Almantas Stankūnas. Švedijos ekonominis nuosmukis.

Veidaknygė

Komentavau tragišką situaciją Švedijoje dėl imigrantų ir rašiau, kad sulauksime ekonominio Švedijos nuosmukio.

Apie tai prabilo Švedijos CB vadovas. Prisipažinimas teisingas, bet nepilnas ir pavėluotas.

Ekonominis augimas priklauso ne vien nuo visuomenės ir valdžios tarpusavio pasitikėjimo, apie ką kalbą Švedijos CB vadovas, bet ir nuo darbuotojų darbo kultūros ir efektyvumo. Taip pat ir nuo didėjančios išmokų naštos imigrantams.

Imigrantai iš egzotiškų šalių akivaizdžiai kirs per viską.

Jau anksčiau tiesiogiai teko patirti, kad Švedijos valdžia įvairiais būdais stengiasi paspausti įmones, kad jos įdarbintų daugiau imigrantų. Taip tikimasi padėti imigrantams integruotis ir tapti lojaliais švedais. Nepavyks. Tuo tarpu įmonių akcininkai ir darbuotojai – vietiniai švedai nepatenkinti minėtu spaudimu.

Artėjama prie lūžio taško: nesuvaldomas smurtas, kitų nusikaltimų, kaip vagysčių, prievartavimų ir t.t., apie kuriuos neminima pranešime, katastrofiškas didėjimas, didėjanti imigrantų politinė įtaka perimant savivaldybių valdymą ir didinant įtaką centrinėse institucijose, vietinių švedų bėgimas iš miestų ir iš šalies, verslo nuosmukis ir traukimasis iš šalies. Kraupu.

O kas vyksta Lietuvoje?

Nors kai kurie iš valdančiųjų politikų jau prabilo apie imigrantų keliamą grėsmę nacionaliniam saugumui, tačiau niekas taip ir nepasipiktino Seimo Pirmininkės siūlymui naikinti imigrantams įdarbinimo kvotas. Sumaištis ir pasimetimas. Tik naujų, ryžtingai Lietuvą pasiryžusių apginti politinių jėgų atėjimas gali sustabdyti vykstantį Lietuvos naikinimo procesą.

5 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

Švedai, prispausti karo nugalėtojų, buvo sumanę išmaitinti visą Afriką, bet žlugs patys, o Afrika tik stiprės.

prisiminkime

jų politiką karo metu fašistinės Vokietijos atžvilgiu, prisiminkime jų politiką lietuvių pabėgėlių į Švediją po karo atžvilgiu… Prisiminkime jų susireikšminimą pasaulyje vėliau…

Jules

Vokietija ne Italija ir ji niekada nebuvo fašistine kaip ir Lietuva. Ji buvo darbininkiškai nacionalsocialistinė, ne daugiau, su privačia nuosavybe ir rinkos ekonomika, bet ne tokia, kaip pas mums – oligarchomonopoline bolševikinės kilmės. Ji buvo padariusi ekonomikos, mokslo ir technikos stebuklą, o po karo beveik pakartojo, bet karo nugalėtojai vėl rado būdą kaip ją vėl supartalinti, užsiundydami Afriką, grūsdami Arabiją, turkus į ją ir pan. pro kur tik gali ir Rytų europiečius nelabai kokius. Aristokratai buvo apkarpyti, bet ne nušalinti, neuždaryti, o priešingai – galėjo reikštis visu pajėgumu, tik engti runkelius nelabai galėjo. Karininkai turėjo gerbt eilinius karius ir uniformos tos pačios – tik skiriamieji ženklai ir panašiai kitokie, o Sovietijoje eilinis karys tebuvo mėsos gabalu. O dabar kitaip?

nėra jokios sumaišties ir pasimetimo,

kaip kad teigiama straipsnyje. Yra kryptinga politika.

blue yellow zov marinie

….pasauliniu beprociu politika,jei tai apskritai politika.As tai vadinciau nacionaliniu valstybiu genocidu.Ir musyse tai vyksta,tik kiek kita forma….nacionaliniu pazangizmu,pirmiausia naikinant kalba.

blue yellow zov marinie

…apie zuvedus…tiksliausias,viska nusakantis zodelytis……NEPAVYKS.Apie mus….NENOOOORIM..

Al.

