Almantas Stankūnas. Laisvės partija ir A. Zuoko „Laisvė ir teisingumas” remia Laurų kvartalo Vilniuje ir kitus NT milijonierius?!

Veidaknygė

Spalio 25 dienos Vilniaus m. tarybos posėdyje, paskutinis (Nr. 96!) klausimas buvo LP rezoliucija Seimui ir visuomenei, kad Vilniaus m. savivaldybė siūlo atleisti nuo NT mokesčio pirmąjį šeimos būstą nė žodeliu neužsiminusi apie kokią nors to NT vertės ribą.

LP argumentavo, kad, priėmus siūlomus NT mokestinius pakeitimus, didžiulę papildomą naštą patirs mažas ir vidutines pajamas gaunančios šeimos, kurios jau susiduria su iššūkiais mokėdamos išaugusias bankų paskolų palūkanas.

Todėl paklausiau pranešėjo ar LP nutarė atleisti nuo mokesčių „vargstančius” neseniai pagarsėjusius Vilniaus m. Laurų kvartalo gyventojus, tarp kurių yra visiems žinomi verslo magnatai, turintys milijoninės vertės namus.

Pranešėjas arba apsimetė nesupratęs mano klausimo arba nesuprato. Jeigu nesuprato, tai jau visiškai tragiška.

Labai įdomu, kad „Laisvės ir teisingumo” Artūras Zuokas puolė palaikyti LP iniciatyvą o į mano pastabą apie paramą Laurų/Gulbinų kvartalui replikavo, kad tenai turimi namai yra komercinės paskirties ir todėl jų nepalies NT įstatymo pakeitimai.

P. Artūrai, negi taip norisi sumažinti milijonieriams mokesčius, kad naudojate tokius absurdiškus argumentus?!

Juk akivaizdu, kad milijonieriai savo dvarams įteisino komercinę paskirtį, kad susimažinti NT mokesčius. Todėl, jeigu pirmas šeimos būstas taps neapmokestinamu nepriklausomai nuo jo vertės, jie mikliai pakeis NT paskirtį į gyvenamąją.

Ar neturėtų VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija) pasidomėti ar tokie triukai su NT paskirties nustatymu nėra dar viena landa vengti mokesčių?!

Komentaruose dalinuosi viso posėdžio įrašu. Diskusija dėl LP rezoliucijos nuo 5.10.05. Po mano klausimo puikų klausimą uždavė ir mano kolega taryboje Nacionalinis susivienijimas Pirmininko pav. dr. Vytautas Sinica

Patyriau svetimą gėdą stebėdamas, kaip varganai klausimą pristatė ir į klausimus atsakė LP atstovas.

Jau nekalbant apie tai, kad rezoliucija visiškai neliečia daugelio kitų, visuomenę įaudrinusių klausimų. Todėl ištrauktas iš konteksto pirmo būsto neapmokestinimo klausimas tapo bjauriai manipuliatyviu, tikintis sulaukti į klausimo problematiką neįsigilinusių piliečių palaikymo.

https://www.facebook.com/almantas.stankunas/videos/1265872187458601

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top