Algirdas Butkevičius: už mūsų ir Artūro Zuoko praskolintą Vilnių reikėjo apkaltinti konservatorius

Šį šeštadienį partijos taryboje aiškindamiesi savivaldos rinkimų pralaimėjimo didžiuosiuose miestuose priežastis, socialdemokratai nuoširdžiai apgailestavo, kad šiuose rinkimuose nesiėmė juodųjų technologijų.

Socialdemokratų partijos pirmininkas, premjeras Algirdas Butkevičius viešai pasipiktino tuo, kad rinkimų kampanijos metu Vilniuje socialdemokratai per silpnai kritikavo konservatorius. „Miesto gyventojai permokėjo už šilumą, elektrą, žinome, kokia buvo finansinė padėtis, bet buvo vos ne susitaikyta, kad esame valdžioje, [galvota] gal nereikia tokios agresyvios kritiškos pozicijos. Vilniaus miesto savivaldybė yra prasiskolinusi. Ji be Vyriausybės negali įgyvendinti nė vieno strateginio projekto, kuris yra numatytas planuose. Sako, ir algų negali išmokėti. Reikėjo nuolat pabrėžti, kodėl susidarė tokia situacija? Užtai, kad buvusi konservatorių Vyriausybė priiminėjo nepopuliarius sprendimus“, – cituoja A. Butkevičių portalas DELFI.

Socialdemokratų pirmininkas kukliai užmiršo paminėti, kad jo vadovaujama partija kartu su Artūru Zuoku, Lenkų rinkimų akcija ir Darbo partija pastaruosius metus valdė Lietuvos sostinę, kad iki šiol valdo nemažą dalį Vilniaus įmonių, kad miestui kartu su meru vadovavo ir iki balandžio vidurio vadovaus korupcija seniai įtariamas socialdemokratų deleguotas vicemeras Romas Adomavičius.

Premjeras A. Butkevičius taryboje taip pat guodėsi, kad Lietuvoje nėra didelės grėsmės partijoms iš visuomeninių komitetų, nes už partijas savivaldos rinkimuose balsavo apie 75 proc. rinkėjų.

„Praėjusiais metais buvau pakviestas į vieną savivaldybę Madeiros saloje. Sužinojo, kad atvyko iš Lietuvos premjeras praleisti atostogas, tai pakvietė susitikti su savivaldybės tarybos nariais. Paklausiau, iš ko sudaryta koalicija. Sako: mes visi iš visuomeninių komitetų, 75 proc. balsvo už visuomeninius komitetus. Kai pradėjome kalbėti apie priežastis – savivaldybė daug prasiskolino ir politinėmis partijomis nebepasitikėjo. Mes, kaip matome, gyvename kitoje situacijoje“, – DELFI duomenimis, kalbėjo A. Butkevičius.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
VALIO

ir mes stengsimes kad musu seimas po kitu rinkimu susidarytu tik is visuomenininku ,pav. Lietuvos sarasas ,Drasos kelias ,o visi kiti vagys von is seimo.

Močiutė

Gudrutis tas Butkevičių Algirdukas. Tikras Lenino anūkas.

šaunūs tie komunistai

apsišika , o kaltina savo šuniukus – konservatorius, kad jie pašiko.
konservatoriai – politiškai korektiškai – nesakys, kad čia komunistų šūdas – geriau patys smirdės, bet kad šeimininkas būtų švarus.

kokie tik nebuvo konservai.

Valentinas Šapalas konservas, VGilius navickas konservas, Raimundas Alekna psichas. Tai va tik trys konservai, o kiek nuostolių pridarė – milijardus. Dar galiu išvardinti visokius liberastus, tie ne mažiau prisidėjo prie Vilniaus bankroto. Kol durniai vilniečiai rinks šių gaujų kandidatus tol Viniui vis daugiau bus chana.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top