Algirdas Patackas. Bravo…

alkas.lt

Geriausias vaistas nuo silpnos valios yra stipri valia
Eduardas Lukasas (Edward Lucas)

Šlykščiausia sovietinėje tikrovėje buvo ne tai, kad jie grobė, prievartavo ir žudė – tai jokia naujiena žmonijos istorijoje; ir ne tai, kad jie dangstė šitai inkvizitorišku pažadu jėga padaryti žmones laimingus.

Šlykščiau už šlykščiausia buvo jų įžūlus melas į akis, ir ne šiaip sau melas, o labiausiai pažeminanti jo forma – čia pat, nedelsiant išlaužti prisipažinimą, kad tu tiki tuo melu ir jam pritari. Tai – žemiausia žmogaus pažeminimo riba, kai meluojantysis su vypsniu kreivoje grimasoje, puikiai žinodamas, kad tu jam netiki nei per nago juodymą, verčia tave šliaužioti prie jo kojų, apsimesti tikinčiu. Tokio melo galutinis tikslas yra ne suklaidinti, apgauti, bet – pažeminti. Šitaip pažemintas žmogus – palaužtas žmogus; tokį nebesunku priversti vykdyti ir kitas okupanto užmačias. Taip buvo okupuotoje Lietuvoje, kai visur, pradedant nuo kasdienybės ir baigiant disertacijų įžangomis bei paradais, buvo reikalaujama paliudyti tikint leninų ir stalinų, marksų ir visokių ten engelsų „tiesomis“.

Labiausiai atstumiantis, nemalonus iki pasibjaurėjimo šiuolaikinių Vakarų pasaulio vadovų bruožas – jų dvasinė anemija, valios atrofija, savigarbos neturėjimas. Jų civilizacinis ir mentalinis priešas Rusija-SSSR įžūliai meluoja begėdiškai išverstomis akimis, o atsaku gauna nerišlų lemenimą apie taip vadinamas materialines sankcijas, kurios tėra širma paslėpti gėdai dėl savo bailumo bei ištižimo, nepajėgumo rizikuoti savo gyvensenos patogybėmis.

Aleksandras Solženycinas kažkada yra pasakęs – jei sovietinė santvarka buvo žmoniškumo žudymas („čelovekoubijstvo“), tai Vakaruose vyksta žmogaus sielos išdžiūvimas („issušenie duši čelovečskoj“). Kiek perkeitus ir pritaikius dabarčiai, galime pasakyti – jei sovietinėje santvarkoje žmogus buvo žeminamas, tai Vakaruose dabar jis žemina pats save.

Štai tokiame fone turime įvertinti Lietuvos Respublikos Prezidentės poelgį – viešai įvardinti Rusiją kaip teroristinę valstybę. Kai baigsis trečiasis pasaulinis karas, kai žmonija – tikėkimės – apgydys žaizdas, galėsime didžiuotis, kad būtent mūsų valstybės vadovė pirmoji tiesiai ir šviesiai įvardijo kas yra kas.

Niekada nesu balsavęs už Dalią Grybauskaitę. Mano prezidentai, kalbant apie istorines idealybes, įsibūtinusias ar ne, yra Džocharas Dudajevas ir Vaclovas Havelas, o Lietuvoje – Jonas Žemaitis ir Vytautas Dambrava. Sekiau Dalios Grybauskaitės karjerą, o taip pat vis labiau atskleidžiamą praeities naštą. Kai ji keliavo kaip partinės delegacijos vadovė po bulgarijas ir kitas „socialistines šalis“ bei jų kurortus, sėdėjau KGB rūsiuose. Tačiau negalėjau nematyti jos žmogiškosios evoliucijos – nuo komjaunuoliškos mergiotės, bet ne priglaistytos, o su charakterio dygliais, kurių tolimesnę raidą lėmė istorija. Gerai buvo mums, išaugintiems tėvų spintose išlikusių šapokų ir maceinų, bet ar tai mūsų nuopelnas? Gaisrininko su neaiškiais antpečiais dukrai likimas to nedavė, bet ar tai jos kaltė?

