Almantas Stankūnas rekomenduoja. A. Ilarionovo komentaras: Miunchenas 2021-ieji

Kraupu klausytis.

Karo tikimybė auga žaibiškai.

Joe Biden akivaizdžiai pridavinėja Ukrainą Putinui.

Paskui jį Ukrainą pridavinėja Prancūzija, Turkija.

Pasirodo, sankcijos dėl Nord Stream neįsigaliojo, nes Biden nepasirašė įstatymo. Kongresmenai ir senatoriai spaudžia, o jis nieko nedaro.

Pasirodo, Trump Ukrainai skyrė karinei pagalbai 2021 m. apie 275 mln. USD, Biden tai sumažino iki 125, visa kitą susiejęs su įvairiais reikalavimais dėl reformų Ukrainai. Tačiau jau kovo mėn., kai Rusija pradėjo didinti karines pajėgas prie Ukrainos sienos, Biden tą pagalbą su sąlygomis anuliavo. Tuo tarpu 90 mln. USD paskyrė Palestinos teroristams
Biden padarė viską, kad augtų naftos kainos ir Putinas galėtų atsipalaiduoti dėl Rusijos biudžeto. Ypač dar tikintis pasaulinės ekonomikos atsigavimo dėl COVID suvaldymo.

Prieš keletą dienų Biden atšaukė dviejų karinių JAV laivų įėjimą į Juodąją jūrą ir iš karto Putinas pradėjo didelio masto karines pratybas Juodojoje jūroje.

Biden skambiai kalba, kuo labai džiaugiasi mūsų pavilioniai, tačiau jo veiksmai uždega vis naujas žalias šviesas Putinui.

O Putinui Ukrainos pajungimas Rusijai yra vos ne gyvenimo misija gauta iš aukščiau.

Biden yra bevalis, visiškai neatsakingas, negalintis imtis ryžtingų veiksmų stabdant agresiją.

Buvo Trump – buvo geopolitinis stabilumas, Pasaulis gavo neokomunistą Biden, Pasaulis neria į chaosą.

Jeigu vis dėlto Putinas greitai nesiryžtų atvirai ir rezultatyviai intervencijai Ukrainoje, karas vis tiek bus. Putinui reikia skambių pergalių – na, pavyzdžiui, numušti keletą JAV lėktuvų Sirijoje. O tai irgi lengvai gali eskaluotis į rimtą Rusijos–JAV konfliktą.

Putinas suprato, kad toks bevalis JAV Prezidentas kaip Biden jam yra auksinė galimybė pažeminti JAV ir taip sudrebinti visą NATO, kaip saugumo garanto, įvaizdį.

Tai labai rimta. Padėkokime už visa tai augančiai rudai-raudonai neokomunizmo hidrai Vakaruose.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Kazkos Almantas rekomenduoja pasiklausyti kito putino klapciuko , ot nauiiena ? Vakarų pasaulis vėl siekia vienytis dėka to ‘blogo’ Biden . Kažin ar čia yra tikslo diskutuoti .. Biden pristabdė tuos vakarų pasaulio susiskaldymo procesus ir atšaukė žalinga konfrontacine Trump politika . Tokia politika geras užtaisas tolesniems taikos procesams Ukrainoje . Konfliktas su Rusija tą šalį vėl nublokštu į sovietinius užkaborius , o į Lietuvą plusteletu dešimtys tūkstančių ukrainiečių .Kam to reikia ir kam tai naudinga Almantas ? Be abejo Putino Rusijai ..

Dabar svarbiausia

Ukraina.Daugiausia priklauso nuo jos pačios,jei kausis kaip suomiai,daug kas ją palaikys,o jei dar mamos gerai pasimels,tai jei Dievas bus su ukrainiečiais,tai kas tada prieš jį gali laimėti?

Kis

kaip jie keicia kailius tie Trumpo ir Putino gerbiamieji.Laibai jau atvirai rasote pries Baidena,tai tas zmogus ,kuris Rusija isbrauks is geopolitikos.Palaukite,jus skubate,bet Baidenas niekur neskuba,tai zmogus zodzio,o Putina ir jo rusija jis pazista kaip nuluptus.

tiek

vertinga apžvalga . Tik išvada klaidinga : „dėkoti” reikia bet kokiomis priemonėmis pelno siekiantiems ,kuriems „moralė – ne šio pasaulio dimensija” . Ir tai tikrai nieko bendro su ginančiais paprastus žmones nuo priespaudos neturi.

Ehrmantraut

keista. per JAV prezidento rinkimus sisteminė Ukrainos žiniasklaida visi kaip vienas stojo už Baideną. nusispjaut ant tėvynės, nusispjaut galų gale ant savisaugos instinkto, svarbiau neokomunistinės „vertybės” ar kaip čia?

Al.

Stankūno apžvalga yra santrauka to, ką Ilarionovas ir kiti sąžiningi analitikai kalba jau seniai. Tik mūsų kremliaus juodadarbiai, vaizduojantys Putino priešus, nesigėdydami atrodyti idiotais, kartoja tuos pačius melus.

