Almantas Stankūnas. Lėšų grobstymas atliekų sektoriuje

Teisėsauga sulaikė net 12 Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centro (VAATC) darbuotojų ir pateikė įtarimus dėl lėšų grobstymo stambiu mastu.

Sąlygas grobstymui aiškiai pagerino aplinkybė, kad VAATC jau daugiau negu 3 metus dirba be suformuotos valdybos. Kreipiausi į prokuratūrą keldamas klausimą ar delsimas formuoti valdybą gali būti susijęs su lėšų grobstymu. Nuoroda į pranešimą apie tai komentare.

2023-12-13 vykusiame Vilniaus m. savivaldybės tarybos posėdyje buvo svarstomas klausimas dėl rinkliavų už atliekų rinkimą ir perdirbimą didinimą – kalėdinė „dovanėlė” vilniečiams. Klausimo svarstymo metu kėliau klausimą dėl to ar rinkliavų didinimas yra pagrįstas turint omenyje galimą lėšų grobstymą.

Mero valandėlės metu paklausiau apie tai kada bus suformuota valdyba. Atsakymas buvo ilgas, tikinant, kad Vilniaus m. savivaldybė daro viską, kad kuo greičiau būtų suformuota VAATC valdyba.

Ar taip yra, greitai sužinosime.

Lieka klausimas ar tikrai viską darė savivaldybė mero Remigijaus Šimašiaus kadencijos metu? Gal atsakymą į šį klausimą duos teisėsauga?

Komentare nuoroda į ištraukas iš posėdžio, kur komentuoju rinkliavų didinimą ir vėliau klausiu mero apie VAATC valdybą.

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top