Algirdas Patackas. Dėl mano, kaip Seimo nario, neliečiamybės

Dėkoju LR Seimo pirmininkei ir kitiems, dėjusiems pastangas man padėti, tačiau prašau Seimo panaikinti mano neliečiamybę –tegul viskas įvyksta iki galo, iki ad absurdum.

Turiu kai ką paaiškinti – taip, teisėtvarkos organai yra juridiškai teisūs, esu ne kartą pripažinęs raštu ir žodžiu, jog juridine prasme nusižengiau. Kaip viskas vyko iš tikrųjų, žinau aš vienas, tačiau įrodyti negaliu ir todėl aplinkybes aiškinti nėra prasmės. Suvokęs, kad mano aiškinimai apsaugai ir teisėsaugai nerūpi, tiesą sakant, įsiutau ir nutariau – tebūnie, tegul viskas vyksta iki galo, pagal įstatymo raidę, juo labiau, kad apklausos procedūra užsitęsė iki vidurnakčio, o fizinė savijauta artėjo prie ribos. Pagaliau gyvenimo gale gal verta patirti vieną didžiausių išbandymų – išbandymą pažeminimu. Jei atlaikysiu šitai, akistata su amžinybe nebus baisi.

Tad primygtinai prašau Seimo, tame tarpe ir Frakcijos narių bei kitų bendraminčių, balsuoti už mano neliečiamybės atėmimą. Tuo pačiu atsiprašau Seimo ir jo narių, kuriems tenka dalintis pažeminimu.

P.S. Beje, svetimą pavardę man prirašė apsauginiai – apklausos dokumentą pasirašiau savo pavarde bei nurodžiau savo adresą.

Algirdas Patackas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Esant tokiai

sunkiai ligai,mums sunku jums ką bepatarti.Žinoma,reikia tikėtis sveikti arba su liga gyventi.Betgi laikau jūsų poelgį puikybe arba beveik puikybe,jei labai spirsitės jus išduoti,o jūs taip išduosite Drąsos Kelią,Garliavos mergaitę ir pritarsite neaiškų Matuzo poelgį dengiančiai partijai.

Žinoma,kad

banditai jus neva kilniaširdiškai išteisins,kad paspęsti spąstus kitiems politiškai persekiojamiems į juos pakliūti.Už kvailas semečkes daug negausite,bet jie suvaidins,kokia teisinga ir „humaniška „mūsų teisėsauga.Man atrodo,kad tai yra pasikarščiavimas ir klaida iš neapykantos Viktorui,kuris ,žinoma,nešventas,bet ar lietuviai kitokie…Matuzas,Snoro byla Londone nutylima,Pociūnas,Garliavos mergaitė…naivu tikėtis teisingo teismo kitiems.Tai parodomasis Drąsos kelio purvinimo procesas.Jūs jiems jau nepavojingas…Patartina:tyla -gera byla.Pasyviai.Atims ar neatims tą neliečiamybę-visvien.

pagarba Patackui

taip ir reikia elgtis tikram Žmogui ir Katalikui.

(Jėzus irgi nesiteisino, kai matė, kad tai – beprasmiška)

to ir tikejausi

Garbingas zmogus.

Kad pareiškimas

padarytas gerai,bet dabar geriausia tyla ar atsiribojimas.Išduos jus Poncijui Pilotui ar neišduos.Leiskite žmonėms dabar veikti.Nes jūs atsakote ne tik už save,bet ir už DK bei Garliavos mergaitę…O jei norite nusižeminti,tai priimkite pagalbos ranką iš priešo Viktoro partijos.Nebijokit,Dievas sudėlios viską savaip.Bet nereikia taip tiesmukai ir užsispyrusiai eiti prieš tanką…”Būkite gudrūs kaip žalčiai ir taikūs kaip balandžiai”(pagal Matą)…Oi,kaip džiūgauja konservatoriai.Nes nekenčioa Drąsos kelio,t.y. visų,gynusių mergaitę.