Tas pats likimas lėmė, kad palaipsniui jauna moteris pajuto netikėtai jai atitekusios misijos svorį bei atsakomybę, vis artėdama prie to, ką etnologai vadina genties matrona, šitaip pasąmoningai virsdama mūsų matricentriškos savimonės idealybe, kurioje dera valdingumas ir motiniškumas, o taip pat drąsa prisiimti atsakomybę, tame tarpe ir už lietuviškų vyrų vyriškumo stoką.

Nežinia, kaip toliau susiklostys prezidentės Dalios Grybauskaitės likimas, tiek istorinis, tiek asmeninis. Tačiau čia ir dabar tariame bravo – žodį, kurį vis rečiau įmanoma sąžiningai vartoti kalbant apie valstybių vadovus.


* * *

Prezidentės interviu, lapkričio 20 dieną duotą LRT radijui, galite išgirsti ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
110 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
o sakė Maceiną skaitė...

dar kartą paskaityk A.Maceinos „Niekšybės paslaptis” – gal neberėksi „Bravo” demagogei, kolaborantei, vagilkai – vienu žodžiui – komunistei…

Taigi

Liaudies teismas Luganske baudžia prievartautojus. Žiūr. nuo 53:55 min
http://www.youtube.com/watch?v=6qJCI2pIBYQ

Dmitrijus Kiseliovas apie Grybauskaitės kvailas kalbas, žiūr. nuo 26:05 min.

Nijolė

Ak, Algirdai, Algirdai, kokie patiklūs pasidaro pavargę herojai.

uzuojauta patackui

,,– Pirmiausia reikėtų pasakyti, kad Amerika pastaruosius kelis dešimtmečius labai aktyviai siekė atplėšti Ukrainą nuo Rusijos. Beje, juk ir JAV valstybės sekretoriaus pavaduotoja Europos reikalams V. Njuland labai aiškiai pasakė, kad Ukrainos „demokratizacijos“ finansavimas pradėtas 1991-aisiais, daugiau nei prieš 20 metų. Taigi, per šiuos du dešimtmečius, po Tarybų Sąjungos griūties, nuosekliai buvo judama būtent šia linkme, siekiant paversti Ukrainą 100 proc. proamerikietiška valstybe, esančia ne tik Amerikos įtakos sferoje, bet gal ir apskritai JAV valdoma. Jeigu ne tiesiogiai, tai bent per savo statytinius. Lygiai taip, kaip dabar yra valdoma Lietuva!.. ”laisvas laikrastis

Juozapas

Buvau ir tikiuosi likti nuosekliu gerb. A.Patacko gerbėju, tačiau dėl šio Signataro pasisakymo turiu pareikšti, kad sutinku dėl vakarėnų moralės supuvimo, bet dėl p. grybauckaitės deja, sutikti negaliu. Aš ta ponia netikiu. Jeigu taip būtų pasakęs AtA Havelas, ar AtA Kačinskis, pasitikėčiau, nes tie politikai visu savo gyvenimu įrodė kuo esantys. O persivertėliais aš netikiu. Juolab, kad tas persivertimas yra tik išoriškai transliuojamas. Visad buvau ir liksiu nuoseklus: manau, kad komunistas būna geras tik vienu atveju- kai būna miręs. Komunisto evoliucija į demokratijos flagmaną aš netikiu. Galite mane nors sukapoti gabaliukais, tai tie gabaliukai vis tiek šokinės- netikiu! Krašto viduje Ponia visais darbais transliuoja ryškią slinktį į proputinišką požiūrį valdžios santykyje su Tauta. Ponia savo rankose jau yra sukoncentravusi didelę… Skaityti daugiau »

