Alvydas Mozeris. Prof. Vytautui Sinkevičiui ši kova buvo jo „gulbės giesmė“

Šiandieną LRT radijo laidoje „Aktualijų studija“ įvyko dviejų nelygiaverčių varžovų dvikova: prof. dr. Ignas Vėgėlė vs prof. Vytautas Sinkevičius.

Pokalbį studijoje klausykite ČIA.

Kova jau pirmajame raunde baigėsi nokautu – panašu į tai, kad prof. V. Sinkevičiui ši kova buvo jo „gulbės giesmė“.

Vienas nedidelis, tačiau, manau, reikšmingas pastebėjimas.

Prof. V. Sinkevičius ir laidoje savo trigrašį nevykusiai bandęs įkišti advokatas A. Šindeikis visuomenę bando įtikinti, kad Vyriausybės nutarimas, nustatantis asmens konstitucinės teisės į fizinę asmens neliečiamybę ir judėjimo laisvės apribojimus, yra priimtas vadovaujantis Civilinės saugos įstatymu ir neprieštarauja Konstitucijai, kadangi Civilinės saugos įstatyme yra nurodyta, jog ekstremaliosios situacijos metu Vyriausybei yra suteikta kompetencija riboti viešųjų ir administracinių paslaugų teikimą bei ūkinės veiklos laisvę.

Taip, bičiuliai, tikra tiesa – Civilinės saugos įstatymas suteikia Vyriausybei tokią kompetenciją.

Kita vertus Civilinės saugos įstatymo teisės norma, suteikianti tokią kompetenciją Vyriausybei, nenustato ir/ar nesuteikia teisės riboti asmens konstitucinės teisės į fizinę asmens neliečiamybę, kuri, be kita ko, yra asmens teisės į jo privatų gyvenimą dalis, taip pat riboti asmens judėjimo laisvės.

Kitaip tariant, Vyriausybei yra suteikta kompetencija riboti viešųjų ir administracinių paslaugų teikimą bei ūkinės veiklos laisvę, tačiau TAI NEREIŠKIA, kad, nustatydama šiuos ribojimus, Vyriausybė turi teisę apriboti ir kitas asmens konstitucines teises, iš kurių vienos yra asmens konstitucinė teisė į fizinę asmens neliečiamybę ir asmens judėjimo laisvė.

Vyriausybė tokios teisės (teisės riboti/suvaržyti asmens privatų gyvenimą, jo judėjimo laisvę) neturi dėl labai paprastos priežasties – tokia teisė (kompetencija) Civilinės saugos įstatymu Vyriausybei NESUTEIKTA.

Klausiantiems ir/ar abejojantiems dėl to, ar Vyriausybės nutarimu nustatyti ūkinės veiklos laisvės, viešųjų ir administracinių paslaugų teikimo ribojimai iš tiesų riboja ir asmens konstitucinę teisę į fizinę asmens neliečiamybę, atsakau: dėl to nėra net menkiausios abejonės, kadangi bet kuri, net ir pati menkiausia invazinė medicininė procedūra, KAIP NE SAVO NORU pasirinkta procedūra, teismų praktikoje yra pripažįstama PRIVERSTINE procedūra.

Klausiantiems ar abejojantiems, ar tikrai yra pagrindas Vyriausybės nutarimu nustatytas procedūras laikyti procedūromis, kurios pasirenkamos ne savo noru, atsakau: dėl to nėra net menkiausios abejonės, kadangi „savo noru“ reiškia „aš noriu“. Kita vertus, jei „aš noriu“ yra tik „aš noriu dėl to, kad neprarasčiau darbo (ar pan.)“, tokiu atveju „aš noriu“ yra ne kas kita, o „aš esu priverstas“.

Dar daugiau – tam, kad asmens konstitucines teises ir laisves ribojantis Vyriausybės nutarimas galėtų būti pateisinamas ir pripažįstamas kaip atitinkantis Konstituciją ir įstatymus, įstatymas (šiuo atveju – Civilinės saugos įstatymas) ne tik turi nustatyti, kad Vyriausybei yra suteikiama teisė riboti asmens konstitucines teises ir laisves, bet ir nustatyti TOKIŲ TEISIŲ RIBOJIMO APIMTĮ, PAGRINDUS, TVARKĄ IR LAIKINUMĄ.

