Alytaus meras, socialdemokratas, pediatras Jurgis Krasnickas: Tu man – dzin, o Lietuva tegu eina na…

Kaip skelbia delfi.lt, Alytaus mero Jurgio Krasnicko pokalbį su keiksmų tiradomis pagarsino buvusi jo pavaldinė Laura Radzevičiūtė – J. Krasnicko nemalonėn patekusi ir dėl to darbo netekusi buvusi Alytaus teatro direktorė.

Paviešintas L. Radzevičiūtės, galimai neteisėtą savo atleidimą teisme ginčyti ketinančios įrašo autorės, laiškas atskleidžia, kokiomis aplinkybėmis padarytas Alytaus merą visoje Lietuvoje išgarsinęs įrašas, kuriame J. Krasnickas kalba apie tai, kad L.Radzevičiūtė „lėks kaip šiferio lakštas virš Paryžiaus“, kad jam „gaila jos vaiko“ ir kad jis esąs komunistas, o Lietuvą siunčia, liaudiškai tariant, „ant trijų raidžių“.

Laura Radzevičiūtė. Tikroji mero Jurgio Krasnicko žodžių istorija

Šis laiškas, ko gero, gali pakeisti likusį mano gyvenimą. Šiek tiek baugu. Tačiau pilietinės pareigos jausmas turi būti stipresnis už bet kokias baimes. „Jeigu duosi valią baobabams, ištiks katastrofa“, – Antoine’as de Saint-Exupery, „Mažasis princas“.

Po paviešinto mero monologo praėjo beveik dvi savaitės. Visi laukėme paprastų, atvirų ir žmogiškų mero atsiprašymo žodžių. Gaila, bet lauktos nuoširdžios ir teisingos mero atgailos ar atsiprašymo taip ir neišgirdome.

Negaliu daugiau taikstytis su tokiu dviveidiškumu ir melagystėmis. Koktu stebėti, kaip viešoje erdvėje sukasi melagingi straipsniai ir „klipukai“ apie mero nekaltybę, bet kokia kaina bandoma įtikinti, esą tas paviešintas pokalbis – politinis susidorojimas, juodosios politinių oponentų technologijos, kad žodžiai jo, bet gigantiški planai ne jo, o jo keiksmažodžius, skirtus Lietuvai, specialiosioms tarnyboms ir prezidentei Daliai Grybauskaitei, mistiniai piktavaliai per prievartą sudėjo į J. Krasnicko lūpas.

Šis įrašas nesumontuotas iš atskirų pokalbių, atskirose vietose tartų žodžių ir visiškai neiškraipo pono mero minčių. Įrašas, kuriame J.Krasnickas „vaizdžiai“ pasakoja apie savo planus yra visiškai autentiškas, darytas jo kabinete, Alytaus miesto savivaldybėje. Viso įrašo trukmė – pusantros valandos. Įrašą padariau aš, Laura Radzevičiūtė.

Įrašas – priverstinė gynyba

Laimėjusi Alytaus teatro direktoriaus konkursą, praėjusius metus prisimenu kaip didelių iššūkių ir kūrybinių projektų etapą. Kai kuriuos jų dar spėjau realizuoti. Tiesa, nesuprantu, kodėl teatro direktoriaus vieta sukėlė tiek „politinių aistrų“. Vos pradėjusi dirbti, sulaukiau įvairių mano vadovaujamai įstaigai nenaudingų politikų reikalavimų, o į visišką nemalonę patekau, kai teatro direktoriaus pavaduotojo pareigų konkurso nelaimėjo Alytaus miesto tarybos narys, mero partijos bičiulis, Seimo nario Juliaus Sabatausko padėjėjas Edmundas Čečėta. Į šias pareigas priėmiau ilgametę teatro darbuotoją. Būtent tada pasipylė mero ir dabar jau buvusio jo patarėjo Raimundo Jančiausko grasinimai susidorojimu, neva aš, anot jų, griaunu nusistovėjusią tvarką ir sistemą.