muzikelis

esu siek tiek jaunesnis uz gerb. Signatara. Taciau KATEGORISKAI VENGIU ka nors is prekiu detis i kisenes,nes NESU isitikines,jog priejes pie kasos PRISIMINSIU issiimti ta PREKE is kisenes.Kadangi PASTOVIAI uzmirstu prie iejimo pasiimti krepseli prekems susideti,nesu TAS prekes glebyje,NAGUOSE, DANTYSE,bet(siukstu)ne -kisenese.Nei akimirka NEABEJOJU,kad ir gerb.Signataras,ta akimirka buvo tapes paprasciausiu UZUOMARSA… Bet tos KVAILOS akimirkos, musu kriminalines-cekistines banditines chuntos tariamai „teisesaugai” pilnai uzteko tam,kad galetu ISSITYCIOTI is vieno is paciu ISKILIAUSIU musu (panasu,kad jau BUVUSIOS) „nepriklausomos valstybeles” – PILIECIU… Vienu is NEDAUGELIO,kurie SUGEBEJO savo VEIKSMAIS ir asmeniniais POELGIAIS IRODYTI, savo ISTIKIMYBE TEVYNEI.Deja,dabartinei cekistinei banditinei valdanciajai KLIKAI,tokie PATRIOTAI yra NEREIKALINGI.:((((( Juos,pasirodo,reikia NIEKINTI ir is ju reikia TYCIOTIS…. SLYKSTU darosi nuo minties,iki kokio lygio DEGRADAVO si kvazi „valstybele !!!!!! :(((((((((((((((((((((((((((((

Stasys

Patikrino Algirdas apsauginių budrumą, už ką, manau, jų šeimininkų jie bus apdovanoti. Bet gal nereikėjo tikrinti? Juk pasisuko nelabai maloniai. Antra vertus, kai kas labai nekenčia žmonių, kurie pasisako prieš pedofilus. Buvo toks naivuolis Saulius Stoma. Tikėjo „žaliaake”. Įdomu, kur jis dabar yra? Nesigirdi ir nesimato, kažkaip pasigendu jo. Taigi, jis buvo aktyvus Garliavos Mergaitės gynėjas, pasisakė prieš pedofilinius išgamas. Ir štai,- na tau „žaliaakė”. Tikriausiai, ji buvo pakišta tik dėl to. Na, ir prasidėjo žmogelio žeminimas, šmeižimas, kai kas net bjauriai tyčiojosi iš jo savo komentaruose. Matau, totalinį puolimą prieš žmones norinčius tiesos ir teisingumo, kurių tarpe yra daug garbingų, sąžiningų, nusipelnusių Lietuvai žmonių, neabejingų kito skausmui. O kas tokie antroje pusėje, kurie vaizduojami teisingais, „šventaisiais” ir net kruopščiai… Skaityti daugiau »

gerb. PATACKAI,

kaip jūs bepasielgsite – viskas bus teisinga.
Žmonės mato, kad Seime sąžiningų yra vos vienas kitas.Todėl ne jiems jus smerkti, tuo labiau – ne Valiui ir koncervatoriams…..
Sveikatos Jums ir sėkmės visame kame…..

Audrone

Gerb.A.Patackai,Jus istorine Lietuvos asmenybe.Jus Lietuvos patriotas is didziosios raides.Noreciau,kad mano sunus butu panasus i Jus.Matyt si istorija dar karta parodys,kokios juodos yra koncervatoriu sielos.

Anikė

Gyvenimas-asmenybės tobulėjimo kelias.Gaila,kad toks niekingas išbandymas dabar skirtas Jums,taip daug nuveikusiam Lietuvai.Tik baimė tų,kurie kalti dėl Lietuvos ir jos žmonių naikinimo ir niekinimo.Jie bijo Jūsų plunksnos galingo žodžio,bijo Jūsų asmenybės brandos ir padorumo,nes pinigai Jums nieko nereiškia,
A N I E jokiais pinigais ar savireklama nenusipirks tautos ir Dievo malonės. Atgaila pasiekiama darbais,atjauta,meile…Turime Kryžių kalną,turėsime ir
K A N K I N I Ų galeriją.Joje daug Jūsų ir kitų kankinių bendražygių…
Baisu,kai pienburniai nebaudžiami doroja lyg maitvanagiai likusius Lietuvoje šviesuolius.
Stiprybės Jums,gerbiamas Žmogau, sveikatos, ryžto eiti gyvenimo keliu išdidžiai iškelta galva,juk ir „vienas lauke-karys”.

