Almantas Stankūnas. Ar nėra gėda dėl savo baimės?!

Žmogaus prigimtį ir Lietuvos valstybę naikinantys neomarksistai įvedinėja neoficialią visuotinę cenzūrą ir vykdo akivaizdžiai Lietuvai pražūtingą politiką, o didžioji dalis visuomenės ir dar sveikos nuovokos nepraradusios organizacijos klūpo susigūžusios iš baimės.

Štai akivaizdus tokios baimės pavyzdys apie kurį parašė Ramūnas Aušrotas, kai 56 genderistus apjungusi VIENA šeimų klausimu veikianti organizacija gali šokdint 36 tos pačios srities organizacijas – juridinius asmenis.

Toks atvejis reiškia, kad tose 36 organizacijos veikia, nors ir teisingai mąstantys, bet pragmatikai, kurie nedrįsta ryžtingai pasipriešinti valdantiesiems, nes greičiausiai bijo prarasti kažkokį valdžios finansavimą.

Juk šiuo atveju galėjo pakakti, kad tos 36 organizacijos, kai tik sužinojo kokią alternatyvą ir kas kelia jų pasiūlytam kandidatui, būtų surengusios politinį mitingą prie Seimo ir pasakiusios, kad Seimo Švietimo ir mokslo komitetui bei Seimui veikiant tokiu būdu, tos organizacijos imsis visų įmanomų priemonių – įskaitant įsitraukimą į tiesioginę politinę agitaciją, kad šią kadenciją valdančios politinės partijos, pralaimėtų rinkimus.

Bet gi ne, taip daryti pavojinga, geriau toliau diskutuokime su valstybės griovėjais tokiu būdu, kad tik valdžia neužsuktų mums euriukų čiaupelio….

5 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top