Letas Palmaitis

Neįtikina. Pasižiūrėkime į viršūnių susitikimo Australijoje protokolinę nuotrauką – kas stovi centre garbingiausioje vietoje, net atskirai nuo kitų priekyje? Ar ne kelniuota Honneckerio komsomolka? Matai kur nuvingiavo likimas ir pabudęs valkiriškumas („matroniškumas”) bei drąsa! Pirmą kartą sudirigavo ne už, bet prieš čingischaną, ir tasai išmovė pro duris nelaukdamas pabaigos. Bilderbergo narei priklauso leisti kolegoms ir kolegėms pavadinti teroristu bet ką tik tada, „kada reikia”. Gal dar leisti ir „kam reikia”, nes kolegių autoritetą būtina palaikyti, kad kubilinė „demokratijos šventė” nenutrūktų, bet ir toliau sukiotųsi durnyno rate. Dabar teroristinės valstybės apibūdinimas bus įteisintas – kokia garbė Lietuvai! – tarsi čečėnų genocido metu, savųjų vergų namų sprogdinimo metu, Litvinenkos nunuodijimo metu ta valstybė nebuvo teroristinė, o dar neradusi savyje valkiriškumo komsomolka to… Skaityti daugiau »

kūmas

george bush-junior:
„aš pažvelgiau ponui putinui į akis ir pamačiau ten tyra sielą”
dabar tą patį pamatė a. patackas pvelgdamas į d. grybauskaitę.
labai įdomios tos kgbistų akys. turi unikalią savybę. transliuoti hologramas.
hipnozė veikia be priekaištų jeigu net ąžuolai vijokliais virsta.

paskaitykite kito signataro mintis

ekspertai eu/zvaisvila-karas-duotu-greitesni-rezultata/?comm=1

Letas Juozapui

Ir tu, Brutai, su tom demokratijom! Pirmasis uždavinys, kurio neparašiau: orientuotis! Ką turime, būtent tai ir yra demokratija. O „Vakarų” papenėtas Ordos kumunizmas – tik dalis globalinio projekto. Mat visas blogybes paskui galima suversti žydams, hitleriams arba stalinams. Gyvulių ferma vieningai patikės. Žinoma, Rhodesas ne sąmokslininkas ir tokios programos nesurašė, bet mumyse tūnantis blogis sudaro aplinkybes projektui skleistis, natūraliai pasinaudojant kiekviena tinkama proga, o D-vas leidžia žmogui pasirodyti visu grožiu, kad paskui nebandytų kaltinti Teisėjo.

Taigi

Apie Patacką seniai žinoma, kad jis yra Landsbergio šuo, teroristinių polinkių megzta beretė. Su violetiniu judėjimu, kurį galimai sukūrė Landsbergis, kad Lietuvoje su Grybauskaite įtvirtintų konservų diktatūrą, pateko į seimą. Pateko į seimą tik berezumių, apkvailintų sukurtu melu apie pedofiliją, balsavimo dėka.

Motiniskumas

„..O jei prezidentu vadinamas asmuo, kuris paniekino pačią Prezidento instituciją paniekinęs Prezidento Žodį (“vaikui nebus taikoma prievarta”), tai tik tereiškia, kad šioje imitacinėje valstybėje jokio “prezidento” nebėra, beliko imitacija.”/Letas Palmaitis, bravo!/

Juozapas ---Letui

Galite mane vadinti brutu ar net peliuku mikiu- nelabai suprantu kur aš savo komentare protegavau „demokratiją”? Mea culpa, kad nesusizgribau paieškoti deramo sinonimo? Ar nuo pavadinimo kas keičiasi? Parašiau beveik tą patį ką ir Tamsta rašote. Įvardijau panašias padarytas blogybes kurios man neleidžia gerbti Ponios nei kaip asmens nei kaip pareigūnės. Jūs gi žinote mano nuomonę dėl ponios „neprieko” Garliavos istorijos reikale. Įvardinkite -kuo mudviejų nuomonės skiriasi D. Kedytės pagrobimo operacijos klausimu? Kuo mano ir Tamstos nuomonės skiriasi prezidentinio žodžio laužytos atžvilgiu? Aš mudviejų pozicijose tais klausimais nematau nei vieno skirtumo. Gal aš „spangas”? Ar mūsų pozicija šio straipsnio Autoriaus atžvilgiu kažkuo skiriasi? Ar aš apakau ar išdurnėjau, kad nematau to Didžiojo skirtumo? Aš nesakau, kad orientuojuosi geriausiai už visus.… Skaityti daugiau »

internauts

Greb. Patackai, Bravo!