Todėl Civilinės saugos įstatyme nesant teisės normų, kurios nustatytų, kokia apimtimi gali būti ribojamos asmens konstitucinės teisės ir laisvės, šios teisės NEGALI BŪTI RIBOJAMOS, kadangi Vyriausybės NUTARIMU (poįstatyminiu teisės aktu) JOKIOMIS APLINKYBĖMIS NEGALIMA nustatyti asmens teisės atsiradimo sąlygų, riboti teisės apimties, ką savo nutarimuose ne kartą yra pažymėjęs Konstitucinis Teismas.

Geras pavyzdys šiuo konkrečiu atveju galėtų būti Nepaprastosios padėties įstatymas, kuriame yra tiksliai, aiškiai ir detaliai nustatyta, kokias konkrečiai konstitucines teises ir laisves bei, svarbiausia, kokia apimtimi, yra leidžiama apriboti nepaprastosios padėties metu.

Klausiantiems ir/ar abejojantiems, ar šio metu ir nėra ta nepaprastoji padėtis, atsakau – ne, nepaprastoji padėtis Lietuvoje nėra ir niekad nebuvo paskelbta, o ekstremalioji situacija nėra ir negali būti tapatinama su neparastąja padėtimi, kurios metu, beje, net Seimas negalėtų apriboti daugiau asmens teisių ir laisvių, nei šiuo metu jų yra apribojusi vykdomoji valdžia, t. y. Vyriausybė.

Ir tai, mano nuomone, yra didžiausias teisinis absurdas, su kokiu mūsų valstybė susidūrė kelių dešimčių psichopatų dėka.

Nuorodos į šaltinius, kuriais vadovautasi:

1. Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo išplėstinės teisėjų kolegijos 2016-07-05 nutartis administracinėje byloje Nr. AB-13882-3-66-3-00057-2015-8

2. Konstitucinio Teismo 2007-05-05 nutarimas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
41 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
buv. KT pirmininko

E.Kūrio LR Konstitucijos 12 str. interpretacija (atskiras, tai ne platus ir pan…)pagimdė visą spektrą Konstitucijos str. interpretacijų, kurias taip pamėgo D.Žalimas ir V.Sinkevičius, duetu, vienas kitą papildydami. Kaip pvz., galima nurodyti dvigubos pilietybės nereikalingą referendumą – kai asiliškas užsispyrimas ant juodo sakyti balta ir atvirkščiai,D.Žalimo įtikinėjimai dėl Partnerystės įstatymo, kurį jis drįso interpretuoti kaip šeimos įstatymą ir t.t. Taip sakant, atsirado terminas ,,Konstitucijos dvasios”. Šaunus p. Vėgėlė, jam pritariantis p. Velička, galutinai sudirbo nevykėlį Sinkevičių, bandantį save pristatyti ,,Konstitucijos tėvu”. Juokinga, jei nebūtų graudu. Įtariu, kad drąsus Dobrovolsko noras įvesti tris nereikalingas lietuvių alfabetui raides, ne be Sinkievičiaus palaiminimo – juk iš jo netaisyklingos liet.k., gali suprasti, kad jis nuo Troki , o ne Trakų, kur namuose kalbama ,,po prostu”.… Skaityti daugiau »

R.Ri

Galbūt Sinkevičius kažkada ir buvo rimtas teisininkas, bet dabar – tik vienos partijos ”patarnaujantis personalas”. Bet kuriuo klausimu, dar jam neprasižiojus jau žinau ką sakys. Vienus politikus visomis išgalėmis bandys teisinti, netgi spjaudamas į Konstituciją, kitus sudirbinės už menkiausius dalykus. Visa ta jų – ”riomerinių” kuopelė pasižymi ypatingu subjektyvumu (Valentinavičius, Urbonaitė, Sinkevičius…), bet dvaro medijose pristatomi kaip nepriklausomi. Bjauru.