Skaudžiausia, kad žmonių šantažas ir kerštas buvo nukreiptas ne tik mano, bet ir mano vaiko adresu. Bet kuri moteris įnirtingai ginasi, kai ją puola. Ir ginasi su dvigubu įniršiu, kai pavojus iškyla ir jos vaikui. Paaiškėjus, kad „po padidinamuoju stiklu“ esu stebima ir aš bet, ir kada bei su kuo į darželį palydimas mano vaikas, su kuo ir kada važiuoja namo, supratau, kad pavojus man ir mano vaikui – realus. Todėl po daugybės ženklų, vieną dieną, skubiai ir isteriškai iškviesta eilinį kartą pas merą „ant kilimėlio“ paspaudžiau „įrašyti“. Kiek galiu įrodinėti kai kuriems vietos politikams, žmonėms, kad juoda yra juoda, o balta – balta.

Paprasta tiesa

Nesu politikė, nekandidatuoju ir nekonkuruoju su Jurgiu Krasnicku dėl postų.

Mere, niekas prieš jus neorganizavo jokių aukšto lygio juodųjų technologijų. Tai – ir ne politinių oponentų ar mistinių „piktavalių“ darbas. Tai viso labo – aš, keturmečio sūnaus mama, pilietė, kuriai – ne tas pats, kas vyksta Alytuje ir visoje Lietuvoje, kuri gina save, savo vaiką, o gal ir galimas kitas šantažo aukas.

Ponas Jurgis Krasnickas išmano „mechanizmus“ ir mėgsta žaisti „va bank“, todėl tikėtina, kad šiam politikui vaizduotės užteks ir toliau mulkinti žmones savo makabriškomis kalbomis, skleisti propagandą, o gal net greituoju būdu įgyvendinti savo grandiozinius planus.

„Rubikonas peržengtas, burtas mestas“, Gajus Julijus Cezaris. Piliečiai turi žinoti ne tik fasadinę, kostiumuotą Alytaus politikų pusę, bet ir tikrąjį veidą bei tikruosius tikslus, mintis, motyvus.

Žinau, kad meras kreipėsi į policiją ar prokuratūrą dėl įrašo autentiškumo ir paviešinimo. Pateiksiu visą pusantros valandos įrašą teisėsaugai. Neabejoju, kad pareigūnai, vadovaudamiesi šiuo įrašu, pradės tyrimą ne dėl šmeižto ar juodųjų technologijų naudojimo, bet pagal kitus Baudžiamojo kodekso straipsnius.
Pagarbiai,

Laura Radzevičiūtė

* * *
Alytaus mero Jurgio Krasnicko pokalbio su pavaldine Laura Radzevičiūte pirmoji ir antroji dalys:

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Marija

Tikras niekšas. Grasinti motinai, kad jam gaila jos vaiko. Visiškas padugnė.
Kaip žemai puolė visi socdemai, butkevičiai, sakalai, olelkai, kad šito niekšo neatstatydina.

algis

Šaunuolė Laura, ačiū kad esi Tokia ir asiprašau už tai, kad tokių brudų, kai šis meras vis dar pasitaiko.

Letas Palmaitis algiui ir kities

„Dar pasitaiko”? Cha-cha-cha! Jie yra valdžioje ir laukia čia Bilderbergo globojamos ruskijos banditų navalnų nauju demokratiniu pavidalu. Įsiminkite!
Beje, bet kuris teismas, gavęs nurodymus, pavadins juodą balta, o baltą juoda.

Canada

Jei pas jumis Alytaus zhmones turetu garbes jausma, tai sueitu aikshten ir neisheitu, kolei anas niekshelis neatsistatydis.

Kerpė

Koks primityvas.

Beržas

Lėkštas idiotas. Ir tokie valdžioje?

ačiū Landsbergiui

estai neturėjo Landsbergio – pas juos komunistai senai nevaldo, Estija klęsti

letui

dėl teismo Jūs teisus,mano byla buvo sukurpta neteisingai,apygardos teismas ilgai dirbo,bet paskutiniu metu gavo skambutį iš Vilniaus,ir paliko galioti absirdišką,su jokiomis teisės normomis nesuderinamą apylinkės teismo sprendimą.

