Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: 50 metų globalizacijos – kas iš tiesų pasiekta ir kokia kaina?

Jūsų dėmesiui siūlome naujausią tinklalaidės „Iš savo varpinės“ laidą, kurioje Vitalijus Balkus toliau kalbina buvusį JAV diplomatą Algį Avižienį apie tai, ką galima būtų pavadinti „mitais“ apie globalizacija – korporacinės medijos bei iš stambaus verslo pinigų išlaikomos mokymo įstaigos ją pristato lyg panacėją nuo visų pasaulio negandų. Šioje „Iš savo varpinės“ laidoje ir bus aptarta, kiek iš tiesų kainavo ir dar kainuos visi šie globalizacijos „pasiekimai“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah1

skaitykit Platono „Valstybė” ir žinosit kuo užsibaigia demokratija.

ah1

visa tai pasiekta kas pasieka pinigų skolinimo už palūkanas kaina… Biblijinio projekto tautų valdymo per pinigų skolinimo už palūkanas sistemą virsmas…
Kas skolina tas tampa galva o ne uodega, pagal bibliją. Na o kad uodega nevizgina šunio tai turbūt kožnas žino.

drakonas mirė, tegyvuoja drakonas!

Ačiū! Kaip visada pokalbis su Algiu labai įdomus. Truputį pareklamuosiu kitą praeitos savaitės pokalbį „Youtube” NeRedaguota kanale su kitu JAV lietuviu Kęstučiu J. Eidukoniu. Jis daugiau kalba apie JAV reikalus, bet iš esmės irgi aptaria tą pačią temą: JAV kryptis. Kęstutis J. Eidukonis https://youtu.be/OpU9Qg000MA Susidaro įspūdis, kad jei nestabdyti beatodairiškos globalizacijos, tai Kinija ir Indija tikrai nebus paskutiniais sukurtais monstrais su pasaulinio dominavimo ambicijomis. Iki susipykstant su Kinija dėl Covid-19, Australija vaidino Kinijai tokį patį žaliavos tiekėjos vaidmenį kaip Rusija. Net šienas!!! iš Australijos būdavo laivais eksportuojamas į Kiniją! Aš jau nekalbu apie per kaprizingą Port-Hedlendo uostą Vakarų Australijoje, šveicariško laikrodžio tikslumu, tiekiamą geležies rūdą Kinijai. Tačiau pastaruoju metu anglosaksiškos valstybės jau ėmė gręžtis į Indiją. Beveik neabejoju, kad ne… Skaityti daugiau »

The Epoch Times

Mes didžiuojamės galėdami oficialiai paskelbti apie „Epoch TV“ pasirodymą!
Kaip jau girdėjote, „Youtube“ neseniai demonetizavo mūsų kanalus. Reaguodami į jų komunistinės cenzūros veiksmus, mes sukūrėme savo vaizdo platformą.
Tai leidžia jums žiūrėti mėgstamas „Epoch“ televizijos programas be cenzūros.
Gaukite „Epoch“ televiziją su skaitmenine prenumerata pirmuosius du mėnesius tik už 1 USD:
https://subscribe.theepochtimes.com/p/?page=cp-eet_1&o=fs-1p2m-9_99m_10credit&src;_tmp=&gift;&utm;_campaign=breaking-2021-05-02-3&utm_medium=email&utm_term=1for2&utm_content=support&utm_source=newsbutton

tam The Epoch Times

Ne tik „Youtube” cenzūra, bet ir „BitChute”. Ir net ne kiek pačių moderatorių, kiek atsakingų Lietuvos institucijų, nes kai kurie įrašai blokuojami per DNS. Taip ir parašo, kad įrašai blokuojami Lietuvos auditorijai. Pamačius netekau amo.

beje

Norintiems apeiti cenzūrą DNS lygmenyje, yra nebloga, nors ir netobula, alternatyva „Cloudflare” DNS, kur serveris randasi Belgijoje. Tereikia kompiuterio nustatymuose pakeisti DNS adresą į 1.1.1.1 ir 1.0.0.1
Žinoma, su sąlyga, kad Lietuvoje blokuojamas turinys nėra blokuojamas ir Belgijoje.

hmm..

