Alvis Mozeris. Metamorfozės

1. Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) teigia:

Nepageidaujami šalutiniai poveikiai į vakcinas yra normali organizmo reakcija ir kad šią informaciją reikėtų pateikti VVKT.

Pirmas klausimas: jei nepageidaujami šalutiniai poveikiai yra laikomi normalia organizmo reakcija į vakcinas, kodėl apie tai, kad organizmas normaliai sureagavo į vakciną, reikėtų pranešti VVKT?

Antras klausimas: jei organizmo patiriami nepageidaujami šalutiniai poveikiai yra normali organizmo reakcija, ar tai reiškia, kad organizmui nepatiriant nepageidaujamų šalutinių poveikių, tokia organizmo reakcija turėtų būti laikoma nenormalia?

Trečias klausimas: jei organizmui nepatiriant nepageidaujamų šalutinių poveikių, tokia organizmo reakcija yra laikytina nenormalia, kodėl VVKT nereikia pranešti tais atvejais, kai organizmas reaguoja nenormaliai, t. y., kai organizmas nepatiria nepageidaujamų šalutinių poveikių?

Ketvirtas klausimas: ar yra sąžininga (kol kas klausiu tik tiek) nepageidaujamus šalutinius poveikius vadinti normalia organizmo reakcija, atsižvelgiant į tai, kad Farmacijos įstatymo 2 str. 28 d. yra nurodyta (cituoju): „Nepageidaujama reakcija – NENORIMAS NEIGIAMAS žmogaus organizmo atsakas į vaistinį preparatą“. Taigi, ar nenorimas ir NEIGIAMAS (o ne teigiamas) organizmo atsakas į vakciną tikrai gali būti vadinamas normalia organizmo reakcija?

2. Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) teigia:

Visos Lietuvos rinkoje šiuo metu esančios vakcinos yra registruotos Europos Sąjungoje. Tai reiškia, kad jos yra saugios, veiksmingos ir atitinka visus Europos Sąjungos kokybės standartus.

Klausimas: visi šiuo metu Lietuvos prekybos centruose parduodami tabako gaminiai yra registruoti Europos Sąjungoje – ar tai SAVAIME jau reiškia, kad jie yra saugūs, veiksmingi ir atitinka visus Europos Sąjungos kokybės standartus? Na, standartus jie atitinka. Kaip tuos standartus atitinka ir II-os rūšies pieniškos dešrelės, kurių nauda žmogaus sveikatai tikrai niekas neabejoja.

Kodėl neabejoja? Nes, pasirodo, abejoti yra draudžiama…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Cha.

Jei abejoti draudžiama, vadinasi, turime, be jokios abejonės, visa tai atsisakyti. Svarbu, labai svarbu tai daryti be jokios abejonės.

Ne medikas

Alvi, paskaityk ne tik vakcinos nuo covid, bet ir kitų skiepų, kitų plačiai vartojamų vaistų informacinius lapelius, šalutinius jų poveikius. Daugelyje bus paminėta netgi galima mirtis arba rimtos komplikacijos. Ir net jei tai gali būti vienu iš milijono atveju, sukirba mintis- o gal aš būsiu tas milijoninis? Bet naudojame. Kodėl dėl jų niekas neprotestuoja? O čia yra visiškai normalu ir būtina statistikai, juk nebuvo laiko tikrai išbandyti visus atvejus. Pagal juos bus koreguojama gamyba. Bet skiepas neprivalomas, gali palaukti dešimt metų, kol bus surinkta informacija. Jei tikiesi ir nebijai, kad per tą laiką neuždusins virusas…

Supratau >> Ne medikas

Geriau palauksiu, nes kaži ar ta vakcina taipogi apsaugo nuo „uždusinimo”

Mes skiepysimės,tačiau

virusas yra daug platesnė žinutė žmonijai.Nors Kristus atėjo atnešti džiaugsmą,tikrą džiaugsmą,žmonija paniro į netikrus instinktyvius malonumus,-ir tapo taikiniu ir nenori girdėti Jėzaus.Laikas pabusti.

