Almantas Stankūnas. Ką tokio žino „BalCap“, kad politikai vykdo beprotišką gelbėjimo operaciją rinkimų metu?

Viešųjų pirkimų tarnyba patvirtina, kad opozicija buvo teisi dėl to, kad Nacionalinio stadiono koncesijų sutarties pakeitimas netinkamas.

Bet gi ne, konservatoriai ir Laisvės partija negali klysti.

Ką gi, stebėkime šį spektaklį toliau. Pavadinčiau jį komedija, bet juk švaistomi visų mūsų pinigai. Taigi vadinkime tragikomedija.

Atkreipiu dėmesį į labai įdomų A. Avulio prasitarimą: „Jis teigia, kad specialios paskirties bendrovė (SPV) „Vilniaus daugiafunkcis kompleksas“ yra „techniniame bankrote“, nes ji negali vykdyti savo įsipareigojimų, o jo įmonė derasi dėl jos akcijų perėmimo vien tam, kad būtų išgelbėtas projektas.“

Tai reiškia, kad savivaldybė jau seniai turėjo nutraukti sutartį dėl koncesininko kaltės ir gauti milijoninę įvykdymo garantiją.

Toliau viskas paprasta: skelbiamas paprastas rangos konkursas kuriame numatyta, kad statomas tik stadionas, tuo tarpu visa kita paliekama geresniems laikams – kai būsime tikri, kad pakankamai apsiginklavome ir Rusijos invazijos grėsmė yra minimali.

Viskas atpinga ir greitėja.

Bet ne, koncervatoriams ir laisviečiams reikia gelbėti „BalCap“. Tai vėl klausiu, ką tokio turi ar žino „BalCap“, kad politikai vykdo šią beprotišką BC gelbėjimo operaciją rinkimų metu?!

Nuorodos į pranešimą ir mano vėliausią tekstą šia tema, kuriame ir kituose į kuriuos yra nuorodos, narplioju visą šią aferą.

Paremkite Nacionalinio susivienijimo teisę dalyvauti rinkimuose į EP, kad galėtume dar efektyviau ginti jus nuo visų rūšių plėšikų ir melagių, nusitaikiusių jau ir į Lietuvos valstybės nepriklausomybę – nuoroda kur tai galite padaryti komentare.

Politinė reklama

5 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top