arvis

viskas iš pirmo žvilgsnio gražu ir kilnu-drąsi moteris paviešina didelio valdininko negražius darbus,ir tai pilietiška.Bet…man kilo keletas klausimų?visi žinome,kaip „noriai” delfi „priima” tiesos straipsnius.pabandykite ten nusiųsti straipsnių apie akcijas Daukanto aikštėje,faktus apie teismo sprendimą dėl Puteikio neįsileidimo į TV ir kita…neabejoju,kad neįsileis. o šiuo atveju Delfi plačiai ir ilgai ištrimitavo po visą Lietuvą.Kadangi visa žiniasklaida yra sistemos valdoma itin krupščiai,tai Alytaus mero diskreditacija yra politinių žaidimų dalis.sunku pasakyti,ar tas meras kuo nors nusikalto sistemai,ar tiesiog yra silpnas ir vardan konsolodacijos paaukojamas ir leidžiama informaciniams gigantams jį „nušauti”,ir „Tiesos” portalas nepraleidžia progos spustelti gaiduką.Galėjo palydėti bent komentaru-Dočio ar Rubavičiaus..

to> Canada

Lietuvos apsnūdėliai niekada ne išeis į gatves, aikštes protestuoti, baikotuoti dėl geresnio gyvenimo ir tvarkos, kaip tai daro žmonės dauguma pasaulio šalių, kurie išeina šimtais tūkstančių. Lietuvos runkeliams toks gyvenimas patinka ir laukia, kad kažkas tai padaris už juos.

ruta

Deja , visiskai nenustebino sitas subjektas .Lietuvos politikai butent taip ir jauciasi – uztikrinti , kad pasidalinus nukomunizdintais milijonais jiems nieko negresia . Ir kaip matome jie visiskai teisus – korupcione valdymo sistema atidyrbta ir puikiai funkcionuoja .
Keista , kur Matrioska – ‘kovuotoja’ su korupcija , kur jos ‘drasi’ retorika ?
Nemanau , kad siam tvarte uzaugusiam subjektui , Matrioska atleis savo vardo paminejima …, ir delfi jau dirba isijuosias .

Močiutė Arviui

Sutinku, kad gali būti už šios istorijos Krasnicko oponentų ranka. O bet tačiau tai ne taip svarbu. Svarbiausia yra atskleistas valdančių socdemų ir visos valdžios požiūris į žmogų, valstybę, Lietuvą. Mes jiems dzin, o Lietuva jiems kaip kekšė, kurią gali pasiųsti.
Grybauskaitė, Butkevičius tyli. Žiūri į mus taip pat.

Dugnas...

Kuo ne Zviagincevo „Leviatanas”?? Kuo ne putino Rusija??

Suzaveta

Laura – drasi ir principinga bei patriotiska asmenybe!
Kas man uzkliuvo – mero bauginimas vaiko ateitim. Slykstu! Manipuliuoti motinos jausmais, sukeliant baime del vaiko – tikrai slykstus tipas tas meriukstis

nustebusi

Tas veikėjas kalba kaip girtas. O gal girtas ir yra – komunistai mėgsta būti patoviai „pod kaifom”. O grasinimai dėl vaiko – tai apskritai sveiku protu nesuvokiami.

nesuvokiu

pusvalandis realybės ir tiek triukšmo.
tarsi likusias 23 su puse valandos per parą yra kitaip.
ne.
taip yra visur – balbieriškiuose, ariogalose, kaunuose ir vilniuose.
kas dien, 24 val per parą non stop.
vakar šiandien.
ir rytoj taip pat.
ir užporyt.
a kas nepatinka? ką leidiate daryti tą ir daro.
neleistumėte taip elgtis, nesielgtų.
na štai, šitas socdemas apsikakojo viešai – ar nuo to kas pasikeis liumpenų galvose.
liumpenai nesieja šio vagies su visa partija.
liumpenams patinka butkevičius.
akiniai gražūs ar pan…
tokie krasnickai gyvuoja ir klesti idiotų daugumos dėka.
jeigu niekas nesikeičia, reiškia ne vagių, ne žulikų yra per daug.
per daug idiotų.

Gerai,kad paviešina veidmainius,bet

minimalus šansas,kad bus nušalintas.
Labai saugokitės,nes partiniai LABAI kerštingi.

Hmm

Tas socdemų tipas tikras degradas.

rinkimu agitacija

siandien pasto dezutej rasta voka, adresuota net ne zmogui, o buto adresui, vos atpleses ir pamates pazistamus zavius komunistinius akinius iskart padejau i reklamai skirta siuksliu deze laiptines kamputyje…
„Brangus vilnieciai”, o uz kadro „aikit jus na…”.
Va tep, branguslietuvoszmones, akunakuperematj…

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top