Paulius

panašu, dabar teks laukti išsamesnės studijos „Jėzus ir virusas“. aiškiai pagrindai jai jau padėti 🙂

Ne medikas>> Supratau

Pono kiaušai- pono valia. Aš (70 metų) penktadienį gavau astra zeneka skiepą. Viskas kaip po įprasto skiepo- palietus dūrio vietą nežymiai skaudėjo. Šiandien jau nebe. Džiaugiuosi, kad būsiu saugesnis.

Tvankstas

Mokslinio Kovido išpažinėjams.
Airė profesorė Dolores Cahill ištyrė 1500 mėginių, kuriems nustatytas Kovidas. Išvada : tik gripas A ir gripas B, NEI VIENO KOVIDO.
Tai nuo ko Jūs skiepinatės ?
Esate bandomosiomis pelėmis ar triušiais ?
Vakcinai sukurti reikia 5 metų, o gripo atmainos kasmet kinta.
Skiepijatės apsėsti Mokslinio Kovido isterijos ?

Kis

patiko komentaras”ne mediko”.100% kieknoje paklodeje kur isdestyti teigiami ir neigiami pojuciai-nugali neigiami,bet gydome galvos skausma ir nesigirdejo ,kad uzpiltu ta zmogeli tryda.Karta sirgau,anrto nepanesciau,nes ne tie resursai,kai atsiras proga panaudosiu vakcina,bus nors pasitarnauta mokslui ir zmonijai.Kiekvienas protaujantis supras,kad cia juokai menki,vaistai(vakcinos dar menkesnes,beje mase aplamai klaustuku?Kur buvo pasislapes covidas vasara,kai Palanga plysavo nuo dainu ir aliuku.?Kazkaip apie protrukius nesigirdejo?Kasiuleviciau,paaiskink tiems kurie nesupranta,kad turi paklusti gejamsir lesbems,antraip chemiskai kastruos?

ah1

Jokubo/melagio nuo pat gimimo pagal Bibliją vardu vadinama liga psireiškianti dėl hanibalizmo- savo rūšies valgymo per ritualinių žmogžudystes ir išplitusi dėl savo rūšies ” valgymo” per adenochromą, skiepus su abortuotų vaikų dalimis, abortuotų vaikų organų naudojimo farmacijoje – net neabejoju, plntanti per kraują – todėl ir neskrodžiami levonai, nes virusai numirėliuose negyvena, – štai kur loginis paaiškinimas kas vyksta ir kodėl Izraelitai labiausiai kelianti paniką valstybė ir žydai masiškai skiepijasi.
Apie Jokubo ligą skaitykit Vikipedijoje ir pajunkit loginį mastymą. Užduokit klausimus patys sau kodėl lavonai neskrodžiami? Kodėl Izraelitai kelia paniką ir masiškai skiepijasi? Kodėl virusas” myli” „macinius”? Kodėl mažo ūgio, neauga ir iš ko pagaminti vaistai augimui skatinti?

o varge

net ir čia prasibrovė vienas delfiškai džiūgaujantis apie gautą „skiepą”. Kertu lažybų, kad net nepaskaitė sutikimo vakcinuotis mažomis raidelėmis, kaip masė runkelių neskaito lizingų sutarčių, bankų sutarčių, o paskui piktinasi „aš taip nenorėjau”.
Ajai, jau dvi savaitės po „skiepo” jaučiuosi puikiai…
Žmoguti, ateik pasigirti, kaip pukiai jautiesi po pusmečio, metų, dviejų…
Arba paprašyk, kad artimieji praneštų po keturnedėlio šitame portale, kad jau tikrai visiems laikams jausiesi puikiai Viešpaties soduose.

pažiūrėkite

kokie įspūdingi skaičiai žmonių, suvokiančių „vakcinavimo” galimas pasekmes Respublika.lt portale
Nors ir ten išlenda vienas kitas grybas, besigiriantis puikia savijauta dvi dienos po zenekos ar kitos „vakcinos”… Rasti info internete apie tai, kad „žibuoklės” iš po sniego gali imti lįsti pos pusmečio ar vėliau, – per sudėtinga. Panorama-delfis sakė, kad viskas bus gerai…

Al.

Taigi, ir nepageidaujamas (valdžiai) tautos atsakas į valdžios veiksmus (išdavystę) yra normali žmonių reakcija.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top