Almantas Stankūnas. Ar Lietuvos energetikos sektoriaus žlugdyme yra nusikalstamos veikos požymių?

Rugsėjo gale, kartu su Nacionalinio susivienijimo teisininku ir valdybos nariu Ramūnu Aušrotu dėl šio klausimo teko lankytis STT, kuri Generalinės Prokuratūros pavedimu nagrinėjo partijos Nacionalinis susivienijimas pareiškimą. Taip pat STT buvo pateikti papildomi paaiškinimai.

Jau susitikimo metu susidarė įspūdis, kad norima greičiau numarinti šį klausimą. Deja spėjimas pasitvirtino.

O dabar vertinkite jūs.

Paskelbtas NS paaiškinimas – 14 punktų. Taip pat Ramūnas Aušrotas pateikė savo komentarą STT atsisakymui pradėti ikiteisminį tyrimą.

Klausimas ne tik visuomenei. Ji savo vertinimą turėtų pateikti rinkimų metu.

Klausimas taip pat yra visoms Lietuvos politinėms partijoms, politikuojantiems visuomeniniams judėjimams, politikuojantiems žiniasklaidos kanalams.

Įsiskaitykite į tuos 14 p. Paklauskite savęs apie tai ar jie suteikia pakankamą pagrindą pradėti ikiteisminį tyrimą ar ne?

Ir dar atviras klausimas visiems – kodėl iki šiol politikai ir kiti politikuojantys veikėjai elektros sektoriaus liberalizavimo klausimą pešioja pasirinktinai, po kelis epizodus, dažnai pateikdami neesminių dalykų kritiką arba kritikuodami tai kur nieko svarbaus neįmanoma atrasti?

Tuo tarpu priminsiu, kad dalinio energetikos sektoriaus privatizavimo procesas, kuriant tam įstatyminę bazę, prasidėjo beveik prieš 20 metų. VISOS parlamentinės partijos PRITARĖ tam…

Nuoroda į minėtus tekstus: https://tiesos.lt/ramunas-ausrotas-del-stt-atsakymo-i-skunda-del-valstybinio-energetikos-sektoriaus-zlugdymo-priedai

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top