Almantas Stankūnas. Nacionalinis stadionas – ar neturėtume išplėsti ir tęsti MG Baltic bylą?

TS-LKD ir LP Vilniaus m. taryboje dosniai indeksavo Nacionalinio stadiono kainą ir tai ne pabaiga?

Apie tai, kad Avulis nepraleis progos dar kartą indeksuoti kainos pasakiau tarybos posėdyje, svarstant Nacionalinio stadiono sutarties keitimo klausimą.

Praėjo tik kelios valandos ir pats Avulis prabilo apie tai.

Nekartosiu argumentų, kodėl reikėjo atmesti sutarties pakeitimus. Nuoroda į mano tekstą, kurį parengiau po Nacionalinio stadiono sutarties keitimo klausimo svarstymo Aplinkos ir miesto paslaugų komitete. Ten pasakyta viskas kas svarbiausia.

Vilniaus m. savivaldybės administracijos veiksmai, neginant miestiečių interesų, bet pataikaujant Koncesininkui jau atrodo, kaip didelis aplaidumas. Galbūt net nusikalstamas.

Jeigu siūlomi pakeitimai įsigaliotų, tada didelio ar net nusikalstamo aplaidumo kaltė krenta buvusiam merui Remigijui Šimašiui ir visiems pritarusiems tokios, vilniečiams nepalankios, sutarties sudarymui.

Tuo tarpu akivaizdu, kad savo sprendimais TS-LKD ir LP degina save politiškai rinkimų metais. Nei meras Valdas Benkunskas, nei kiti valdančiųjų atstovai taip nesielgtų, jeigu nebūtų partijų vadovybės pritarimo ar net spaudimo. Tada jau kyla klausimas iš kur tas spaudimas, net žinant, kokią didelę politinę kainą teks už tai sumokėti? Ar nereikėtų praplėsti ir toliau vykdyti MG Baltic bylos tyrimą?

Nuoroda į mano klausimus ir pasisakymą VMS tarybos posėdyje, kai buvo svarstomas Nacionalinio stadiono sutarties keitimo klausimas.

4 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top