R.Ri

Dar turiu vieną pastebėjimą. Tos Sinkevičiaus sąpalionės apie Konstitucijoje numatytą teisę ”būti neužkėstam” neturėtų būti net aptarinėjamos, nes remiasi melagingais pradiniais duomenimis – atseit užkrėsti gali tik nepasiskiepijęs žmogus. Šitas melas propagandistų grūdamas tam, kad supriešinti pasiskiepijusius ir ne. Užsikrėsti ir užkrėsti lygiai sėkmingai gali ir vieni ir kiti. Pasiskiepiję užkrės daugiau, dėka tos idiotiškos propagandos, kuri sudaro įspūdį, kad pasiskiepijus jau galima nesisaugoti.

Rasa

Verta paklausyti. Iš teisininkų diskusijos visiškai aišku, kad nei vyriausybei, nei seimui nerūpi teisiškumas ir tautos sveikata. Jie neatsiremia nei į Lietuvos teisę, nei į kitų šalių patirtį. Jiems rūpi subesti į kiekvieną po šešis skiepus, bet tobulinti sveikatos sistemos darbo nereikia. Beje yra statistika, berods Rusteikos str. (šitoj laidoj neminėta), kad sumažintas kovidinių lovų skaičius. O sirgti tai gali visi ir skiepyti ir ne.

O.G

Negalėjau klausytis Sinkevičiaus sapaliojimų. Jisai dirba iš vien su nusikaltėliais, kurie žudo mūsų žmones su vakcinomis (genetiniais nuodais). Ir nereikia būti aklam ir kurčiam, kad nematyti, kad čia vyksta žmonių genocidas. Džiugu, kad yra Ignas ir kiti advokatai, kurie mato šią aferą kitomis akimis. Šito melo niekur nepaslėpsite ir nebereikia vadovautis konstitucija, kuri pas mus seniai nebegalioja. Dabar tik mes kiekvienas galime gelbėtis iš šios valties, kurioje sėdime visi ir kurti valstybę iš naujo, nes globalistams, mkurie sugalvojo šį žudymo įrankį, prisidengdami pandemija – žmonių nebereikia ir juos reikia sunaikinti. Dievas man davė dovaną šią aferą matyti kitomis akimis ir todėl sakiau ir sakysiu, kad jokios pandemijos nebuvo, o suplanuotas biologinis karas žmonių žudymui. Linkiu visiems sėkmės ir nutokite bijoti… Skaityti daugiau »

Jules

Ar Jums neatrodo, kad tas V.Sinkevičius tipiškas okupacinio režimo aukštas kolaborantas, besinaudojantis priešo suteiktomis privilegijomis ir viršenybėmis mūsų atžvilgiu – okupacijos suteiktomis privilegijomis? Nežinot, ką jis veikė iki Gorbio, kokios valstybės naudai dirbo? Kodėl Sovietijos fundamentų profesionalai mus moko gyvenimo ir Konstitucijos, už kurią mes balsavome ir iki kokio apgailėtino lygio dabar mes čia nusiritome su tokiais Sovietijos veikėjais? Ar tiesa, kad ši persona nuo 1975 m. buvo Kapsukės Teisės fakulteto Okupacinės teisės katedros dėstytoju, o nuo 1981 metų Okupacinės Aukščiausiosios tarybos prezidiumo tarnautoju iki 1990 metų, kai oponuojantys režimui tuo metu turėjo gyventi už įstatymo ribų be jokio socialinio ir fizinio saugumo? Kas čia per toks privilegijuotas teisės genijus, tinkąs visoms valdžioms? Okupacinei ir Laisvai, ir nepriklausomai Lietuvai. Gal… Skaityti daugiau »

Dovanokit už skubėjimo

klaidą, nes turėjo būti „Jų nemalonei mes visgi mokame ir skaityti, ir logiškai, kritiškai …” Tschüß!

Prašalietis

Yra keista ieškoti neiškraipytos teisės, konstitucijos, įstatymų taikymo eilinį kartą kitam šeimininkui prisiekusių „tautinių” kolaborantų „elito” vairuojamame lansberginiame durnių laive. Šis „tautinis elitas” ir jį aptarnaujantis „patriotinis” personalas jau 30 metų eiliniams žmonėms pasakoja „Konstitucinių ir kitokių dvasių” tik jiems „kuždamas provakarietiškai demokratines tiesas”, kurios likusiame pasaulyje neegzistuoja ….