Puikus straipsnis. o taikli frazė – „Geriausias vaistas nuo silpnos valios yra stipri valia”, gardžiai prajuokino. 🙂

kodėl

vieniems šiais klausimais galimai labai kategoriškas,kiiems galimai labai atlaidus?

oho

dar vienaas auksaliezuvis burbtelejo… uz kelis centus?

internauts Letui Palmaičiui

Ar jus tikrai lietuvis?

Nors ir dedat i suns dienas orda, bet tai juk dar neitikina kad jus ne ordos narys. 🙂
NEITIKINA ir jusu tie argumentai, kile is saves projekcijos… nepasitikejimas savimi, nepilnavertiskumo komplekasi? Tiesa neismokstama skaitant Dovid Icke, ji rba atpzistama, arba ne.
Del mergaites rasiau daug. Nebesikartosiu. Matyt skaitot tik savo komentarus.

Pazistu ir Patacka, ir Grybauskaite nuo tu laiku, kuomet dirbom Mokslu Akademijoje. Su Patacku pabendraudavom bufete, buvom tada vienodu paziuru, o vos atvykus is Leningrado, Grybauskaite kaip mat sujudino tuos miegancius MA vandenis. Pazistu, beje, neakivaizdziai ir Zigmuka Vaisvilioka, kuris kaskart uzsukdavo i Brandolio fizikos vadovo Vanago kabineta.

Ryt'as

Ar bet kokiomis aplinkybėmis niekšui galima į akis pasakyti kad jis niekšas ? O gal Grybauskaitė vykdo jai asmeniškai pavestas Vašingtono instrukcijas ? Daug paaiškės per ateinančią savaitę – jei prancūzai atiduos
Putinui tuos du lėktuvnešius , visa Grybauskaitės bravura bus š… verta.
O dėl Grybauskaitės plačiaja prasme , tai vertinant per Garliavos prizmę
„meluodamas nueisi , bet nebegrįši”. Jos likusio gyvenimo neužteks Deimantės kančiai atpirkti.

diagnoze

,patikėti kad Grybauskaitė dirba Lietuvai’-tai jau labai rimta..

Ir pasiklysk

taip baisiai tarp triju puseliu…….

StasysG

Labai reikia IP tokiems spalvingiems komentatoriams, gerb Redakcija:
—–

„o sakė Maceiną skaitė… 2014-11-23 18:28
dar kartą paskaityk A.Maceinos “Niekšybės paslaptis” – gal neberėksi “Bravo” demagogei, kolaborantei, vagilkai – vienu žodžiui – komunistei…

Tiesa!

Na jei Pats Tackas tai rašo reiškia tai yra Tiesa!

Gal

Visgi už viską svarbiau atvirai pasakytas tiesos žodis, net jei tą daro daug kam beviltiška Ponia,- Teisėjui Dievui beviltiškų nėra… Džiaugiuosi nekrykštaudamas.

Jezusas

Taip buvo okupuotoje Lietuvoje, kai visur, pradedant nuo kasdienybės ir baigiant disertacijų įžangomis bei paradais, buvo reikalaujama paliudyti tikint leninų ir stalinų, marksų ir visokių ten engelsų „tiesomis“ – juk siandien tas pats tik ideologija yra europeizacija ir tolerizacija. Isivaizduojat net Zalgirio musis buvo del to kad lietuviai norejo integruotis i Europa – siandieniniai istorikai rimtai veidais aiskina, o ka jau kalbeti apie Patacka… karstas ir tiek kiek karstas – kvailas.

