Almantas Stankūnas. Vilniaus meras V. Benkunskas bandys savivaldybės tarybos narius padaryti šios aferos bendrininkais

Vilniaus meras Valdas Benkunskas bandys savivaldybės tarybos narius padaryti šios aferos bendrininkais. Negaliu to vadinti kitaip, nes jeigu meras veiktų griežtai vadovaudamasis sutartimi su koncesininku dėl Nacionalinio stadiono statybos, tai jam nereikėtų tarybos patvirtinimo dėl keičiamų sutarties sąlygų.

Taigi išmušė Tiesos valanda TS-LKD ir LP frakcijos nariams Vilniaus m. taryboje – būsite klusnūs partiniai funkcionieriai – užsikrausite didžiulę bendradarbiavimo šioje vilniečių ir visų Lietuvos žmonių apiplėšimo aferoje naštą visam gyvenimui.

O galite juk pasirinkti likti Taikoje ir Ramybėje su savo sąžine.

Sąžinės priekaištai turi vieną bjaurią ypatybę – bėgant laikui jie nesilpnėja bet stiprėja ir jeigu, kaltės neišpažintos ir nenuplautos, mirties patale jų našta tampa nepakeliama.

Pora žodžių apie Hanner ir Arvydą Avulį. Sekiau jo NT projektus nuo pat pradžios. Kai kuriuose teko tiesiogiai ar netiesiogiai dalyvauti. Kai dirbau statybų srityje, dėl daugelio priežasčių buvau įrašę Hanner ir A. Avulį į juodąjį užsakovų sąrašą. Spėju, kad į tokį sąrašą jį yra įrašę ir daug kitų projektavimo, rangos ir kitų paslaugų įmonių.

Dar visiems noriu priminti apie A. Avulio klaidinimą, kai prieš 2009 m. krizę, jis kalbėjo, kad jokios rimtos krizės nebus ir toliau galima pirkti NT. Tikiu, kad yra ne vienas jo suklaidintas žmogus, praradęs daug sunkiai uždirbtų pinigų.

A. Avuliui dar galime „padėkoti“ už jo spaudimą politikams įsileisti pigius imigrantus, kurie labai tinka atlyginimų mažinimui statybų sektoriui ir valstybės naikinimui.

Labai logiška nuostata turint omenyje, kad p. Avulis įstojo į sovietinę Lietuvos komunistų partiją pačiame Sąjūdžio pakilimo įkarštyje.

Ir kodėl gi p. Avuliui parūpo šis projektas? Gal todėl, kad galima sutarti su Vilniaus meru ir dėl verslininkui palankių sprendimų kituose jo projektuose Vilniuje?

Komentaruose nuoroda į pranešimo tekstą ir kitus mano tekstus susijusius su Nacionaliniu stadionu.

4.5 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top