Abelis

Pagarba prof. Ignui Vėgelei. Už juridinį tikslumą, santūrų dalykinį toną ir humanišką poziciją. Na, o p.p. Sinkevičius ir Šindeikis seniai žinomi savo tendencingumu. Neprofesionalumu.

stasys

I.Vėgėlė neneigia skiepu naudos visuomenei . Čia tiems berazumiams kurie dešine ausimi apkurte .I.Vėgėlė kritikuoja vyriausybe ir valdančius dėl per ilgo ir užtęsto , neapibrėžiant laiko, įvestos ekstremalios situacijos Lietuvoje. Taip kaip vyriausybė paskutinė sužino apie naujausius tyrimus covid tirimose jo keliamas klausimas ar tikslinga vyriausybei ta padėtimi ypatinga naudotis . Kaip rezultatas nesubalansuoti vyriausybės žmogaus teisiu apribojimo spręndimai pažeidžiant proporcingumą ,būtina suvaldant krizine situacija . Dėl Sinkevičiaus ‘gulbės giesmės’ galima ginčytis , bet jo ne visi Konstituciniai komentarai būna tokie, kaip šis ,beviltiški .

Apie tokio tipo

skiepų naudą galėsi kalbėti po 10 metų, o dabar tai viso labo nešvarus verslas (biznis), ne daugiau. Ir tai ne tik mano nuomonė, o kur kas rimtesnių ir gana galingų veikiančių politikų ES nuomonė, kurią banina dezi LRT ir kita geltonoji dezinfosklaida. Dar kartą kartoju, kad pirmiausia „Les vaccins c’est du business, rien d’autre!”. Jums kartoji ir kartoji, o jūs vėl tą patį per tą patį – nei girdite, nei perskaitote, nei apgalvojote. Jums svarbu tik tai, ką pasako Blogio imperijos sąjungininkai arba Sovietijos fundamentų buvę vykdytojai ir plėtotojai, kodėl?

Dėl skiepų

I. Vėgėlė ne medikas, todėl dėl skiepų ,,naudingumo” gali ir klysti. Bet jis sąžiningas kaip savo srities profesionalas. Jeigu visų sričių profesionalai dirbtų taip sąžiningai, visas pasaulis jau būtų įžengęs į daug šviesesnę savo evoliucijos stadiją. Net ir Lietuvoje yra sąžiningų medikų, kurie netyli. Palaikykime ir juos.

stasys

Nespekuliuokime nuomonėmis kas būtų jei būtų po dešimt metu . Šiandiena sprendžiamos problemos tiek pat svarbios kaip ir tai kas mūsų laukia tolimoje ateityje . Jei kalbame apie Lietuva ir jos problemas jos negali atgarsiu persinešti į ‘Blogio imperijos kabinetus ‘ ten kažkur buti spendžiamos o ir Lietuvoje užtenka protingu žmoniu kad nereikėtu klausytis ‘kompetetingu’ svetimu nuomoniu. Man svarbu viskas kas leidžia rasti visuomenėje dialogą problemai spresti ir sutrumpinti to bendro sutarimo visuomenėje kelia . Vienok neneigiu kad visi turi teise naudotis tomis priemonėmis ir įrankiais savo nuomonei ir teisei apginti kuriuos leidžia ir gina Konstitucija. Jei politikas ar koks valdžios kritikas negali girdėti savo atžvilgiu kritikos , jo vieta šiukšlyne , taip kaip jš tokio galimą nulipdyti tik toki… Skaityti daugiau »

Kis

man patiko,kai riomeristas Sinkevicius argumentuoja,kad Konstitucija reikia skaityti „placiau,tarp eiluciu”.o kontraargumentas Vegeles paprastas reikia laikyti Konstitucines raides ir jokiu isvedziojimu.Bravo Velickai ir daktarui Vegelei,o tie klapciukai zino,kad „reikia”,kaip jie save zemina-kosmaras,neaugi jie neskaito spaudos uz Lietuvos ribu?

