Almantas Stankūnas. Ar yra sąžiningų prokurorų?

Tiems, kurie vis dar džiaugiasi TS-LKD, LP ir LS valdymu, toks klausimas atrodo labai keistas.

Keistas, nes jiems valstybėje viskas gerai.

Jų netrikdo, kad prokurorai užsispyrėliškai, ignoruodami visas ekspertų išvadas ir policijos atsisakymą pradėti ikiteisminį tyrimą, persekioja patriotę Aliną Laučienę, partijos Nacionalinis susivienijimas valdybos narę, už lietuvių kalbos ir valstybės gynimą ir staiga nutraukia iki teisminį tyrimą tokiam G. Rogač, kuris aiškino, kad nekenčia ukrainiečių, kuriuos reikia žudyti, labai laukia rusų kariuomenės atėjimo į Lietuvą, tvirtino, kad iššaudytų visą Seimą, jei kas nors jam duotų automatą „Kalašnikov“, koneveikė Lietuvos kariuomenę, kurioje jis atliko privalomąją tarnybą, pasakojo, kad jo tėvai lenkai, bet jis yra „už rusus“, lietuvius vadino nežmonėmis, dalbajobais, pydarais, gandonais ir taip toliau.

Jų netrikdo, kad prokurorams nerūpi neaiškūs politikų interesai energetikos sektoriuje arba kai prokurorai atsisako pradėti ikiteisminį tyrimą esant įtarimui, kad politikai neteisėtai padėjo ikiteisminio tyrimo drebinamam Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centrui.

Žinoma jų nedomina ir galimai savanaudiška buvusio Vilniaus m. mero Remigijaus Šimašiaus veikla gaunant jo žmonai architektei brangius projektus.

Atėjo metas dar vienam prokurorų testui.

Ar sudomins juos aplinkybės kai Vilniaus m. savivaldybės vadovai aplaidžiai elgėsi neįspėdami Nacionalinio stadiono koncesininko – BaltCap, kuris akivaizdžiai pažeidžia galiojančią sutartį?

Ar sudomins prokurorus aplinkybė, kad Vilniaus m. savivaldybės vadovai patys inicijuoja daug klausimų keliantį ir brangiai visiems mums galintį kainuoti koncesijos sutarties kainų indeksavimą dėl nenumatytų aplinkybių, kai tai turėtų inicijuoti pats koncesininkas, o savivaldybė turėtų tokį reikalavimą ginčyti teisme ir dėl to nė kiek nenukentėtų projekto įgyvendinimas?

Apie tai kalbėjau ir rašiau prieš savaitę po Vilniaus m. Aplinkos ir miesto paslaugų komiteto posėdžio, kuriame buvo svarstomas dar vienas koncesijos sutarties dėl Nacionalinio stadiono pakeitimas.

Gegužės 15 d. įvykusiame Vilniaus m. tarybos posėdyje kalbėjau be užuolankų – nuoroda į ištrauką ČIA.

Dar priminiau tarybos nariams, kad prokurorų nuotaikos gali keistis po Seimo rinkimų, turint omenyje, jog Ingrida Šimonytė Prezidento rinkimuose per penkis metus prarado net 170 000 savo rinkėjų – tų pačių kurie ištikimai anksčiau balsavo už TS-LKD.

Jie nusisuko nuo šios partijos. Tai už ką jie balsuos rinkimuose į EP ir Seimą?

Tik primenu, kad apklausų tyrėjai nustatė, kad Nacionalinio susivienijimo rinkėjo profilis yra panašus į TS-LKD rinkėjo profilį.

Kol prokurorai svarsto apie savo perspektyvas po Seimo rinkimų, visus jus kviečiu aktyviai dalyvauti rinkimuose į EP ir rinktis Nr. 15 Nacionalinį susivienijimą.

Jūsų apsisprendimas gali būti labai svarbus prokurorams apsisprendžiant imtis Nacionalinio stadiono aferos ir kitų miglotų istorijų tyrimo. Taip pat jis turėtų priversti susimąstyti ir politikus, kurie pritaria tokioms aferoms.

Galimai politinė reklama

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top