Miuncheno

laikais būta supervalstyvių, mūsų laikais – supermilijardierių.
Ką „priduoda” Turkiją, žr. čia:
https://kavkazcenter.com/russ/content/2021/04/11/119781/erdogan-my-ne-priznaem-anneksiyu-kryma-i-khotim-chtoby-ukraina-stala-chlenom-nato.shtml
+ pamąstykime, kam „priduodančiam” skristi į Kijevą? Kada:
https://kavkazcenter.com/russ/content/2021/04/16/119791/turetskie-drony-menyayut-kharakter-vojny-i-balans-sil.shtml

Al.ui

Šiaip putino režimas yra kriminalinis, bet autorius buvo to kriminalo dalis. Savo laimei sugebėjo save diskredituoti iš visų pusių ir tapo nepavojingas. Todėl gyvas ir demonstruoja pasauliui režimo „toleranciją”.
Pokalbiai nuvažiavo nuo pirmojo puslapio kartu su mano atsakymu. Prie jo galiu pridurti dar vieną pamirštą pasakyti dalyką: taip, ir Kijeve tas vardas ne pirmas. Bet yra skirtumas: Kijeve jis atsirado anksčiau. Turime tiesioginį paveldėjimą, o orda apskritai niekuo dėta.

ah1

Ukrainą valdo žydai – žydas prezidentas Zelenskis ir apie 80 proc.radoje žydai, Kremliuje irgi žydai. Tai kas gaunasi? Gaunasi kad Kremliaus žydai niaujasi su Rados žydais, vienu žodžiu žydų su žydais hibridinis karas o mirti tai reikės ukrainiečiams ir rusams? Ir vėl klasika arba vietiniai naikina atėjūnus arba atėjūnai vietinius?

Velniop lietuvių kalbą

Biden…Trump…Bet kodėl tada Putin – Putinas?

T0mas J.

JAV Sirijoje yra okupanto teisėmis tad visi numušti jos lėktuvai šioje šalyje būtų šventė kiekvienam teisingumą gerbiančiam žmogui.

Aha

Youtube yra įdomesnių komentarų nei Ilarionovo.Paklausykit geriau Piontkovskio, Feigino

Kai

savo pasisakymais neteko darbo , tai dabar šis veikėjas varo ant Baideno.Pamąstykit, jei prezidentu būtų likęs Trumpas, tai ir Nato neliktų, ir Europa būtų suskaldyta.,Jis juk to siekė, pataikaudamas žudikui putinui

Al. Palmaičiui

Lietuvos valdžia taip pat kriminalinė. Ar dėl to visi kada nors dirbę kur nors valdžioje yra nusikaltėliai ? Nemanau. Žmonės užsidirba peklą ne todėl, kad klysta, o todėl, kad nepasitaiso.

Al. Ahai

Ir kuo Piontkovskis įdomesnis – kad varo kremliui naudingą propagandą, jog Trampas – Putino agentas ?

Al. Kai'ui

Gal gali pateikti to pataikavimo pavyzdžių? Kad sustabdė Nordstrymą ? Tiekė ginklus Ukrainai? Privertė Nato valstybes padidinti NATO finansavimą ?

Al. Kisai

Jei Baidenas ką ir išbrauks, tai Ameriką. O save jis jau seniai išbraukė iš padorių žmonių tarpo. Kinijos, Rusijos ir kominterno baidenas. Kisa, ką tu veiki šitam laikrašty ?

>> 22:50

Ką veikia? Atidirbinėja. Įvairiais slapyvardžiais. Ir vis neraštingiau.

Palmaitis Al.ui

Atsakote be logikos. Ne apie maskolių kriminalumą kalba, o apie tai, kad Ilarionovas buvo neatsiejamas nuo to kriminalo ir pats kūrė tą kriminalą, o dabar išdarinėja populistinius triukus. Todėl vargu ar verta rimtai klausyti jo paistalų. Svarstoma ne Lietuvos valdžia, bet Ilarionovo pasisakymų vertė. Daugiau su Jumis nediskutuosiu. Reikalas ne tas, tarsi norėčiau pasislėpti (kažkodėl čia beveik niekas ir nerašo savo vardu), bet tas, kad Jūs demonstratyviai nuolat „atskleidžiate” būtent mano tapatumą pats slėpdamasis už niko. Čia tinka ir Jūsų pasakymas, neva aš galvoju apie kalifatą, o Jūs – apie Lietuvių Tautą! Tai profesionalaus išdaviko ir provokatoriaus elgesys, kuris kelia įtarimą ir dėl Jūsų vaidmens šiame portale, atsiprašau. Apgailėtinas pats portalas, kuriame publikacijų autoriai praktiškai nediskutuoja tarp savęs, o diskutuoja… Skaityti daugiau »

Al.

Nežinojau, kad norėjot anonimiškumo. Kad Ilarionovas pats kūrė tą kriminalą gal per stipriai pasakyta. Ką jis manė eidamas dirbti pas Putiną nežinau. Galiu tik spėti, kažką panašaus, ką manė kai kurie mūsų garbingi žmonės eidami dirbti į mūsų vyriausybę ar seimą. Lietuva ne tiek kriminalinė, kaip Rusija. Bet ir Ilarionovas ne Putinas. Jo argumentų nelaikau paistalais. Ir man jis atrodo nuoširdus.
Jūsų nuomonė apie mane ,,Tai profesionalaus išdaviko ir provokatoriaus elgesys, kuris kelia įtarimą ir dėl Jūsų vaidmens šiame portale” liudija tik apie perdėtą jūsų įtarumą. Bet kokiu atveju, ačiū jums už jūsų laiką ir argumentus, nors toli gražu ne su visais jų sutikau. Sėkmės.

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top