ona

„jules”ponas Sinkevicius nuo nepriklausomybes pradzioa atidave setonui dusia ir labai pigiai(o gal ir ne?)mat konservatoriams bunant valdzioje p.Sinkeviciaus trobesys,panasiai ,kaip ir Narkeviciaus randasi pasienio zemese,keliuka Landzberio gaujele sutvarke(tada buvo zvirkelis,dabar aiskiai asfaltuotas?)Tuometine zurnalstika buvo nepaperkama,tad pradejo si sin.tarkuoti,o dedule iprastai pasikviete kazka is KGB chebros ir susvilpe,viskas nutylo ir net neprisimena.Niekur nedesis,LRytas 20 ar 25 %% Lryto akcijas(valstybines)nupirko toks „amerikietis berods Gudelis uz 10%,tad ne veltui net apsiseilije drabstosi Ignatavicius su alkasu Bruveriu,nesenai patys save isrinko „geriausiais”Va kaip dermokratiskai gyvename.Man jau vidskas po barabanu.

Vėl

Julius Milaičio tryda, plius konstervų propagandistas sysys.

elfe

begal dziaugiuos I.Vegeles sveiku protu. Respect.
negaliu nepritart ir visiems cia komentavusiems. Respect.
nebelieka ka bepridurti, nes visiskai tos pacios mintys ir man kilo klausantis sios laidos.
pagarba ir laidos vedejui uz pakankama objektyvuma.
dazniau klausysiuos LRT radijo…

elfe

gerai butu perziuret visu Premjeres I.Simonytes patareju biografijas. Man toks ispudis, kad jie ne tiek savo sriciu specialistai, kiek propagandistai.
Stai kad ir patareja Sveikatos apsaugos klausimais Živilė Gudlevičienė. Paklausykim, ka ji kalbejo per mokytoju streika:

„Tokia protesto prieš netinkamą atstovavimą forma yra priimtina ir vykdoma daugelyje demokratinių pasaulio šalių. Džiaugiamės, kad švietimo sistemos darbuotojai, mokytojai bendrąja prasme, suteikė mums visiems šitą neįkainojamą demokratijos pamoką“, – teigia Lietuvos medikų sąjūdžio vadovė Živilė Gudlevičienė.”

https://www.aidas.lt/lt/visuomene/article/20322-12-01-gaila-kad-kitos-profsajungos-ir-sajudziai-ne-tokie-ryztingi-kaip-streikuojantys-mokytojai

demesio

straipsnis RESPUBLIKOJE apie skiepus-visa tiesa

 Ėlėrtė.Ir dar Ėlėrtė

Pora nuorodu į ĖLĖRTĖ:
LRT Aktualijų studija. Kodėl po Igno Vėgėlės kalbos susipriešino teisininkai?
Indrė Makaraitytė. Labiau sisteminio veikėjo nei naujoji sąmokslo teorijų skleidėjų žvaigždė reikėtų paieškoti

Jules

Kodėl šitie sovietinių fundamentų praktikai ir auklėtiniai nepagalvoja, kodėl lietuviai šiandien nebepasitiki tokia pseudo mažumų valdžia ir medikais be pravestos rimtos desovietizacijos – nebenori vakcinuotis? Juk mes visi esame vienaip ar kitaip paskiepyti ir tikrai nesame nusiteikę prieš laiko patvirtintas ir išbandytas vakcinas. Kodėl nebėra pasitikėjimo apsišaukėliais ir pseudo mokslu, nebeklauso neosovietikų ir nebetiki jų išsidirbinėjimais? Ypač pasitarnavusiais Blogio imperijai ir jos sąjungininkėms. Kiek kartų ta medikų bendruomenė klydo, teikė prieštaringą, klaidingą informaciją, melavo nuo pat Sanitarinio karo pradžios? Pseudo medikai ir tokie pat politikieriai, visokios misės ir misiūtės arba buhalterės, kolchozų plėtros docentės ir docentai melavo lietuviams, kad virusas natūralus, o ne dirbtinis, o iš kažkokio ten Kinijos turgaus, nuo kažkokio ten pasiklydusio šikšnosparnio. Ar tai jį suvalgius, ar… Skaityti daugiau »

Nepainiokime

gulbės giesmės su kiaulėko kriuksėjimu.

Ir kuo

tu elfe džiaugiesi?
Kad bendrauji su j. Milaičiu ir kitais kagebistais?!

Kas tas Milaitis?

Gal praporščikas? Kodėl jis turėtų mus dominti?

Mū!..