Letas Palmaitis internautui

Jei turite galvoje mano smerkiantį požiūrį į orvelines „Vakarų” realijas, tai tikrai mano požiūris praktiškai nesiskiria nuo maskoliško, nes šioje vietoje maskoliai tikrai sako tiesą. Tik ne jie ją surado, bet paėmė iš kritikos pačiuose Vakaruose. Na ir kas? Ar tai reiškia, kad jų Orda yra alternatyva arba iš viso kokia nors tiesa?
Esu mesijinis žydas.

Letas Juozapui

Dovanokite, nieko Jums neprikaišiojau, o „Brutą” šiuo atveju supraskite kaip banalų juoką, nes tikrai priešpastatėte komunizmą demokratijai, tuo tarpu visur priešpastatau demokratijai ne komunizmą, bet teokratiją. Ačiū Jums už bendras mintis.

Trupmenas

Dairausi po vietinius info, žiūrinėjau ir BBC, ir CNN, paklausiau dar Svobodos, gal išgirsiu ką apie oficialių Rusijos vadovų Putino ar URM vadovo Lavrovo reakciją į tai, kad vienos NATO ir ES valstybės vadovė pavadino Rusiją „teroristine valstybe”. Tyla. Jokios reakcijos. Gal ten jie barmatūchos prisilakę pagiriojasi, kad neseka ir nereaguoja į tokius skandalingus ir nedviprasmiškus mūsų valstybės pareiškimus? O gal išsigando? Kas ten atsitiko, kad drąsuoliais pasirodė tik saujelė Dūmos komunistėlių, kurie jokio vaidmens valstybės politikoje nevaidina. Nesureagavo ir Putino frakcija Vieningoji Rusija. Kodėl?
Ir vienaip, ir kitaip svarstau. Nerandu aiškaus atsakymo. Gal ne jiems buvo adresatas tas Magnolijos klyksmas, o savai kanopinių fermai?

bausti niekšus reikia

Gerb. Donskis sakė, kad A.Maceina yra fašistas.
Visus, kurie skaitė ar cituoja tą maceiną reikia viešinti, perduoti prokuratūrai ir be gailesčio bausti.
Tvarka bus !!

taiklu )

,Po sios Patacko nuomones nenustebciau, kad ir su Valatka pasibuciuotu.’

To Trupmenas

Deja ne taip, Rusija sienas uždarė…
bb.vesti.lv/politika/item/9160124-rossiya-perekryvaet-granitsy-s-litvoj-za-slova-prezidenta-otvetit-biznes?utm_source=vesti&utm_medium=vert-banner&utm_campaign=Links-in-partner-sites

Juozapas

Letui> Viskas gerai. Kažkiek pasipešioti sveika. Su humoru nesu susipykęs, juoką supratau. Komentaras nors dadresuotas Tamstai, tačiau buvo skirtas skaitytojams, kuriems neretai mudviejų disputas būna nelabai įkandamas. Parašiau dėl aiškumo. Dėl demokratijos. Su tamstos apibrėžimu (vervaldžių organizuojami rinkimų farsai) aš sutinku. Teoriškai sutinku ir dėl teokratijos, tačiau kaip praktiškas kaimietis, svarstau, kad tai ko negali gauti iš karto, galima bandyti pasiimti etapais. Toks tik tas skirtumas ir yra. O šiaip misliju, praktiškai esam bendraminčiai. Gero vakaro. Trupmenui> Aha, aš taip pat analogiškai pasidairiau. Ir Svobodos klausiau pusę nakties – švikas. Niekas apie Magnolijos pareiškimus nieko nei sako neirašo. Burbulas. Kaip ir „skiepų istorija”. Respublikoje yra geras straipsnis apie tai, kad lietuvių avinų ausys kaip ir rusų -itin tinkamos makaronų kabinimui.… Skaityti daugiau »

kad

Lietuvos žmonėms visiškai nesvarbu,kuo nustojo ar pradėjo žavėtis Patackas ar kas kitas.Žmonėms svarbu,kad butų elgiamasi išmintingai ir nedidėtų įtampa ir pavojus Lietuvai ir visiems žmonėms.Jei džigitas nori pakariauti Ukraina turbūt tikrai mielai priims.

