Algimantas Rusteika. Žaidimų, padejavimų bei papliurpimų feisbukuose metas baigėsi

Žaidimų, padejavimų bei papliurpimų feisbukuose metas baigėsi. Naujasis totalitarizmas, tęsiantis žygį per pasaulį, atėjo ir pas mus. Visiškai konkrečiai – čia ir dabar.

Argi nepajutot, kaip po Seimo rinkimų prasidėjo esminis Lietuvos politinės raidos lūžis? Tai ne šiaip atnaujinamos pastangos diegti genderizmo ideologiją ir rengiamasi ratifikuoti Stambulo konvenciją.
Tai siekis galutinai palaužti visuomenę ir įvesti absoliučią jos kontrolę. Ir tai dabar bus daroma visai rimtai, metant visas valdžios resursų ir parsidavusios, propagandinės purvasklaidos pajėgas.

Atvirai prieštaraujant Lietuvos Respublikos Konstitucijai, bus įtvirtinta socialinės lyties doktrina, prieštaraujanti sveikam protui ir nesuderinama su prigimtiniais vyro ir moters socialiniais vaidmenimis.

Ratifikavus Stambulo Konvenciją, didžiausias valstybės dėmesys bus skiriamas ne prigimtinei (tradicinei) šeimai, o seksualinių mažumų gyvenimo kokybei gerinti, mažinant materialinę valstybės paramą vienoms ir didinant kitoms.

Konvencija radikaliai pakeis piliečių teises, eliminuodama įsitikinimų ir saviraiškos laisvę, bus skatinami piliečių įskundimai, nes kiekvienas asmuo privalės pranešti apie bet kokias „emocinio ar psichologinio smurto“ apraiškas.

Bus taikomas baudžiamasis persekiojimas nesiremiant vien gautu skundu. Valstybės institucijos privalės tęsti persekiojimą, tarp jų ir baudžiamąjį, net tuo atveju, jei skundėjas (auka) atsiimtų savo skundą.

„Neapykantos kalba“, kurią bus siekiama įtvirtinti įstatymu, draus piliečiams garsiai reikšti abejones ne vien kito asmens lyties tapatybe, bet ir siaurų asmenų grupių pažiūrų teisingumu, nes viešas priešinimasis išlaisvinimo ideologinėms nuostatoms („išlaisvintojams“) bus suprantamas ir vertinamas kaip nusikaltimas ir bus taikoma baudžiamoji atsakomybė.

Bus cenzūruojama žiniasklaida, viešas piliečių elgesys ir maldos namų veikla, suvaržyta tėvų teisė auklėti vaikus pagal savo religinius įsitikinimus. Visuomenės balsas bus galutinai užčiauptas.
Dar galima rinktis, kaip elgsimės. Po to pasirinkimų nebebus.

Visą partijos „Nacionalinis susivienijimas“ pareiškimą, kuriame perspėjama apie Stambulo konvencijos pragaištingumo, skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
patijotas

jūs davaj aikit protestuot, o aš jus palaikysiu laikais feizbuke

Globalistai

atsikrato kitaip manančių,o gamta viruso pagalba atsikrato globalistų.Pandemija uždaro valstybes ,o kurortų mėgėjams tenka iššūkis gyventi čia ir dabar.

Viltis.

Dievas sukūrė Adomą su by-iu ir Ievą su py-da. Ir daugiau nieko kitaip. Tskant – kad paklausą atitiktų pasiūla. Tam, kad būtų išlaikyta pasaulio darna. Visi , kurie nori kitaip, matyt, ne Dievo kūriniai. Tada kieno? Matyt, Šėtono, kuris yra nedarnos kūrėjas. Kadangi pasaulis dar egzistuoja, reiškia, kad Dievo kūryba laimi. Tad turėkim vilties…

T0mas J.

Moterys valdo todėl, kad elito vyrai va tokie:

bukimevieningi.lt/didziausi-lietuvos-patriotai-a-ramanauskas-ir-a-baciulis-atsiskleide-visu-grazumu-video-n-16/

ah1

na kas dar netikit Aristoteliu kad demokratija užsibaigia žiauriausia vergija? Jei anksčiau daug ką buvo galima priskirti sąmokslo teorijomis tai dabar negali nematyti kad sistemingai veikiama valstybių naikinimo link per carontrendį naikinant valstybių ekonomikas įvairiais mechanizmais, o ir, s a k o, PEF „predsidatielius” Švabas atvirai savo knygoje dėsto apie valstybių sunaikinimą ir perėjimą prie korporacinio valdymo, o tai jau moderniu feodalizmu „kvepia”, kur kiekvienas ” feodalas” nusistatinės savo tvarkas savo regionuose. Ir toks įspūdis kad vakcinavimas tai ne vakcinavimas o markiravimas KAR/regioniniais kodais, kuris kokiam regionui priklauso ir kurio „feodalo” tvarkos turi laikytis, pvz. kuris vakcinuotas „geico” vakcinomis tas priklausys ir klausys „geico” o kuris vakcinuotas „putino” vakcinomis tas priklausys ir klausys „putino”. Akivaizdu kad užsimota sunaikinti ne tik… Skaityti daugiau »