WHO monitoring new coronavirus variant named Mu? Pasaulis visai išdurnėjo: „The variant, B.1.621 – or Mu – is the fifth Covid variant of interest”, – mū-ū-ū!

elfe

Živilė Gudlevičienėbuvo ikurusi Medicinos Biotechnologiju centra. Skamba graziai?.. Ji jam vadovavo. Buvo direktore. Ir vienintele darbuotoja. Dar ji buvo isipasius i tokia Baltic – American clinic.https://www.bak.lt/gudleviciene-zivile-2/ Paziurejus i sios klinikos remejus – Cigna, Aljans, Corps, Humana, kuriu pelnas 956 bilijonu.. ir kt. Panasu, kad sios globalios sveikatos draudimo kompanijos siekia susiprivatizuoti musu kunus lyg gyvunus ir „pasirupint” jais. Kartu per savo lobistus isrupinus visiska laisve vaistu kainoms… tad dar didelis klausimas ar I.Simonyte ( o taip pat Nauseda) su savo patarejom rupinasi musu sveikata, musu verslo reikalais, ar tik siekia suzymeti visus lyg gyvunus tais „galimybiu” pasais globaliu „draudiku”naudai, kuriu virsunej galimai BlackStone, nusipirkes Nord LB su Nordea uz milijarda banka pasivadinusi Luminor. Jo savininkas Stephen Allen Schwarzman funduoja Oksfordo… Skaityti daugiau »

elfe > Ėlėrtė.Ir dar Ėlėrtė

O jee..
visada atidziai isklausyit ka sako Indre Makaraityte… jei tik norite isgirst, ka apie tai mano antinacionalistas, globalios korupcijos diktatorius Sorosas. 🙂

https://lzc.lt/komanda/

Hmm..

O gal LRT galetu vienakart padaryt tyrima – kaip atsitiko, kad begdami nuo Melo imperijos i Vakarus, atsidurem tik globalaus, godaus valiutu sukciaus imperijon?.. Ar tai kokia Melo imperijos gudri „fondine pakisa” musu rentas ussidalinusiems vedliams?.

Raigerdas

Kartais komentatorė elfe būna labai įžvalgi. Štai ir dabar pataikė tiesiai į dešimkę:”elfe 2021-09-2 13:41 gerai butu perziuret visu Premjeres I.Simonytes patareju biografijas”. „Stai kad ir patareja Sveikatos apsaugos klausimais Živilė Gudlevičienė. Paklausykim, ka ji kalbejo per mokytoju streika: „Tokia protesto prieš netinkamą atstovavimą forma yra priimtina ir vykdoma daugelyje demokratinių pasaulio šalių. Džiaugiamės, kad švietimo sistemos darbuotojai, mokytojai bendrąja prasme, suteikė mums visiems šitą neįkainojamą demokratijos pamoką“, – teigia Lietuvos medikų sąjūdžio vadovė Živilė Gudlevičienė.” Faktiškai gaunasi, kad tas streikas buvo organizuotas konservatorių ir jų pakalikų. Reiškia konservatorių partija turi gana galingus korupcinius ryšius. Ir šita partija yra korupcionierių interesus ginanti partija, o nuo jų neatsilieka ir liberalai. Gerbiama elfe, turiu prašymą į jumis dėl bilijonų. Patikslinkite, kurį bilijoną… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Pakartosiu savo komentarą:”Daugybė žmonių džiaugiasi sužinoję, kad yra toks šaunus žmogus Advokatų tarybos pirmininkas Ignas Vėgėlė. Tai suteikė mūsų piliečiams viltį, kad TEISINGUMAS Lietuvoje dar nėra iki galo supuvęs. O prof. V. Sinkevičius atstovauja tą pūvantį Lietuvos TEISINGUMĄ, ir mano manymu, valstybė jį be reikalo maitino nuo pat 1975 metų, kai jis pradėjo dirbti VU Teisės fakulteto Valstybinės teisės katedros dėstytoju. Šitas ponas buvo geras ir komunistams, jis yra geras ir dabartiniams valdžiažmogiams. Jis pretendavo ir į KT teisėjus. Gerbiamas I. Vėgėlė pavadino V. Sinkevičių demagogu radijo laidoje ir šitas nei kiek neįsižeidė. Aš labai seniai sakiau, kad negali būti jokio Sovietinių laikų Konstitucinio Teismo. Čia yra visiškas absurdas. Reiškia yra įstatymas, o KT yra to įstatymo interpretatorius. Sakykite prašau,… Skaityti daugiau »

O ko jūs tikėjotės?