Juozapas sienų uždarymo stebėtojui

Na ir kas čia- argumentas? Nejuokink. Kokia ir kam iš to nauda yra svarbu, o ne pats faktas. O nauda yra tokia: Putinas gali ir toliau vaidinti ruskių miro tėvą- aplink vien agresyvūs priešai Labusams kurie vis niekaip nepamilsta maskoliaus, siunčiama žinutė būkit nuolankūs arba bus riesta. Leiskitės okupuojami ir nespurdėkit. Būkit vasalais ir vietoj botago gausit ne tik barankos skylę bet ir liemenės rankoves. O asilo ausis gausit nuo puškino. A ne? Visa tik tokia ir nauda. Kieno tai nauda? Mūsų? Ne. Kieno dar nauda? Asmeniškai Ponios. Reitingai kils. Visai kaip rusų caro. Ar neglumina technologijų panašumas? Neglumina? O Patackas ką,… Ligotas žmogus. Geras protingas bet jau pavargęs. Nenustebčiau, kad gautų medalį iš Ponios. Nelabai nustebčiau kad ir paiimtų.… Skaityti daugiau »

Romas

Artėja rinkimai į svarbų ES vadovo postą.

Liepa

Pirma straipsnio pusė be priekaištų, bet jau antroji tai jau „nei prie ko”…

Raigerdas

Labai puikus gerbiamo Algirdo Patacko straipsnis. Tiesiog, vyriškas, garbingas, drąsus ir netgi pavyzdingas elgesys, pasižymintis pačiais aukščiausiais etinių normų reikalavimais. Ačiū Tamstai, kad palaikėte drąsų Prezidentės žingsnį. Jūsų palaikymas, bet jau norėčiau tuo tikėti, galimai, išgelbės ne vieno kario gyvybę. Ir Lietuvos Prezidentės susirūpinimas yra ne tuo, kad Rusijai rėžti tiesą į akis, o kad išgelbėti kiek galima daugiau žmonių Ukrainoje nuo pamišusios Rusijos ir Makbeto troškimais pasižyminčius dabartinius Putino sėbrus. Lietuvos Prezidentė labai tiksliai įvardino tai, ką žinojo visi, bet bijojo pasakyti. Pasaulyje kažkodėl tai bijoma Rusijos „rustybės”. Ir UKRAINA savo drąsa gydo pasaulį nuo šitos jį apėmusios baimės. Pasaulis išsigando Rusijos seniai. Išsigando nuo 1917 metų revoliucijos, nes kiekviena valdžia pradėjo bijoti panašios revoliucijos. Marksas pasauliui padarė įtaką,… Skaityti daugiau »

Taigi

Panašu, kad ateityje už nusikalstamą kenkėjišką veiką Grybauskaitę baus ne tik Lietuva, tačiau ir ES valstybės, ir net gal greičiau nei Lietuva.

na taip...

Parašyta: ir jai atleistos visos nuodėmės, kad ji daug mylėjo…
Ir: pagal vaisių pažinsi medį.
Didžiausia emigracija, didžiausia atskirtis, daugiausia savižudybių, didžiausia korupcijas, mažiausi atlyginimai, didžiausia skola, brangiausia energetika ir t.t. ir t.t.

