Algimantas Rusteika. Valstybė, kurioje kuriami įstatymai vienam žmogui, yra ne valstybė arba tai nėra įstatymai

Veidaknygė

Dar dėl G.Kėvišo.

Viešai, visiems suprantamomis užuominomis iš aukštų tribūnų pasakyti, kad žmogus vagis ir reikalauti atsistatydinti? Ir tikėtis, kad jis taip ir padarys tuo visiems patvirtindamas, kad jis ir yra vagis? Užsiundyti žurnalistus ir galvoti, kad išsigąs ir paklus?

Tokie metodai labai primena Rytų kaimynus, kurių taip nekenčiam, bijom ir vaidinam, kad tokie nesam.

G.Kėvišas yra geras testas, ar esame teisinė valstybė, ar tik apsimetam. Jo išmetimą iš darbo aršiai sapnuoja visi – nuo ministrės iki Prezidentės.

Tai tada man pasakykit, kas valstybėje yra aukščiau – ar pareigūnų norai ir sapnai, ar įstatymas?

Teisinėje valstybėje, kokia norėtume būti, įstatymas yra aukščiau visko. Aukščiau manęs ir jūsų, aukščiau ministrų ir Vyriausybės, aukščiau Seimo ir Prezidento.

G.Kėvišas išeikvojo lėšas, piktnaudžiavo? Ištirkit, įrodykit ir pasodinkit. Turėjo nelegalių pajamų, neteisėtai praturtėjo? Išsiaiškinkit, nugręžkit nesumokėtus mokesčius, nubauskit keleriopa nusuktų mokesčių bauda ir išmeskit.

Išmokit dirbt, po galais. Kiek galime klausytis to užsakyto lojimo per telikus ir aukščiausių valstybės pareigūnų bejėgiško mekenimo – atsistatydink, atsistatydink, atsistatydink?

Valstybė, kurioje net visiems žinomo sukčiaus negali išmesti iš darbo Prezidentas neturėdamas tam teisinio pagrindo, yra vadinama teisine. Valstybė, kurioje lydekai paliepus, Prezidentui panorėjus galima sudoroti bet ką, neturint tam teisinio pagrindo ir organizuojant viešas apspjaudymo kampanijas, yra vadinama Rusija.

Valstybė, kurioje kuriami įstatymai vienam žmogui, yra ne valstybė arba tai nėra įstatymai.

Pasirinkime pagaliau, kuo norime būti.

P.S. Kartais čia dar užsuka vienas kitas idiotas. Tai tiems noriu pranešti, kad aš irgi manau, jog G.Kėvišas sukčius. Ir kad šis pamąstymas yra visiškai ne apie G.Kėvišą, o apie Lietuvą ir mus visus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top