Baikite juokinti. Kas tas prof. Vytautas Sinkevičius? Ogi Minsko milicijos mokyklos filialo Vilniuje (MRU) pimpačkiukas. Viskas, ką nors kalbėti yra beviltiška…

"elfei"

vaikeli, tu propagandonų kursus Vilniaus Darbo raudonosios vėliavos ir Tautų draugystės ordinų valstybinis Vinco Kapsuko universitete? Labai jau skystai tau gaunasi. Net tau įduotų špargalkių nesugebi nurašyti, dvejetukininke?

I. Vėgėlė

dar nevakcinuotas, todėl mąsto aiškiai ir tiksliai. Negi nepastebėjote, kaip pradeda painiotis vakcinuotųjų mintys? Pirmiausia jie pradeda didžiuotis savimi, patiria euforiją. Paskui kažkas atsitinka, jie kažko išsigąsta. Trečias etapas – jie tampa agresyvūs ir pradeda puldinėti nevakcinuotuosius, tarsi šie būtų kalti dėl jų savijautos. Ketvirtojo etapo dar reikia palaukti, manau, nebeilgai. O jūs, žmonės, tikitės iš jų logiškų veiksmų ar kalbų???

to "elfei"

Nekliedėk, nes Kapsukėje studijavo mokslo pirmūnai – geriausi iš geriausi ir visada pasiryžę išduot Tėvynę, ir pastatyti Mokslinį Komunizmą, įvykdyti pasaulinę Proletariato revoliuciją, kaip dabar Kovidistų. Dvejetukininkų ten iš tolo neprileisdavo, nes šie neturėdavo išdavystės geno, o mokslo pirmūnai visada pasirengę tarnaut tironijoms – despotijai.

VION

Japonai Modernos skiepuos vėl rado metalinių dalelių:
https://www.youtube.com/watch?v=XcYQHGdWmzQ

Man patiko

„Despite Israel’s mass vaccination campaign, the virus has continued to spread”
Čia iš žemiau pateiktos nuorodos.
(habilitās)

Jules

Kaip ten medicinos vadovėliuose iki Covid-19 (kovidistų revoliucijos) parašyta, kad epidemijos metu negalima vakcinuotis, nes virusas sužadinamas mutacijoms – savigynai ar kam? Prašom tikslinti, nuneigti, bet faktais ir argumentuotai, ir be patyčių, jei suklystame. Ačiū už supratingumą ir tęskite mano mintį toliau.

Ayn Rand -> Jules'ui

Epidemijos metu skiepyti nuo ją sukeliančio patogeno masiškai išties negalima – tai epidemiologijos auksinė (vadovėline?) taisyklė. Tačiau skiepytis reikia pažeidžiamiems, nes jų gyvybei ar sveikatai gresia tiesioginis pavojus, ir tokia išimtis visuotinai priimta mokslo. Beje, nuo peršalimo viruso (kaip SARS, pvz.), masinis skiepijimas yra pavojinga kvailystė bet kuriuo atveju dėl suprantamų priežasčių. Ir net jei būtų skiepai tikri ir patikimi.

Jules

Tai kame reikalas, reiktų klausti pseudo politikierių ir kitų apsišaukėlių pseudo demokratų ten, aukštybėse? Juk tai nusikaltimas sveikimų žmonių atžvilgiu, tiesa? Ačiū už patikslinimą ir klausimas, ką daryt su šitais kreivai išsišiepusiais nusikaltėliais ten ir čia, su tomis šiukšlėmis aplink mus ir ten, aukštybėse, Kapsukėje ir Riomeryje ar VDU? Taigi, „j’en appelle à la vérité, à tous les hommes. En plein coeur, je vous adresse”. Tschüß!

Ir vėl klaida, dovanokit!

Turi būti „sveikų žmonių atžvilgiu”, bet reiktų kažkaip pasitikrinti ar kartais neįsodintas KGB redaktorius mano PC tyčia daro klaidas? Geros dienos!

41
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top