Raigerdas besistengiantiems Buduliams

Štai vienas Budulis (galimai tai Rusijos propagandos smadytas provokatorius) rašo:
„Didžiausia emigracija, didžiausia atskirtis, daugiausia savižudybių, didžiausia korupcijas, mažiausi atlyginimai, didžiausia skola, brangiausia energetika ir t.t. ir t.t.” Sakyk, prašau, kiek klasių baigei? 8-ias ar 10? Kaip ten bebūtų, skaityti moki. Tai paimk LR Konstituciją ir paskaityk už ką atsako Prezidentė. Kodėl tu nesikreipi dėl emigracijos, dėl atlyginimų į premjerą A. Butkevičių? Bet tau šito nereikia. Tavo tikslas yra kiršinti Lietuvos žmonės prieš Lietuvos Prezidentę, nes Rusija jau pradeda nerimauti. O ką, jeigu Rusijos liaudis praregės? Ką tada darysi, Buduli? Kur bėgsi? Į Šiaurės Korėją ar į Kubą? Jeigu į Kubą, tai nors odekolonu pasirūpink, nes Kuboje tai yra deficitas.

gintas

Kausimės su Rusiją iki paskutinio lietuvio – tokią rusofobinę nuostatą kursto šis tiesos.lt portalas. Bepročiai? Gavo JAV grantą?

nesutinku

gal išmintingiau mums tyliai apie tai pagalvoti, o ne šaukti ant viso pasaulio. Taip nesielgia net didžiosios valstybės. O gal savo šauksmu ji nori pridengti savo lojalumą kai kam….??

konstitucijos garantas...

kai konstitucija KT (polikarpovnos berniukų) dėka visai negalioja ir neveikia Lietuvoje, tai kažkoks komunistėlis Raigerdas siūlo skaityti konstituciją ir savo purvinom letenom nelįsti prie švariausios, skaisčiosios, garbingiausios, patriotiškiausios, protingiausios Prezidentės 🙂

Gnybtas

labai gerbiu gerb.Patacka,bet ar tikrai protinga su sakute eiti pries traukini?

VaidasVDS

Šiaip tai idiotui sakyti, kad jis idiotas yra pavojinga, nes idiotas yra neprognozuojamas.
Taip pat yra ir su teroristu, o ypač su galingu ir ginkluotu beprotišku kiekiu beprotiškų ginklų, ir dar pusiau alkanu.
Vienas negaili savo tautiečių, bet tik dalelės, kita rizikuoja visa tauta. Argi tai protinga?
Jėzus sakė: „Būkit išmintingi, kaip gyvatės”. Tad išminties čia tikrai trūksta.
—-
Letui,
Kada Dievas bus daugumos žmonių širdyse, tada ir demokratija (ne kapitalizmas, ne socializmas ar komunizmas) bus gera, nereikės jokios teokratijos…

žmogus be liemenės

„Didžiausia emigracija, didžiausia atskirtis, daugiausia savižudybių, didžiausia korupcijas, mažiausi atlyginimai, didžiausia skola, brangiausia energetika ir t.t. ir t.t.” – netikėkite šiuo briedu, tai rusų propaganda. Pas mus tokių dalykų nėra ir nebūna. Ir pedofilija yra išgalvota. Ir Prezidentės paaukštinimai pedofilijos bylos gniaužėjams yra tik miražas. Ir Kusaitės bylą zulusai išgalvojo. Prokuratūra ir saugumas yra caca, nes juk Pati Prezidentė juos kuruoja. Referendumdūmą irgi sugalvojo 300 tūkst rusų kląstingai apsimetusių lietuviais. Gerai kad Išmintingoji Prezidentė kartu su karštai mylimu Tautoje Jo Ekselencija Landsbergiu laiku užkirto penkioliktos kolonos užmačias. O kur dar visokio plauko pankos ir nedamušti šliužai? sunki našta teko gerb. Grybauskaitei Lietuvą ir pasaulį vaduoti nuo rusų. Gal jai bent algą pakelti iš dėkingumo. Juk skursta moteriškė. Argi iš prezidentinės… Skaityti daugiau »

boba su kiteliu

-jeigu pareigūnas būdamas aukštame poste nesugeba pasistatyti didelio nuosavo namo – galite būti tikri: jis mažų mažiausiai nevertas to posto arba yra tiesiog rusų agentas ir valstybės priešas.