kazys

kol kas niekas nejudės sedesim feisabūkuose, ir p-i-z-d-a-v-osimės vieni su kitais.Nes mūsų valdžiagyviams labai gera čia taktka-kurie veiklesni išvažinėja kitur o visį kiti sofos riteriai (kaip ir aš) barškinam klaviatūrą. Todėl paskutinių feisbukų neuždraus ,kad būtu kur nuleisti garą. Feisbukas tai kaip socialinė masturbacija,parašai komentarą ir jautiesi atlikęs kažką svarbaus:))))nusiramini:)))

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Lietuva neteko pusės darbininkų.
– Lietuva – sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje taikos(!) metu.
– NS valdybos Algimantai,
30 metų varoma Tauta iš Lietuvos ir be Stambulo konvencijos, bet nei valdyba nei taryba nežino šios roblemos sprendimo būdo ir nenori sužinoti iš Tautos. Tai – apgailėtinas ir net pavojingas vedlių neįgalumas. Valdyba bei taryba turi būti nušalintos velniop.
____________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų (budelių, …), dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei iškrypėliška paleistuvyste.
2021 vasario 1

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vakar, žinių laidoje buvo pranešta naujiena apie planuojamą biudžeto papildymą nauju mokesčiu (hidroelektrinėms), kai jau dabar yra per didelė mokesčių našta Tautai dviem(!) milijardais.
Lietuviai, priešinkimės naujų mokesčių atsiradimui ir esamų didinimui.
_____________________
Lietuva – tvirtovė

Startas duotas?

LRT Aktualijų studija. Kas vyksta Genocido centre?
− lrt.lt/mediateka/irasas/2000139621/lrt-aktualiju-studija-kas-vyksta-genocido-centre

Žmogaus klausia ir patys už jį atsako… Bendravimo stilius – prokuroras su kaltinamuoju.

StasySG

Nežinau kodėl, bet tame pačiame straipsnyje Autorius: 1.Čia teisingai neigiama prasme parašė: „Ir tai dabar bus daroma visai rimtai, metant visas valdžios resursų ir parsidavusios, propagandinės purvasklaidos pajėgas.”—PURVASKLAIDOS. 2.O čiateigiama prasme neteisingai: „Bus cenzūruojama žiniasklaida,”. —ŽiniaSklaida. Argi nematote, kad labai reikšmingų mums „žinios”, „žinojimo” žodžių (mes neturime atskiro termino „knowledge”) šaknis tyčia lietuviškųjų amerikiečių įdėta į nuvalkiotą, keikiamą, valdžiai ir bizniui parsidavusį terminą „žiniasklaida”, kurią tikri amerikiečiai vadina masinėmis medijomis arba kartais trumpiau – medijomis?. 3. Bet. Argi nepastebėjote, kad mūsų baisuoklė LRT nuolat kartoja: „norintiems plačiau susipažinti, siūlome atsidaryti MEDIAteką”. Ne, nesako „žiniasklaidoTEKA”. Kodėl? Tokios išmanios ir brangiai apmokomos galvos ten sėdi ir nemato, kad sau prieštarauja? 4. PS. „KLAUSIMAS: Dažnai MEDIJŲ terminas vartojamas tiesiog kaip interneto, socialinių tinklų… Skaityti daugiau »

Nusipirkit tvarsliavos ir nuskausminamųjų

Šis pabudimas gali būti skausmingas, aišku, jei norėsite pabusti.

Cenzūra jau veikia, ne viską pamatysite net Youtubėje ar kitur.

Kitos šalys jau bunda https://youtu.be/H2dzI5tGU2E

Raigerdas

Komentatorius StasySG 2021-02-1 10:26 pataikė į dešimkę savo pastabomis. Šita žiniasklaida yra tikrai nevykęs pavadinimas, nes jis neatitinka realybėje vykstančių procesų. Štai imu delfi.lt, kaip dabar dominuojančią žiniasklaidos įmonę. Ir štai skaitau:”Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi”. Sakykite prašau, tai kokioje vietoje čia yra „žinių sklaida”. Taip ir norisi pasakyti:”Eik tu velniop su savo ‘nepatogiais klausimais’ ir uždavinėk juos pats sau sėdėdamas tualete”. Iš tikro, mūsų žurnalistai yra nepajėgūs žmonėms perduoti svarbias žinias. Jie yra priklausomi nuo politinių vėjų, nes jie žiūrės išsižioję, kas jiems geriau mokės, apie tuos jie rašys teigiamai, kas nemokės, tie gaus „nepatogių klausimų”. Su mūsų žiniasklaida (ir ne tik mūsų) vyksta bjaurūs dalykai. Indijoje kažkada tai buvo kastos. Visa tai sunyko, nes buvo ten labai daug… Skaityti daugiau »

