Almantas Stankūnas. Apginti miestiečius nuo triukšmo teroristų

Šį kartą dalinuosi džiugia žinia. Padėjau apginti Bernardinų parapiją Vilniuje nuo triukšmo teroristų, kurie įsikūrė už Bernardinų bažnyčios, šalia Bernardinų sodo esančioje kavinėje.

Apginti buvo ne tik pranciškonai ir jų parapijiečiai, svečiai, apginti buvo ir Bernardinų sodo lankytojai ir Užupio gyventojai, esantys šalia Vilnelės upelio prie Bernardinų sodo.

Ta kavinė pradėjo veikti prieš keletą metų ir labai pamėgo šiltu laiku, atviroje terasoje labai garsiai leisti trankią ir agresyvią muziką. Pranciškonai ne vieną kartą dėl to kvietė policiją. Niekas nepadėjo.

Žinodamas apie šią problemą gegužės mėn., Aplinkos ir miesto paslaugų komiteto o vėliau tarybos posėdžių metu, kai buvo svarstomas su triukšmu susijęs klausimas, priminiau savivaldybės vadovams apie triukšmo teroristus, įsikūrusius šalia Bernardinų. Administracijos atstovai pažadėjo pasirūpinti. Bet rūpinosi vangiai.

Prieš keletą dienų vėl į mane kreipėsi broliai pranciškonai, kad padėčiau parengti oficialų parapijos laišką savivaldybei.

Laiške buvo priminta apie mano pasisakymus ir manau, kas buvo labai svarbu, aš buvau įtrauktas į susirašinėjimą.

Per praėjusius metus, kai esu tarybos nariu, Vilniaus m. savivaldybės vadovai suprato, kad jeigu aš įsitraukiu į miestiečių reikalų sprendimą ir miestiečių pretenzijos yra pagrįstos, tai geriau nesispyrioti, neatsirašinėti, bet greitai spręsti problemą. Kitaip aš pasirūpinu, kad spaudimas būtų vis didesnis, savivaldybės pareigūnų aplaidumas būtų viešinamas ir paprasta ūkinė problema pavirstų politine valdančiųjų problema – ypač jeigu ji keliama rinkimų metais.

Primenu, Vilnių ir Lietuvą valdantys politikai reaguoja ne į mandagius prašytojus su ištiesta ranka, bet pirmiausia į politinę grėsmę jiems. O mano atstovaujamas Nacionalinis susivienijimas jau yra tokia reali grėsmė.

Minėta triukšmo problema Bernardinams ir visiems miestiečiams buvo išspręsta per 24 val. Parapijoje ir kavinėje apsilankė Vilniaus m. viešosios tvarkos pareigūnas, kavinė buvo įspėta, kad, toliau triukšmaujant, jai iškilo grėsmė prarasti leidimą prekiauti alkoholiu, o tai reikštų jiems katastrofą.

Atskira tema yra apie verslininkų, kurie įsigijo nekilnojamą turtą tokioje vietoje nenuovoką kam tas turtas turėtų būti naudojamas. Gal dabar susivoks.

Tai kas įvyko su triukšmadariais šalia Bernardinų yra puikus pavyzdys kaip veikia Nacionalinis susivienijimas.

Mes nežaidžiame pokiliminių politinių žaidimų, nedarome politinių mainų savo principinių nuostatų sąskaita. Mūsų tikslas politikoje vienintelis – tarnauti Lietuvai ir jos žmonėms.

Todėl ir nebus jokių palaikymų nei Benkunskui, nei Zuokui, nei kitiems politikams, jeigu jie neįsipareigos tam, kas yra svarbiausia Vilniui, Lietuvai ir mums visiems.

Sekmadienį rinkimuose į Europos Parlamentą kviečiu atiduoti balsą už Nacionalinį susivienijimą – sąrašo Nr. 15. Taip, kaip nieko nebodami ryžtingai giname vilniečių ir visų Lietuvos gyventojų reikalus, taip ryžtingai, nepaisydami jokių autoritetų juos ginsime ir Briuselyje.

Turbūt politinė reklama

4.3 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top