Trupmenas Raigerdui

Skaitau Tamstos komentarus ir Jūsų nebeatpažįstu. Lyg būtų kas permainęs, ar Jūsų nicku koks nenaudėlis naudotis pradėjęs. Buvote, atrodytų, gana ramus žmogus, o dabar ėmėte nežinia ko karščiuoti. Paskaitykite nusiraminęs savo komentarus, gerbiamasai, ir atsakykite pats sau, kokio tai žanro tekstukai, ir iš kur ataidi jų retorika. Tai grynai mitinginis diskursas. Oracijos, o ne rami diskusija, pateikiant savo argumentus ar nurodant oponentui jo silpnuosius, ar logikos klaidas. Mojuojat vėzdu tuščiai per tuštumą. Niekas čia nesiginčija, (gal išskyrus tik Taigizą su jo chebryte) dėl ruskyno šėtoniškos prigimties ir elgesio kaimyninių (ir ne tik) šalių atžvilgiu. Kalbama juk visai apie ką kita. Apie GRU agentę, ir ksaip čia taip keistai išeina, kad ir didelė protingais atrodžiusių Lietuvos žmonių pakibo ant paprasto jos… Skaityti daugiau »

Raigerdas anonyminiam Buduliukui

Tu čia iš kalėjimo rašai? Tavo tas įsivaizduojamas „komunistėlis Raigerdas” niekada komunistu nebuvo. O gal ir iš kokio nors savartyno rašai, nes tau vaidenasi, kad Raigerdas yra su letenom ir ne šiaip sau letenom, o „purvinom letenom”? Gali pavadinti savo šunį nauju vardu „komunistėlis Raigerdas”. Taip galėsi palinksminti savo draugus iš „Bydlos”. O čia tau dovanėlė apie greitu laiku galimą „Karinio Komunizmo aušrą”. Taip, kad galėsite katu pašokti su visa savo „Bydlos” bratija.
https://www.youtube.com/watch?v=Fp6vou2l_UM

Raigerdas

Čia yra lietuvių niekaip nesugebančių suvokti, kad Rusija yra teroristinė valstybė. Paimkit vien Lietuvos istoriją. O gal Lietuvą okupavo gruzinai? O gal moldavai? O Latviją, kas okpuvo? Irgi gruzinai? O gal švedai? O Estiją, kas okupavo? Gal suomiai? Čia gera daina tiems, kuriems sunku labai suvokti, kad Rusija yra teroristinė valstybė. Ir ne nuo vakar dienos, o gana seniai. Tiesa, o kaip Afganistanui buvo suteikta „draugiška” pagalba, kad užgrobti ten valdžią? Kai kas jau pamiršo. O reikėtų prisiminti, ką komunistai aiškino net per profsąjungų susirinkimus: „Afganistanas bus mūsų 16-ta respublika”. O čia gera daina:”Хотят ли русские войны”( https://www.youtube.com/watch?v=q9NzCkqIArc). O čia labai įdomus interviu apie įvykius Vengrijoje, Čekoslovakijoje ir kitose „laisvose ir demokratinėse socialistinėse šalyse”. Gna tiksli charakteristika:”Виктор Суворов о войне… Skaityti daugiau »

Trupmenas Raigerdui

Dėl pageidavimų koncerto – viskas tvarkoj, Raigerdai. Ne gruzinai, okupavo. Tiek dar mes, glušiai, suprantam.
Pagaliau supratau, kas su Jumis atsitiko. Jus veikia „skiepai”.
Paskiepijo žmogų ir jam atrodo, kas pasisako prieš Dalią Grybauskaitę ar suabejoja jos nuoširdumu, tas prieš Lietuvos valstybę, nes ji juk save suvokia kaip ir Liudvikas – Saulė : „Valstybė tai aš”.
Stipriai veikiantys skiepai, sakyčiau.

kvaili tie polikarpovnistai

net nesitikėjau kad tokie kavaili tie Raigerdai (polikarpovnistai ar kgbišnykai).
Visai smegenų reikia neturėti – taip apsišviesti – duoti vien tik rusiškas nuorodas…
Gėda, tovariščiau Raigerdai, tikrai gėda…

110
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top