Nepriklausomybės diena Austrijoje
Vaclovas

Visišką netiesą parašei “tiesų” svetainėje. Ką tik gynei indų kastų sistemą, o rusus rytiečiais vadini? Esi sveiko suvokimo? Žavitės vokietukais. Gerai. Tik ar nežinai, kad jie elgiasi priešingai jūsų kastinėms užmačioms? O štai nacistų pasaulėžiūra atitinka jūsiškę. Išvada – jūs laikotės ne Vokietijos pavyzdžio, bet nacistų. Ostlando siekiate, teisingai išverčiau paties išvedžiojimus? Prierašas: man nepatinka nei esama valdystė, nei valdeiviai. Žiaurus sunkmetis.

Vaclovas

Mano žinutė skirta Raigerdui.

Raigerdas>Vaclovui

Aš neprisimenu kokioje šalyje (gal Rusijoje, gal Baltarusijoje) NKVD apkaltino vieną žmogų, berods rašytoją, kad jis kasė tunelį, kuriuo norėjo pabėgti į Indiją. Ir įsivaizduojate, jį nuteisė su tokiu kaltinimu ir išvežė ar į Sibirą ar uždarė į vietinį kalėjimą. Panašūs kaltinimai yra ir pas jus:”O štai nacistų pasaulėžiūra atitinka jūsiškę. Išvada – jūs laikotės ne Vokietijos pavyzdžio, bet nacistų. Ostlando siekiate, teisingai išverčiau paties išvedžiojimus?”. Kokios ten kastos bebūtų, bet tu net nepatenki nei į vieną iš jų, net į pačią žemiausią. Kam tada tu priklausai? Pagal tavo kaltinimus man aš tave priskirčiau štai šitai komandai: „Šėtonas (hebr. ‏שָׂטָן‏‎ vert. ‘kaltintojas’, aram. צטנא, gr. Σατανάς; arab. شيطان) žydų mitologijoje – piktoji dvasia”; Šėtonas žydų mitologijoje suprantamas kaip „kaltintojas“ –… Skaityti daugiau »

Vaclovas

Skirta Raigerdui. Neišgąsdinai. Aš rėmiausi įrodymais, tavo žodžiais, tu – tik liguista vaizduote, kaip galiu spręsti vėlgi iš tavo žodžių. Beje, sau prieštarauji, tai yra pats kaltini. Dėl genderizmo. Remiuosi Šventuoju Raštu, tad iškrypimų nepalaikau. Dėl to ir kitų dalykų gi ir rašiau, kad valdeivius vertinu kaip netikėlius.

Suremkime pečius pagaliau...

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/istorijos-instituto-ir-triju-universitetu-atstovai-atsisako-bendradarbiauti-su-genocido-centru.d?id=86376835 https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/arkadijus-vinokuras-mobingui-ir-komunistinei-cenzurai-genocido-centre-laikas-pasakyti-stop.d?id=86375271 ONS buldozeris, lyderiaujant liberalglobalistams, nori perimti Genocido centro (GC) kontrolę ir masiškai kląstoti, dergti mūsų Nepriklausomybę ir niekinti istoriją ir mūsų didvyrius. Nori atsakomybę už fašistinio Reicho įvykdyta holokaustą primesti visai lietuvių tautai (kaip tai delfyje padarė įžūlus siteminis liberalniekšelis ir akivaizdus melagėlis Gritėnas )… Akivaizdu, kad Valiušaičio lengvas pasitraukimas po liberalo ( kokybiško melagio ir neprikl. valstybės niekintojo ir dergėjo) Gritėno ir Ko tekstų, bei GC liberalų rašto, jų apetitą padidino. Nuo prop. kampanijos pradžios buvo aišku, kad nikžentaičių šutvės taikinys yra buvęs Sąjūdžio Seimo narys A. Jakubauskas, o Vaiušaitis-tik užkandis prieš pagrindinį geidžiamą ,,patiekalą”. Mažiukų lyderiai turi skubiai skaipu ir pan. tartis dėl greito koordinuoto veikimo,nes ryt bus vėlu. Yra būtinybė susisiekti su valstiečių vedliais ir… Skaityti daugiau »

ah1

o štai ir J I E.

https://youtu.be/CYmbdsA_gZo

Ar tikrai taip

„Bus taikomas baudžiamasis persekiojimas nesiremiant vien gautu skundu.”?

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top