Žmonės,kurie gelbėjo

žydus,verti nenusakomos pagarbos.Bet kas būtų buvę,jei žydai būtų nesigelbėję,o ėję pas nacius pasiduoti?

vasia

be komentarų…

smalsuole

idomu, kaip jauciasi asmuo,kuris pilietiskai sulaike parduotuves grobstytoja ir vietoj to, kad jam patartu sumoketi uz prekes, principingai atidave reikala policijai, paskelbe ziniasklaidoje ir t.t. kodel mes nepazistame savo tikruju didvyriu? va todel ir nebeturime kuo didziuotis….

 Jonas iš Klaipėdos

„Jeruzale,Jeruzale!Tu žudai pranašus ir užmuši akmenimis tuos,kurie pas tave
pasiųsti.”(Iš Bernardinai.lt).Kaip tinka citata šiam farsui.Puotauja ir šoka ant mūsų protėvių kaulų,ant dorų žmonių,ant mūsų vaikų likimų tautos hidros.
Be karų netekome trečdalio darbingų Lietuvos žmonių-tai tautos genocidas.
„Ne viskas auksas,kas auksu žiba”-tai tik menkaverčiai blizgučiai,bet šiandien
galingi.Dievas mus bando,ar išmoksim įžvelgti tikras vertybes,kaip dora,
meilė,pagarba…

Audronė

Manau, kad žmogaus niekas negali pažeminti, jei jis pats neleidžia,kad su juo taip pasielgtų, niekas negali jam dalinti gyvenimo metų, kaip kad daro kai kurie mūsų medikai (jie- ne Dievai), nes, kaip mes visi puikiai žinome,viskas priklauso nuo paties žmogaus, nuo jo meilės gyvenimui, sau , aplinkiniams, nuo jo noro gyventi, jo pastangų suprasti,ką reikėtų gyvenime pakeisti, ko atsisakyti arba ką pradėti vertinti kitaip, nei iki šiol,kad suprastum siunčiamus ženklus.Neteigiu to, tik mąstau apie žmogaus galią sau, savo mintims.
Man labai gėda,kai matau dėžėje (televizoriuje)žmones tokiais be galo rimtais veidais, norinčiais išaiškinti vos ne didžiausią Lietuvoje nusikaltimą, prasidėjusį kažkokiame prekybos centre,įvykus kažkokiam nesusipratimui.Ir tada eilinį kartą supranti,kad gyveni vertybių perkainavimo ir nužmogėjimo epochoje.
Sėkmės Jums, gerbiamas Algirdai.Saugokite savo sveikatą.

>Jonas

Paklauskit V.Landzbergio,ar blogai,kad žmonės emigruoja.Jis jums pamėtys juokelius,pakrenkš už 25000 eurų algą.Man jis darosi koktus.

stiprybes Jums, Algirdai

tas ciniska ir slyksti propaganda, nukreipta pries Jus, tik parodo, kad esate labai nepatogus zmogus sistemai. Zodziu, ziurkiu puolimas- visai kaip dailininko Rimanto Radisausko paveiksluose.

Irena

Kad buvo visos jegos mestos „suesti” Venskiene, as dar suprantu(nors is salies ziurint, atrodo koktu), bet siuo atveju…truksta net zodziu.Kur dingo Lanzbergis?Juk p.Patackas buvo jo „ginklanesys”.Ar, kaip eilini karta, pasinaudojo zmogumi ir paspyre is kelio?O kad Grauziniene padoriai elgiasi, nereiketu kaip kuriems komentatoriams spjaudytis ir kaisioti cia Uspaschiko.Man atrodo, kad ta moteris gana korektiska.Gal ir gerai, kad ji nepriklauso kokiai nors konservatoriu partijai, nes stebint, kaip jie elgiasi su N.Puteikiu, su ta partija padoriems zmonems geriau nesusideti.O dabar, stebint p.Patacko situacija, matosi is tos partijos net ir, drasiai galiu sakyti, nezmoniskas kerstas.Ir dar vadinasi krikscionimis.Gerai, kad as ta partija nepasitikejau is pat pradziu(nors nebuvau jaunysteje nei komjaunuole, o tuo labiau komuniste).Sekmes ir sveikatos p.Patackui.

grumstas

Nieko nepatarsiu Signatarui.nes nesu už Jį geresnis , protingesnis ar iškilesnis. Tik linkiu Jam Dvasios Stiprybės.
Baisiausia ne svetimujų ,o vadinamų savujų išdavystė. Kristus buvo išduotas irgi saviškių.
Ypač ,kai už tuos „savuosius” buvai pasiruošęs atiduoti ir savo Gyvybę..

atsakymas

„Smalsuolei”( 2013.10.31/20:36).Tikrai, idomu, kaip jauciasi asmuo, vietoj to, kad zmogiskai pasielgtu ir issiaiskintu situacija vietoje, apkaltina zmogu „parduotuves grobstytoju” ir iskviecia policija. Kaip supratau jus ta apsaugini norit pripazinti didvyriu, kurio nieks neivertino kaip principingo ir pilietisko…Bet vistiek zmogiskumas turi buti auksciau visko, nes nebeliks ne kuo, o kam didziuotis….

