Almantas Stankūnas. Normalizuojama pedofilija?!

O tiek žmonių dar visai neseniai sukiojo pirštą prie smilkinio, kai jiems buvo sakoma, kad tai neišvengiamai artėja.

Vienas svarbiausių neokomunistinės „pažangos“ ideologijų bruožų – transgresyvumas. Tai radikalizacijos dėsnis: iki begalybės perženginėjamas to, kas pasiekta, ribos ir negalėjimas sustoti. Tai būdinga ir genderistinei ideologijai. Prigimtinę šeimą „peržengus“ vienalytė „šeima“ jau laikoma atgyvena, nes nesuderinama su begalinės „šeimų įvairovės“ principu. Kaip ir buvo laukta, išmušė MAP (angl. minor attracted persons – asmenys, turintys potraukį mažamečiams) valanda. MAP – dar vienas orveliškos naujakalbės žodis, turintis pakeisti tariamai „stigmatizuojančią“ sąvoką „pedofilas“, nes ištrinamos su šiuo žodžiu siejamos „diskriminuojančios“ reikšmės. Ši „pažanga“ rodo, kokia pragaištinga klaida gali virsti sveiko proto lūkestis, kad tokio tipo ideologinio mąstymo šalininkai kada nors gali sustoti patys.

Ar suprantame, kad Partnerystės įstatymo priėmimas Lietuvoje paleis šį procesą visu greičiu?

O čia daugiau apie žinią:

https://www.breitbart.com/…/queer-academic-denounces…/

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
tiek

tai – tikra sensacija ,o info lietuvių kalba praktiškai visai nėr? Kas darosi ponai? Ar lietuviškai paskaityt jau nuodėmė?

Gytis redakcijai

Tame Breitbarte yra ir daugiau įdomių straipsnių, kuriuos verta publikuoti pas mus, pvz.:
https://www.breitbart.com/politics/2021/11/13/bidens-banking-nominee-calls-eliminate-all-private-bank-accounts/
Geriau matytume kur ritasi pasaulis

Kis

nejaugi gejams truksta meiles?Jie tiek turi tos meiles,kad net dulka.Ponai senstant tampa nuobodu senas paturgalis,tad gejas isivaikins berniuka(mazameti),olesbe ir dar narkome butinai suras mergaite toikio pacio likimo.Arkas nors klause save,kur Deimante ar kur dingsta po kelis tukstanciu nepilnameciu vaiku.Kodel LRTV skales nenagrineja,nes policija saugoKGB irstva-seima?

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top