimė kad ne viena buvo .. Tokios temos labai greitai apsivelia pigiais samprotavimais paliekant esmyne priežastį padėta stalčiuje .Tai vystyk ką naudingo , ta suirutė, pridėjo K.Škirpos problemai ?..klausimas tarpuvarčių patriotams .

nemokama idėja

Kadangi Lietuvos vėliava de facto paskelbta kaip grėsmė valstybybei, siūlau per šventes …nebekelti jos ant savo būstų.
Vietoj Trispalvės pakabinkim grindų skudurus, paklodes ar rankšluoščius.
Būtų neblogas vaizdelis. Sunku būtų apsimesti jog „niekas nyvyksta”.
Aišku, pasiūlymas yra utopinis- juk lietuviai totaliai nesolidarūs, niekada neprotestuoja. Daug mieliau buduliai rinksis po Balkonėliu paklausyti demagogijos. Suprantama, su vėliavytėmis.
Kolaborantų tautelė.

Rūta

Teko būti Australijoje. Maloniai nustebino jų pareigūnų atsidavimas valstybei ir jos piliečiams. Mandagūs, korektiški, geranoriški, lojalūs valstybei. Valstybė pareigūnams moka gerus atlyginimus. Publika Australijoje – marga. Man įdomi buvo viena detalė: jei viešoje erdvėje (pvz. gatvėje) susitinka keli lietuviai, tarpusavyje šnekasi angliškai. Kodėl, klausiu. Iš pagarbos valstybei – atsako. Mes lietuviškai bendraujam tik savo namuose ir lietuviškuose renginiuose. Jiems nesuvokiama būtų bendrauti savo tautine kalba valdiškose įstaigose.

>fiz 2020-01-6 13:40

rašinėji, kad „šūdas negenda, nelūžta, netrupa, et cet.”
Gal tu marsietis?
Dėl kitos tavo rašliavos: mąstymas – pareiga.
Nebūtina rašinėti banalybių.

tuo tarpu

Budulių numylėtinis Banko Nuosėda stumia orwelinį įstatymo projektą, kuriuo komitetinė ochranka galės sulaikyti bet ką ir nusigabenti „pokalbiui”.
Tuo forumai nesipiktina. Atvikščiai- nuolat skelbia naujienas apie puolamą prezidentą.

pro kur oras Bezdutis

Ramiai, tuoj įrodysim, kad pagrindas sulaikymui buvo.
Jau baigiam patengti 39 kaltinimus tai Astrauskaitei.

Aukokime mokytojos gynybai...

N.Puteikis:,,Raginu paremti A. G. Astrauskės teisinę gynybą nuo policijos draudimo mojuoti trispalve ir sąnario laužimo:
Gavėjas: Astra Genovaitė Astrauskė
Sask. Nr. Mano sąskaita: LT524010044300101402
Paskirtis: parama teisinei gynybai.
Iki 2500 eurų gali žmonės vieni kitiems pervesti, o gavėjas nuo tos sumos neprivalo mokėti gyventojų pajamų mokesčio (pasitikslinau VMI).
Aš parėmiau 200 eurų”

Platinkime ir aukokime,nes sovietmečio LTSR režimas jau alsuoja mums VISIEMS Į VEIDĄ… A.K. LPS veteranas

patiko.

rašinėlio pabaiga apsdraudimas-pabaigos pradžia priklausys nuo daugelio veiksnių.pataisyčiau-ypač nuo išorinių. jei sausio tryliktą kautasi dėl ateities,tai dabar dėl praeities. Grasildos divizija dislokuojasi vaistinėse,o jaunimas,studentija neturi vadų. taip kad pabaiga bus ar pradžia spręs svetimi.

stasys

A.K. LPS veteranas > sakyčiau labai jau kuklus paramos įnašas 🙂 ar tik Tamstelė nebando čia naiviems žmogeliams įpiršti kokia bėdą senatvėje .? Beje o kam tai mokytojai advokatas ? siūlysite tai moteriškei po teismus tasytis .?

Ramiros

>> 14:29.Jo. Iš jų visko galima laukti Turime pavyzdžių. Gali būti, kad gali pasakyti, kad ta Astra užpuolė tą pareigūnę ar kurią nors kitą, apkandžiojo, talžė su ranka, net pati dėl savo smūgių tą ranką išsinarino. Juk nesunku ir „pataloginį melagį” surasti, kuris tai gali patvirtinti ir dar pasakų pripasakoti …. Be abejo, prifantazavau ….. Betgi munduro garbė, manau, svarbiau ….. Girdėjau savo ausimis, kai Klaipėdos teisme perskaitė, kad toks viens pliks nenešė, nors savo akimis mačiau, kad nešė ir dar kaip nešė, net įsirėžęs, nes tas „nešulys” svėrė ne mažiau 20 kilogramų. Juk yra ir akivaizdžios foto/video medžiagos …. Taigi, taigi, kaipgis …

