Almantas Stankūnas. Atsibuskite – marksizmo esmė išliko ta pati

Ar yra normalu, kad JAV yra terorizuojamas senatorius ir jo šeima už tai, kad politikas palaiko D. Trump kvietimą objektyviai ir detaliai ištirti galimus rinkimų klastojimus? (Daugiau skaitykite: „BREAKING: Antifa Reportedly Attacks Home Of GOP Senator Josh Hawley, Threatens Family“.)

Taip elgiasi tik marksistai.

Ir JAV Dempartijai bei meinstryminei žiniasklaidai tai yra ok?!
Ok tai yra ir mūsų politelitui, ir jo apžvalgininkams kojaloms ir Co?!

JAV ir visame pasaulyje atslenka dar nematyta nauja marksistinė diktatūrą o daugelis tik šaiposi, kad kuriamos sąmokslo teorijos.
Jiems turbūt reikia pajusti geležinę diktatūros ranką, kad prabustų.

Istorija kartojasi – kaip buvo Prancūzijos revoliucijos, Spalio revoliucijos ir kitų revoliucijų laikais, taip bus ir dabar. Nes marksizmo esmė išliko ta pati.

Atsibuskite.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Michailas Veleris. Nuoroda į temą:
Taip

Keistoka, kad ti dabar pastebejote. Tas vyksta jau be vienus metus

Marksizmo

esmė gražus fasadas,o už jo truputį pažudysim,truputį pakankinsim.Baisiausia,kad žmonės ilgai ilgai tiki tik tuo gražiu fasadu ir amžinos šviesios ateities pažadais.

Tvankstas

Marksizmo esmė nesikeičia nuo 1848 m. ‘Komunistų partijos manifesto’ pagarsinimo, kurį parašė Mordechai Lewi, slapyvardį žinote, tai gal mordechaizmu ar levizmu vadinkime, kaip tikruoju vardu.
1868 m. išaiškėjo, kad manifestą parašyti užsakė Rothschild Britanijoje šeima.
Nieko naujo po 173 metų – ta pati šeima dabar kuria ‘inkliuzyvinį kapitalizmą’ su apaštalu Bergoglio taip pat mulkindami gojus.

Išties, „marksizmo esmė išliko ta pati“

tai jo giluminis kilimas iš gnozės – archaiškos antikristinės erezijos.
Gnozės kaip priešstatos Šv. Dvasios laisvai dovanojamam tikėjimui erezijos.

Dzeikas

Marksizmojui:
Sutinku su jumis.Esme – ta pati.
Iskaba – gali keistis: komunistine, fashistine, nacistine,liberaline,tautine.
Kitaip sakant, marksizmas atpazistamas ne pagal iskaba, o pagal budus tikslui pasiekt.

Kas galit Dzeikui dar užsakyti košės?

– Tai jo mėgstamiausias patiekalas.
Kiek jos begrūstų savo, o po to ir kitų galvosna, jam vis maža.

stasys

Patys muša ir patys rėkia . Teisė duoti stasiui į kupra įprasminta jau laisvo žodžio tezėse, o va toks kaip autorius dargi siekia jog alternatyvi nuomonė žiniasklaidoje nusileistu ‘liliputo’ klyksmui ir jo norui mus visus apdalinti jo dėmesiu . Man atrodo jog autorius paprasčiausiai nesuvokia kur baigiasi marksizmas ir prasideda fašizmas . Ant tokios ‘trumpizmo’ bangos į valdžia atėjo hitleris ,pajungė vokiečiu tauta ir pavertė ja atpirkimo ožiu ilgiems dešimtmečiams . Autoriaus metamos pretenzijos neturi pagrindo , priešingu atveju suveiktu įstatymas ir kas juokingiausia visi ta žino ten Amerikoje todėl tik Lietuvoje dėl to kyla ginčai .

nuomonė

Mano nuomone, marksizmo esmė yra materializmas, kai vertybėmis tampa tik materialinė prabanga ir seksas, o dvasinė kultūra – tik nereikšmingu menkniekiu. Ar visa tai tai nėra moderniosios visuomenės bruožas – klausimas tik retorinis.

Dzeikas

nuomuonei:
Ne visai taip. Marksizmo,pagal veikimo buda, PRADZIA – taip, materializmas. Ir is SIO tasko vystosi visa kita esme, nors iskaba kaip minejau gali buti skirtinga.
O mistine prasme marksizmas yra nelabojo TARPINIS budas pajungti zmogu. Materializmas, kuri nelabasis naudoja kaip pradini postumi, taip pat laikinas jo, nelabojo, planuose. Pagal plana, laimejus Antikristui materializmas nebetenkins.Turesite pagarbinti ji,- Antikrista.

stasys

Dzeikai ..vartosi senelis K.Marksas karste ..ir keikia tave kaip švonderį .

štaziui

stazislova, jau pabaik kliedėti. Ar leninas, ar stalinas, ar hitleris su mao – tai vis ta pati kairė. Bet kadangi tau marksizmo-leninizmo institute įkalė į galvą kas vyksta JAV, nors pati, stazyte, „Amerikoje” niekada nebuvai, tai eik tu atsiimti trisdešimt savo norveginių. Nepamiršk vazelino ir aptarnaudama šeimininkus kuo garsiau klykti „Viva la revolución”. Staselių šeimininkai tai mėgsta.

Prašalietis

Prapudęs iš „patriotinio” miego Almatas Stankūnas pamatė, kad marksizmo „esmė” 21a. išliko ta pati, lyg tai realiame pasaulyje to pačio daikto, reiškinio, teorijos, mokslo… „esmė” laike gali kisti. Matematika „pradeda darytis literatūra apie istoriją”…ir t.t. Dėdulė Marksas savo teorijoje numatė kapitalizmo vystymosi paskutinę stadiją, kuri buvo pavadinta finansiniu imperializmu po kurio turės sekti kita visuomeninė santvarka… Rusiškas komunistinis sozializmas, patiems rusų komunistams panorėjus pasidaryti turtingais kapitalistais, buvo gorbačiovinių perestroijkininkų sugriautas ir valstybinis turtas tarp tų pačių koministų ir komunistinių jėgos struktūrų veikėjų buvo pasidalintas.

Tvankstas

nuomonė – levizmas / marksizmas yra talmudinės tiesos gojui gyvuliui gyventi.

visiškai teisingai

Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras žydaujos melas:

sunaikinta-tiesa.jimdofree.com/blog

prašaliečiui

… ir kokia visa to, ką čia parašėte,esmė?

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top