Almantas Stankūnas. Apie politikų sadizmą terorizuojant vairuotojus su aplinkosauginiais patikrinimais

Niekas nesiginčija, kad automobilis turi būti tvarkingas ir neleistinai neteršti aplinkos.

Tam yra techninės apžiūros, kur nustatoma ar viskas gerai.

Problemos prasideda, kai ideologiškai angažuoti veikėjai nutaria siekti idealios situacijos. Šis gyvenimas neidealus ir niekas jo tokiu nepadarys. Bet kitaip galvoja kokie nors neomarksistai apsėsti savo ideologijos.

Dar puikiau, kai siekiant to idealo galima gauti kokios nors asmeninės naudos – pvz. premijos iš naujų automobilių pardavėjų, kurie tikisi padidinti savo pelnus, kai žmonės, turintys senesnius automobilius, patirs ideologinį terorą.

Paradoksaliai, spaudžiant greičiau atsikratyti senesnių automobilių, bus skatinama naujų gamyba ir aplinkos tarša didės nepalyginamai daugiau, lyginant su kokiais nors teršalų išmetimo sumažinimais. Bet tai ideologiniams kareiviams nerūpi.

Kitas stulbinantis dalykas yra kaip draugiškai pritarė Seimo nariai, tik keliems balsuojant prieš, šiai nesąmonei. Atrodo daugelį tiesiog paralyžiuoja žodis ekologija – politikai praranda valią ir gebėjimą blaiviai mąstyti.

Ir nė viena frakcija nesukėlė triukšmo, neatkreipė visuomenės dėmesio į tai kokį sadistinį įstatymą priiminėja Seimas.

Taigi, dabar turime įteisintą terorizmą, kai jus, dėl net jums nežinomo gedimo, gali bet kuriuo momentu apkrauti nepakeliamomis baudomis ir išsodinti iš automobilio viduryje laukų.

Žemiau informacija kaip balsavo frakcijos už šį beprotišką įstatymą. Komentare nuoroda į asmeninį balsavimą.

Atkreipkite dėmesį, kaip prie valdančiųjų balsų entuziastingai prisidėjo socialdemokratai. Kai daug rinkėjų, užhipnotizuoti antros savo „mamos“ – V. Blinkevičiūtės balso ir šypsenos balsuos už socdemus, jiems net į galvą neateis, kad renka į valdžią dar vienus sadistus ir minkštuosius teroristus. Padėkite praregėti tokiems rinkėjams.

Galbūt politinė reklama ar antireklama.

5 14 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
34 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
34
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top