Avizienis teisus – zalieji turetu sukilt pries pigias Kinijos prekes, kuriomis uzverciami musu siukslynai, o ju toks ilgo nuotolio atvezimas dar ir kenkia kovai su „klmato kaita”? kur det ju gaminamas sakes ar kastuvus, kurie gaminami gal is aliuminio, kad sulinksta lyg tesla?.. arba ziogelius (grafkes), „nevidimkes” ir kitus niekelius, kurie neatlieka savo funkciju, bet tik apgaudineja pirkejus?.. bet ar tik kinieciai del to kalti?.. juk jei tarptautine globali prekybos kompanija AMAZON dar pristato vakarietisku prekiu, tai su ja konkuruojanti Kinijoj registruota ALIBABA uzvercia kinietiskom… o i ALIBABA daugiausiai investaves ponas Sorosas su J.Saksu… tad kovotojai pries „klimato kaita” turetu kovot ir pries tokius investitorius… o jei spekuliantas apsiskelbia per masmedia, kad neva parduoda kokio feisbuko, Alibaba ar kt. akcijas,… Skaityti daugiau »

hmm..  The Epoch Times

nezinau kam tai reklamuojat, nes radau tik viena sudominusi straipsni apie tai, kad Rusija isvare ir lietuviu diplomatus… bet ir tai leido tik antraste perskaityt..

hmm..  The Epoch Times

beje, argi you tubes cenzura ne mes patys?..
ten juk yra galimybe apskust…

hmm..

How to Watch Youtube Videos Blocked in Your Country.
https://www.youtube.com/watch?v=ge6sOdvkwJY

tiek

Viskas prasideda nuo kapitalo nuosavybės formos.Esant privačiai – visi supranta ,kad greitas pelnas ,jo greito prieaugio galimybė ir atitinkami privataus kapitalo valdytojo veiksmai VISAIS atvejais ims viršų prieš valstybinį,strateginį ,net ir gyvybinės reikšmės visuomenei išliktį poreikį . Išvada: siūlau „nepopuliarią” ,bet būtiną imanomai sąžiningesnę diskusiją/laidą šia NEATIDĖLIOTINA tema. Mano nuomone , Kinijos variantas šiandien tiesiog tobulas : ten gerbiama ir privati iniciatyva , tačiau valstybė tvirtai išlaiko „vadžias ” neleisdama įsigalėti neigiamiems privačios nuosavybės formų ypatumams.Tuo pačiu gaila ,kad Kinija tapo (ar yra mūsų valdžios pristatoma mums ) kaip ir viso „progresyvaus pasaulio” priešu nr.1.

elfe

dziaugausi APPLE kompiuteriu, kol neuzejau i rumafia com paziuret tevo ir sunaus Antonovu dosje ir nepasigavau TROJAN viruso… o jis pagamintas Rusijoj… jo „isradejo” Rusija neperleido FTB. bet Rusijos KGB kariskis isteige garsiaja antivirusine kompanija KASPERSKY Lab. net poniai Clinton sia antivirusine idege. ir jos emailai buvo paviesinti… kol to nezinojau, man Ithink kompanija irgi idiege sia „antivirusine”.. greit turejau atsisveikint su dar Stivo Jobso kurtu begal ergonomisku kompiuteriu. isigijau APPLE leptop. viskas ejosi puikiai iki… Soros nusipirko daugybe APPLE ir Feisbuk akciju. dabar mano APPLE Safari nebeatidaro daugelio nuorodu. kad ir sios, kuria atsidariau tik per OPERA: Совет по внешней и оборонной политике – СВОП. http://svop.ru/main/33421/ si Rusijos strategu portaliuka reiktu panagrinet issamiau su ju nepaliaujama svajone prie Eurazijos… Skaityti daugiau »

elfe >> tiek

na taip naiviai (sorry) manyti gali tik tie, kas neskaite i JAV per Helsinki pabegusio KGB stratego Anatoliy Golitsyn knygu THE NEW LIES FOR OLD BEI PERESTROIKA DECEPTION.

vat juose js ir atskleidzia senus KGB planus kaip Rusijos ir Kinijos komuniztai planuoja iveikt Vakarus… susisluojant naujas technologijas, investicijas, fondu paramas ir ivedant Naujaja Pasaulio Tvarka.. ape kuria ir kalbejo Gorbis Prahoje 1984.

o kas jiems taip padeda Vakaruose?.. argi ne tie patys i Vakarus migrave chazarai, Aukso ordos palikuonys: rotschildai, kissingeriai, volfai, wolfoviciais ar soros pasivadine swarcai.. ..

elfe

Golicyno knygos dingo is interneto, jas galima dar uzsisakyt per AMAZON.
labai praverstu Laisves partijai paklausyt Juri Bezmenov arba bent si Golycino knygu aptarima:
https://www.youtube.com/watch?v=YhLSYtAu8MY

Al. tiekui

Turbūt praleidai žinią apie Didįjį Perkrovimą – pasaulis pertvarkomas būtent Kinijos pavyzdžiu.

crates saddle archives

You’re so awesome! I don’t believe I have read a single thing like that before. So great to find someone with some original thoughts on this topic. Really.. thank you for starting this up. This website is something that is needed on the internet, someone with a little originality!

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top