Dzeikas

Iseiga „istorine” prasme gal kazkam ir aiskus, bet kaip rodo praktika „neistorine” prasme be isorines jegos TOKIE rezimai gali gyvuot begalo ilgai. Zmones gali is bado est vienas kita (KLDR paskutini XXamz desimtmeti po keliu is eiles nederliu ir sponsoriavimo is TSRS nutraukimo), bet valdzios nevers. Ta pati rodo GULAGu praktika. Pabega is ju tik zeku aristokratija.Arba jie organizuoja sukilimus ir riauses. Taciau mirstantys badu lageriai, stimpa tyliai be bandymu sukilt. Todel autorius truputi optimistas. Lygiai kaip ir tie ,kurie i lietuviska prichvatizacija ir chamo triumfa po kovo 11 ir ypac po putco TSRS zlugimo ziurejo filosofiskai: „pirmas milijonas visada vogtas”. PS. Beje , oponuodamas Radzvilui pasakysiu, kad takosyra kai Lietuva pasuko Chamo keliu, ne 1992 spalio 25d kai brazauskiniai… Skaityti daugiau »

rename

Kiekviena valstybė leidžia arba draudžia tam tikras vėliavas.
Svetimas draudžia, o savas leidžia ir skatina.
Pvz., Vilniuje, jeigu išeisi į gatvę, aikštę, bet kur bet kada, su pederastų vėliava, tikrai niekas nesuims. Atvirkščiai- policija saugos, o meras atskubės pamaloninti su kava ir buterbrodais.
Taigi, problema yra atskirų žmogelių nesusivokime- kokioje valstybėje gyvena.
Jeigu pirmenybė ir pagarba, apsauga skiriama pederastų vėliavai- reiškia
mes gyvename Pederastų respublikoje.
Būk pederastu ir jokia milicija neprikibs.

Gėda

Antipovai ir jos viršininkams.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Teksto autorei, -iui su nr 2020-01-6 14:23
Būtent, Kauno forumo flirtas su Gitanu – l pavojingas.

Paradoksas:

Trispalvės alėjoje NEGALIMA mojuoti Trispalve vėliava. Šitaip sugalvoti gali tik mankurtas iš Tauragės….

Trys klausimėliai

1. Nuo kada Valstybinės vėliavos demonstravimas viešoje vietoje yra teisės pažeidimas?
2. Nuo kada viešojoje vietoje draudžiama pasirodyti be asmens dokumento?
3. Kuo skiriasi totalitarinės ir demokratinės valstybių teisėsaugos sistemos?
taigi, kokioje valstybėje mes gyvename ir kodėl?

stasys

trims klausimėliams :
1 . Nėra tokio teisės pažeidimo .
2 . Nedraudžiama .
3 . Skiriasi tik visuomenės požiūriu į savo šalies teisėsauga .Pastarosios teisėsaugai nereikia visur klupinėti ir atsiprašinėti už kiekviena bendra „pirst” .

Deivis

Koks turi būti Lietuvos respublikos piliečio santykis su ne Lietuvai dirbančia „teisėsauga”?

štaziui

gėbistine padla, demokratiniai režimai nieko neturi bendro su totalitariniais. Demokratinėje santvarkoje policijos pareigūnai neturi teisės priekabiauti prie žmogaus, siekdami „nustatyti tapatybę”. O pilietis gali mosikuoti nors ir Zanzibaro vėliava, ne policijos reikalas. Tik mentai nedemokratiniuose režimuose leidžia sau tai daryti, o valdžia juos palaiko. Bet reikalo esmė štai kame: totalitariniai režimai sistemingai naikina pavergtuosius, tame tarpe fiziškai. Totalitariniai režimai sukuria ir palaiko visuotinę šniukštinėjimo ir įskundimų sistemą. Totalitariniai režimai teroru kuria „naująjį žmogų”, prievartaudami pavergtuosius priimti jiems svetimą ir nepriimtiną gyvenimo būdą. Totalitariniai režimai neleidžia pavergtiesiems uždirbti ir oriai gyventi, nes tai reikštų totalitarinio režimo galą. Demokratinėje santvarkoje ne valdžios reikalas, kuo pilietis užsiima, jei tik nedaro nusikaltimo. Demokratinėje santvarkoje žmogus uždirba, rūpinasi savo šeima, gyvena savo gyvenimus ir netoleruoja… Skaityti daugiau »

močiutė

Į mano kiemelį vėjas atpūtė tokį raštelį. Paskaitykit ir jūs.

LIETUVOS PILIEČIAMS [Lietuvos gyventojams-naktualu]
Ša,raminkitės,lietuviai,Lietuva laisva tik tiems,kas turi susiveikęs bent milijoną, o jums, bėdžiai,pastatysime Lukiškių aikštėje bunkerį,ten jūs ir galėsite mojuoti savo trispalvėmis.Jei dar spurdėsite-turime efektyvių purvasklaidos, teisėnaikos ir kt.laiko patikrintų metodų.

