Almantas Stankūnas. TS-LKD vadovaujama Vilniaus m. savivaldybė papildomai rems „LT Pride Vilnius 2024”

Veidaknygė

TS-LKD vadovaujama Vilniaus m. savivaldybė ne tik entuziastingai išdavė leidimą visuomenės prieštaringai vertinamam Lietuvos Gėjų Lygos „LT Pride Vilnius 2024” festivaliui su LGBT paradu birželio 8 d., bet dar papildomai rems „LT Pride Vilnius 2024” iš savivaldybės kultūros rėmimo projekto programos, skiriant festivaliui 14 000 eurų.

Tik atsitiktinumo dėka man pakliuvo Lietuvos Gėjų Lygos, V. Simonko pasirašytas, kreipimasis į savivaldybę dėl paramos minėtam „festivaliui“.

Šis kreipimasis turėjo būti svarstomas savivaldybės Žmogaus teisių komisijoje, kurios nariu aš esu, tačiau paskutiniu momentu klausimas buvo išimtas iš darbotvarkės, o man buvo paaiškinta, kad kreipimąsi svarstys savivaldybės administracija savo nuožiūra. Labai rekomenduoju susipažinti su kreipimusi – nuorodą rasite publikacijoje, kuri įdėta komentare.

Dėl viso to kreipiausi į Vilniaus m. merą, TS-LKD deleguotą, Valdą Benkunską ir Administracijos direktorių Adomą Bužinską. Cituoju ištrauką iš kreipimosi: „Tai, kas Kreipimese įvardijama kaip LGBT bendruomenė, yra tarptautinio neototalitarinio politinio judėjimo organizacinis padalinys Lietuvoje, tai yra po visuomeninės organizacijos iškaba veikianti judėjimo aktyvistų politinė organizacija.

Genderistinis LGBT judėjimas savo ištakomis ir kilme yra šiuolaikinė marksistinio komunistinio ,,revoliucinio“ judėjimo atmaina, kuri, vieno svarbiausių jos teoretikų H. Marcuse‘s žodžiais tariant, kelia programinį tikslą išsprogdinti buržuazinės visuomenės institucijas, tarp jų prigimtinę šeimą, pasitelkiant ,,polimorfinį perversinį seksualumą“ (verčiant lietuviškai – daugiaformį iškrypėlišką seksualumą, kas rodo, jog judėjimo teoretikai XX a. šeštame dešimtmetyje dar drįso vadinti daiktus tikraisiais vardais ir neslėpė savo tikslų dangstydami jų ,,žmogaus teisių“, .,,lygybės“ ir ,,įvairovės“ retorikos šydu).

Dėl šių priežasčių Festivalis turi būti laikomas LGBT judėjimo politiniu renginiu, kurio kulminacija taptų ,,eitynėmis už lygybę“ klaidinančiai pavadinta politinė demonstracija Vilniaus centre, o ,,edukaciniai“ renginiai būtų ne kas kita, o tik visuomenės indoktrinavimo genderistine ideologija priemonės.

Turint omenyje šias aplinkybes, yra akivaizdu, kad Vilniaus m. savivaldybės parama Festivaliui ne tik neturėtų nieko bendro su socialiai atsakingo miesto misija ir pareiga užtikrinti lygias galimybes visiems sostinės gyventojams, bet taptų radikaliausiu lygybės paneigimu – vienos ideologinės politinės grupės privilegijavimu, tai yra jos propagandinių renginių rėmimu savivaldybės, o iš tikrųjų visų, net šio judėjimo politiniams tikslams nepritariančių, vilniečių sąskaita.

Parėmus Festivalį būtų neleistinai politizuotos Vilniaus m. savivaldybės vykdomos kultūros bei socialinės rūpybos ir paramos programos, nukentėtų daugelis sostinės gyventojų, kurių būtiniausiems poreikiams tenkinti skirtinos lėšos būtų švaistomos paramai ir taip dosniai ES ir užsienio šalių finansuojamoms politinėms LGBT veikloms.“

Taip pat kreipimesi reikalauju nurodyti, kokiais kriterijais remiantis buvo skirta parama LGL rengiamam festivaliui ir atšaukti šios paramos skyrimą.

Nuoroda į visą kreipimosi tekstą yra publikacijoje.

Jau po kreipimosi išsiuntimo mane pasiekė informacija, kad ,,Vilniaus apšvietimas” gavo skubų užsakymą iš savivaldybės įrengti LGBT vėliavos projekciją Rotušės a. ant fasado gegužės 17 d. Šios užsakymo kaina gali būti apie 1200 eurų.

Dar galime tikėtis savivaldybės užsakymų LGBT vėliavėlių iškabinimui to LT Pride 2024 metu. Tuo būdu mūsų visų išlaidos, remiant V. Simonko LGL renginį, gali būti žymiai didesnės negu 14000 eurų.

Nežinia ką atsakys man savivaldybės atstovai, tačiau mes visi turime galimybę labai svariai ir įtaigiai įvertinti tokius TS-LKD ir jų politinių partnerių veiksmus – entuziastingai remti LGBT, jau kitą dieną po to „festivalio“ – birželio 9 balsuosime rinkimuose į Europos Parlamentą.

Balsuodami galime pasiųsti labai aiškią žinią tokių „festivalių“ rėmėjams už šį ir kitus jų darbus, kurie skaldo visuomenę ir netgi ardo valstybės pamatus. Stipriausiai ta žinia bus pasiųsta, jeigu balsuosite už Nr. 15 – Nacionalinį susivienijimą.

Greičiausiai politinė reklama.

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top