Šiaip,mūsų

tauta per mažai meldžiasi.Nebūtinai visiems matant,demonstruojantis,bet reikia daugiau…Ir dar,šiandien skaičiau ,kad esant signataro ligai labai svarbi dieta ir mityba.Ją pakeitus,gali būti gerų žinių.

JML

Kokia priešingybė. Vienoje svarstyklių pusėje mirtinos ligos iškamuoto Žmogaus Dvasios Tvirtumas – Švari Sąžinė, Garbė, Padorumas, Atvirumas. Antroje svarstyklių pusėje Įstatymų aukščiausiomis galiomis apsiginklavusi didžiausia galybė su valstybės prezidentės globojamu generaliniu prokuroru priešakyje. Galybė be trupinio žmogiškumo, be garbės, be sąžinės, tik pilna brutalumo, amoralumo, pagiežos, suktumo ir veidmainystės.

Al.

O jei kokias semkes būtų pamiršus parodyti Prezidentė ar šiaip koks žmogelis? Kai signataras numirs, per iškilmingą posėdį ilgai vardins jo nuopelnus Lietuvai, bet pabaigoj su liūdesiu paminės jo paklydimą Garliavos byloje ir nedeklaruotas semkes. Ir tai sakys koks nors seimūnas,pats neaiškiais būdais tapęs milijonierium.

Naglis Puteikis

Generaliniam prokurorui 10 Lt vertės nepagydomai sergančio po 8 chemoterapijų žmogaus klaida yra svarbesnė, nei sudeginta mergaitė. Ar prokuratūra neturi rimtesnių darbų, pvz. ar apklausė nors vieną pareigūną, kuris dėjo parašus, kad skambinančio tel.nr.112 buvimo vieta rodoma iškart ir be jokių išlygų su, ar be sim kortelės? Ne. Ar apklausė nors vieną pareigūną, kuris už tai atsakingas, kodėl iki šiol nevykdomas šis įstatymo reikalavimas, nors praėjo jau pusantro mėn.nuo mergaitės sudeginimo? Ar apklausė Bitės ir Omnitelio vadovus, kodėl jie ir toliau nevykdo šio įstatymo reikalavimų?: šiandien buvau Panevėžio Bendrojo pagalbos centro patalpose ir skambinau 112 iš visų trijų operatorių -niekas jokios buvimo vietos nerodo, nes kompiuteriuose nėra įdiegtų programų. Įdomiausia, kad šalia esančiame kabinete, kur įsikūrusi Greitosios pagalbos dispečerinė, kai… Skaityti daugiau »

Al.

1.Ar kas nors iš Patacko draugų galėtų paliudyti, kad kaltinamasis vartodavo saulėgrąžas?
2.Ar parduotuvės filmavimo kamerų įrašai rodo, kaip kaltinamasis deda į kišenę saulėgrąžas? Gal jos rodo, kaip kažkoks kitas vyras jam kažką įdeda į kišenę?
3. Ar DK frakcija negalėtų pareikalauti, kad Seimui būtų parodyti visi tos dienos parduotuvės įrašai?
4.Ar DK frakcija negalėtų pareikalauti, kad pareigūnas, apklausos lape įrašęs neteisingą Patacko pavardę, būtų apklaustas poligrafu ?

Kritikas Pikčiurna

Gerbiamas Algirdai, mes viską suprantame ir esame kartu su Jumis. Ši ataka prie Jus tik parodo iki kokių padugnių nusirito į atstovaujamąją bei vykdomąją valdžią prasibrovusi gauja. Jie baisiai bijo! Po gūdžios nakties išaušta gaivus rytas. Tikiu, kad mes su Jumis sulauksime šios atgaivos. Tai, kas mūsų nenužudo – mus sustiprina. Tvirtybės!

mauzeris

Stiprybes jums gerbiamas Patackai.

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top