DIDYSIS BROLIS STEBI TAVE

stasys

– močiutės raštelis tai žolytės ‚kasekas‘. Patraukei karta malonu ir gera , patraukei antra ir tu jau Reigardas ant bačkos stovis su ištiesta ranka žiopliams išsižiojusiems , trečias ketvirtas leidžia pasirinkti kokia didelė kiaulė tavyje tūpi .. po penkto –šešto paprastai nurauna stogą ir tau jau nesvarbu kas po kojomis gulį .. Spėju močiutė užstrigo tarp antro ir trečio sykio .. jaučiu ji mielai primintu liberalizmo gyvatę savo medine koja ..

štaziui

…apžergi savo analine išange šampano butelį iš antro galo, iššauni kamštį ir skrendi rusiškų „kalėdų” purslų nešamas atgal į savo gimtąjį Voronežą.

stasys -22;08

Kaip drysti tu ,lietuviškas nusmurgėli ižeidinėti mane seną ligotą žmogų ,buvusį TSKP narį. Dabar priklausau konservatorių partijai, ir jokie vatnykai man nesup-s proto.

norint mušti, lazda rasis

Jei mentai norės, tai pagrindą ras. Sakys, kad Jo Didenybei pasivaideno, jog esate panašus į ieškomą asmenį, o jūsų dokumentas kelia įtarimų, kad gali būti padirbtas. Visiškai be jokių pasekmių sau. Nebent bus kažkokių vidinių pokiliminių kovų. Pavyzdžiui, jei konkretus mentas barškina viršininko žmoną, kas nėra retenybė jų tarpe. Tada viršininkas gali pasinaudoti proga suvesti sąskaitas su žmonos meilužiu. Tik tiek. O išėję į pensiją jie visokius blatnus „Lesopovalus” garsiai klausosi kartu visais kaimynais, nes žino, kad niekas jiems kolegų neiškvies, kadangi beviltiška. Tai ko norėti?

leiskite sąsiui numirt

Palikite ramybėje seną, vienišą ir nuobodžiaujantį pensininką. Savo komentarais jūs jam tarsi gyvybės eliksyro vis įpilite. Jis tik apsidžiaugia, pamato, kad kažkas vis dar kreipia dėmesį į jo skiedalus.

tuo tarpu Rusijoje

Įsivaizduokite Antipovą jo vietoje. 🙂
https://youtu.be/VuBjoRrfieI
Atsargiai! N-18! Keiksmažodžiai! 🙂

tiek

apie pensininkus prašom pagarbiau – tikrai stasio nepalaikau kategoriškai .Ir tikrai nesijaučiu vienišas.

Politinė išvada viena- ONS mus pribaigs,

jei mes susivieniję nelikviduosime šio antihumaniško,antinacionalinio ONS režimo. Antilietuvišką ONS režimą įveiks tik DARNA… CP lyderis Puteikis (ar Juozaitis,ar Dagys ir Ko ) toli grazu ne angelas,bet ,palyginti su ONS mesla dauginanciais ,,lovio’’ partiju seimunais,su juo kartu ,del viesu interesu, bendrus darbus nuveikti galima..Ir mokytojos istorijos fone jis atrodo ONS oponentu ryztingu lyderiu, skirtingai nuo daugelio formaliu demokratu lyderiu…. Radzvilo kompanijos keistas, sakyciau siurksciau -dargi nesveikas, polinkis,visur ieskoti ne sajungininku, o nevertu bendram zygiui ar koalicijai asmenu, pol. grupiu ar panasiai visada baigiasi tos kompanijos fiasko…Jie trypia Sajudzio vienybes ir nesiskaldymo principa, neatleidzia nuodemingiems ,skirtingai ,nei moke Kristus, ir pan… Jei to keisto antisajudinio polinkio nenugales ,tai seimo rinkimuose bus visiskas VF salininku bankrotas… Visur ,ant kiekvieno man prieinamo kampo,… Skaityti daugiau »

Egidijus - ONS fanatiškam kritikui

Teisingai – kalk visus savus, fanatike. Arba viskas bus, kaip tamstelė nori, arba visi priešai. Svarbiausias čia Puteikis, Puidokas, Juozaitis ar bet koks kitas iš tų visur visada esančių tipų , kurie kaip musės sulekia patupėti ant kiekvienos žmonių bėdos, bet kuriems rūpi tik jų reitingai. Kiek dar jie partijų ar įsitikinimų turi pakeisti, kad praregėtum, kas su jais jokios vienybės neįmanomos ir jie yra tik elementarūs demagogai?

stasys

Egidijui ..liuks pasakyta .

Al.

Iš 100 bandymų, pagaliau tinklalapį atsidariau. Dar po kelių bandymų – atsidariau komentarus. Žmonės, jei tik tokie gebėjimai ginti tinklalapį, kaip ketinat ginti Lietuvą ?

Kis

Rusteika,tik nereikia musu gasdinti.Gal neturi Lietuvisko kraujo,kad sneki paistalus.O ta moterele,nei ji patriote,nei rupi jai ta veliava,tai elementari aferiste ,parsidavusi setonui su ragais,kanopomis ir ilga uodega.Kas gerbdamas veliama eis patamsyje ir maskatuos(kito zodzio tiesiog siuo atveju nera)Tiek tos ir meiles,kai veiksmas(meile) tik patamsyje.Patamsyje daromi kiti dalykai.

42
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top