Algis Avižienis: Išliksime ar išnyksime?

Savo Varpinė

Išliksime ar išnyksime? Būtent į tokį klausimą dabar tenka atsakyti daugeliui Pasaulio tautų. Juk anokia paslaptis, kad globalizacija tai ne vien užjūrio prekės parduotuvių lentynose, tačiau ir žmonių unifikavimas, demografinis spaudimas, vis gilėjanti praraja tarp turtingiausiųjų ir likusios visuomenės.

Algis Avižienis – buvęs ilgametis aukšto rango JAV diplomatas, diplomatijos istorijos žinovas teigia . Dabartinis Pasaulis susidūrė su dar iki šiol neregėta galių koncentracija. Paradoksalu, tačiau garsūs teiginiai esą žmogaus laisvės ir teisės dabar gerbiamos, kaip niekuomet istorijoje tėra mitas- mes artėjame prie laikų , kuomet tiek jos, tiek materialinė gerovė priklausys nuo siauro rato įtakingiausiųjų.

Mes jau matome, kaip tikslingai Vakarų gyventojų gerovė menkinama siekiant sulyginti vakariečio ir Trečiojo Pasaulio gyventojo poreikius ir, kas dar svarbiau perkamąją galią iš kurios vėl gi tiesiogiai kyla didžiausiųjų bei stipriausiųjų pelnai.

Šioje „Iš savo varpinės“ laidoje Algis Avižienis pristato savo tik ką spaudai atiduotą knygą „Pakeliui į naują nacionalinių valstybių epochą“ , kurioje nagrinėjami tokie giluminiai ir esminiai klausimai, kaip elito galios stiprėjimas, globalizacijos griaunamasis poveikis tautoms bei nacionalinėms valstybėms, individo galimybės pasipriešinti suvienodėjimui ir t.t.

Na ir svarbiausiai tai, kad Algis Avižienis visiems norintiems perskaityti knygą suteikia galimybę tai padaryti ir pagal šią nuorodą https://ufile.io/k4y9fk3s ją visiškai nemokamai parsisiųsti ( nuoroda galioja 30 dienų)

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žemyna

išnykimas, ištirpimas kitokių minioje = dezertyravimo būdas?

Avinas

Jus isnyksite, o mes isliksime, kalbedami kitomis kalbomis, kaip protingi lietuviai dare visais laikais.

Mes jau

esame isnyke.Jeigu issirenkame tokia valdziuke, jeigu nulenke galvytes pagal komanda tampame vergais, jeigu tikime tuo ka sako deze ant lentynos, jeigu svarstome apie geju vedybas su ivaikinimais ir t.t, ir t.t.Mes uzmirsome, kad esame Dievo vaikai.Manome, kad esame patys „dievukai” su savo mintimis ne apie dvasinius dalykus, o apie miljoniuka, gera”tacke”, vila uzmiestyje.Galima butu deti taska, nes jokiu pozymiu, kad zmones pradejo atsipeiketi, nedaug.Tautos ziedas buvo planingai naikinamas.Ypatingai karo ir pokario metu.O likusi tautos dalis(daugumoje) tapo prisitaikeliais ir savanaudziais.Tai kaip bandysim islikti?

Al.

Šitas žmogus turėtų vadovauti mūsų diplomatijai.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top