Visa tai jau buvo išbandyta PAR ir daug kur kitur. Veikia puikiai. Valstybės sunaikinamos, kaip sunaikinami varžovai versle. Tam, kad perimtų jų turtą. Su gyvu ir negyvu inventorium. Taip atrodo pasaulinė revoliucija. Kontroliuojama sumaištis greta telegrafo ir geležinkelio užėmimo.

blue yellow zov marinie

…kai vietoj policijos…kariuomene…..iz pod kontrolia….jie patys issigando ka padareeee…cia ir lenina apsoko savo klaikalu…

Dzeikas

Vokietija kol kas laikosi del bendros vokieciu kvalifikacijos.Valdininku ir policijos. T.y. vokietys toks padaras (panasus i japona) , kad jis stiprus amatininkas, savo jis kuria nelabai bet gerai kopijuoja ir isvadas daro. T.y ju policajai ir valdininksi pasistazave Prancuzijoje ta 2015m banga amortizavo ir issklaide. Kol kas ta gaivala Vokietija suvaldo.——–* nors jeigu automobilio vairuotuojas durnas ir specialiai per duobes vazineja … na tada veliau ar anksciau ir remini dzypa sulauzysi, jokie super puper amortikai ir guoliai neislaikys tycinio gadinimo———.Svedai, 2015m kaip plikas i dilgeles šoko gaivalui dalinti teise gyventi. Iki tol jie immigrantu salyginai mazai turejo, o zbrodas budamas ryskioj mazumoj bijojo reikstis. Cia yoks pat desnis ir Rusijoje su cecenais. Kol cecenas grupeje vienas jis zjbs byčas. Ir… Skaityti daugiau »

Jules

Taip, rimti konkurentai galabijami. Super mamytės šito irgi moko.

Dzeikas

Sis jusu išsisakymas igalina jus dekoruoti kreipiniu „durneli”. Durneli, uzleidus imone immigrantais ir islakscius is jos kvalifikuotiems darbuotuojams, koks tikslas ja, imone, atimineti is savininko???😅😅😅 Na privatizavo banditai ir vagys Kauno Radijo gamykla ir sedo giliai i minusa, nes teko parduoti uz lauzo kaina. O kad tikejosi pelno aptureti rode ju veikla: bande kazkokia gamyba organizuot, bet nudvese gamykla. Vagiu 6-ė tapo zic pirmininku pabande gamyklos vadovu susirinkime vagiu etika diegti.Specialistai islakste, gamyklos neliko. Tamsta žile u?sigyvenai, o protas lietuviskas pasiliko. Prileis immigrantu, subankrotins imone – papigiai nupirks🤣🤣🤣 As neneigiu faktu ir neignoruoju nelegalios immigracijos problemu. Bet jums isties reikia cirke su savo mini programa išstot.Pavadinkite ja „Lietuvis demaskuoja tarptautines žydijos samoksla”. Busite neprilygstamas JAV ir vakaru europoje. Zmonems nuotaika… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Almantai Stankūnai, kada bus atkurtas Kazio Škirpos alėjos pavadinimas?
Kada bus Vytis Lukiškių aikštėje?

Su artėjančiais !

Tikslus žuvusių ir dingusių be žinios ukrosvinų skaičius – 1 126 562 !
https://youtu.be/xptUzcRZ134

dėkui už geras naujienas

prieš 5 dienas skaičiau tavo tikslų skelbimą, buvo ……562 ir dabar irgi …..562. Ukrainiečiai nustojo žūti.

Lietuva ir Švedija

Lietuva, kuriai kyla tos pačios grėsmės, galėtų kartu su Švedija paskelbti Kreipimąsi į pasaulio tautas apie grėsmes, kurią pasauliui kelia besaikis ir agresyvus žmonių dauginimasis didžiausio pasaulinio skurdo kraštuose.. O perteklių saikingai besidauginantys europiečiai privalo ir priimti ir maitinti ir žiūrėti kad patys negyventų geriau už vaikais apsikrovusius driskius Afrikoje ir Azijoje. Nes kitaip nėra teisybės ir kalti dėl to per gerai gyvenantys europiečiai

Ir Visos Kitos Žemės Tautos

Visi komunistai galėtų kolektyviai kastruotis. Žemė pailsėtų.

į sveikatą

na tai lenktyniauk pagal gimstamumą su negrais ir musulmonais

Ir Visos Kitos Žemės Tautos

O kodėl gi nepalenktyniavus ?

Dzeikas

Svedija karta jau pasake Lietuvai: „Гусь свинье не товарищ”( zasinas su kiaule nesibičiuliauja, rus.). Gaisrininko Dukrai, kai toji padejusi skersa ant Lenkijos nuvyko i skandinavija draugu pries Rusija ieskoti.
Vel ant to pačio greblio uzmynt bandai?

vot tibie i nė tovarišč

pasirodo švedai šauniai šparina rusiškai , ne blogiau už lietuvį

???????

nupjaustabybių tvarka? Kokia ji bus? Bus tokia kokia pas nupjaustabybius ir nuo kurios bėga patys nupjaustabybiai nes nuspjaustabybiai nesiintegruoja -nupjaustabybiai integruoja tuos pas kuriuos atsirefūgina, pagal straispnį Švedija pirmasis pavyzdys kaip nupjaustabybiai integruoja švedus.

"Europos integravimas"

Nepraustaburnis esi, bet formulę pasiūlei talpią, tinka ne tik švedams

alutis

Komentavau tragišką situaciją Švedijoje dėl imigrantų ir rašiau, kad sulauksime ekonominio Švedijos nuosmukio….
Musulmonu invazija!

ir man tas pats

kiek berašau, skaito bet neklauso

24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top