Almantas Stankūnas. Žaliai raudoni neomarksistiniai teroristai patys nesustos

Seimas priėmė svarstyti taip vadinamą Nacionalinę energetinės nepriklausomybės strategiją.

Neskaitant tų 150 mlrd. eurų investicijų, vien už toje strategijoje numatyto žaliojo vandenilio pirkimą turėsime kas metus primokėti 500 mln. eurų ar daugiau.

Dar toje strategijoje kalbama apie modulinius reaktorius, kurių analogų iki šiol nėra Pasaulyje ir nežinia kada bus – strategija ramstoma fantazijomis.

Tačiau net opozicija neprotestuoja. Tebuvo vienas Seimo narys balsavęs prieš ir tik 22 susilaikė.

Nematyti gatvėse ir pasipiktinusios visuomenės.

Tuo tarpu Vilniaus m. savivaldybė kaip tikra eurokomjaunuolė jau planuoja pirkti pačius brangiausius vandeniliu varomus autobusus ir net nesvarsto kitų alternatyvų – netgi tokių, kurios galėtų irgi gelbėti klimatą bet yra daug pigesnės – tiek įsigyjant, tiek eksploatuojant. Savivaldybei nėra argumentas, kad Vakarų Europoje tokie projektai stabdomi. Bet jiems tai nė motais, nes kaip pasakė savivaldybės atstovas šiam klausimui pinigai nesvarbu ir nereikia nieko skaičiuoti!?

Tik man vienam rūpėjo šis klausimas komiteto posėdyje – kiti komiteto nariai, įskaitant opoziciją, ištvermingai patylėjo – gal nelabai suprato apie ką diskutuojame, o gal jiems iš tiesų nerūpi…

Ir visa tai vyksta kai, man prirėmus prie sienos turbūt aktyviausią žaliąjį lobistą – Atsinaujinančios energetikos konfederacijos Prezidentą Martyną Nagevičių, jis pripažino, kad žaliasis vandenilis ir nulinės CO2 emisijos ES dar nėra privalomi tikslai bet tik galimos gairės. Kitaip ir negali būti, nes net toks ES elito leidinys Politico pripažįsta, kad niekas nežino iš kur reikės paimti pinigų tam žaliai raudonajam kursui.

Betgi mūsų lietuviškiems eurokomjaunuoliams tai nė motais – reikia greičiau raportuoti Briuseliui kad rengiamės ne tik įvykdyti nustatytus planus bet ir juos viršyti. Tai primena man tai kas neseniai vyko, kai buvome okupuoti sovietų…

Panašu, kad mes reaguojame tik tada, kai pamatome asmeniškai mums išaugusią sąskaitą už elektrą ar kitas paslaugas. Todėl žaliai raudonieji elgiasi gudriau: p. Kreivys „nuramino“, kad iš biudžeto tos žaliai raudonosios nepriklausomybės beveik neteks finansuoti, elektros kainų irgi beveik nedidins, nes už viską susimokės privatus pramonės sektorius.

Tiesa, jis nepaminėjo, kad vėliau išaugs pramonės produkcijos kainos – maisto ir kitų produktų. Dalis pramonės išsikels į kitas šalis, nes negalės su papildoma žaliai raudona finansine našta konkuruoti Pasaulyje ir į gatves pasipils bedarbiai, sumažės mokesčių surinkimas į biudžetą ir išaugs socialinės išmokos, dar labiau reikės taupyti sveikatos apsaugai, švietimui ir gynybai.

Po to Rusijai beliks tik perimti nusilpusios ir nuginkluotos valstybės valdymą, kai su į rytus besidairančių piliečių pagalba bus sukelti socialiniai neramumai ir kai kurie vis didesnę politinę paramą gaunantys politikai paprašys „taikdarių“ iš Rytų…

Darosi vis akivaizdžiau, kad tuos žaliai raudonuosius neomarksistinius teroristus ryžtingai gali stabdyti tik Nacionalinis susivienijimas. Pasirūpinsime tuo Lietuvoje ir su kitų šalių sveiką protą nepraradusių politikų pagalba atnaujintame Europos Parlamente.

Birželio 9, rinkimuose į EP jūs turite šansą mums padėti tai padaryti – sąrašo Nr. 15

Turbūt politinė reklama.

5 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top