Amerikiečių žurnalistas apie susitikimą su ukrainiečių kovotojais: „Tai, ką mačiau Donecko oro uoste, nebuvau matęs jokiame kare“

Amerikiečių žurnalistas ir fotografas, Los Angeles Times užsienio korespondentas Sergei Loiko praleido keturias dienas Donecko oro uoste ir visam pasauliui papasakojo, kaip gyvena ir kovoja Ukrainos herojai.

Cenzor.NET

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Beta

O čia tai Tauta! Šlovė Ukrainai! Šlovė didvyriams!

amerika amerika

Эксгумация под Бирюково (18+) …

kosmaras

Norisi verkti.

kaunas

dar pamena Lietuva rusu ziaurumus 2 pasaulinio pokario metais ,uzmirsti neimanoma,slove ukrainai ,slove dydvyriams,rusai kaip vampyram reikia kraujo,be jo jie negali net egzistuoti.

manau

1933m. rusai ukraineciu iszude puse ,ir tam jie turi priezasciu nekesti rusu.

Raigerdas

Pribloškiantis filmas. Gal žmonės pagaliau supras, kad nėra šioje žemėje kito priešo, kaip tas destruktyvus, visada griauti pasiruošęs, visada kenkti pasiruošęs, visada padaryti žalą pasiruošęs žmogaus antipodas. Tokių priešų yra ir Lietuvoje, ir jie laukia savo valandos X, kada galės pradėti aktyviai veikti. Jie vaikšto šalia mūsų, jie gyvena šalia mūsų, jie dirba valstybinėse institucijose, kartais net Saugumo direktoriais arba net prezidentais, kaip tai įvyko Rusijoje. Ir žmonės jų neatpažįsta. Jie nesupranta, kad pas šituos antipodus melas yra jiems tiesa. Ir suprasti jie pajėgia svetimą skausmą tik tada, kada jie patiria savo kailiu. Tai tikrai žmogus-gyvulys ir jo veiksmai yra nukreipti tik į griovimą.

Paskaitykit ekspertuose

Pačiu įtakingiausiu pasaulio žmogumi paskelbtas Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.
JAV prezidentas Barakas Obama užėmė antrąją vietą.

uzduotis

I vienus vartus gieda,jis nekencia rusijos,jo toke uzduotis

ekspertuose Putino kalba APEC

Dabar viskas aisku apie Ukrajina! Manau jankiams ateina atpildo valanda!?

valda

kokie teisingi žodžiai to žurnalisto: nei menkiausios priežasties nebuvo, kad bombarduotų tą oro uostą ir dar- ukrainiečiai veržiasi kovoti,nors žino, kad kas sekundę gali žūti. Va, tai ir yra meilė Tėvynei ar patriotizmas, kova su nekenčiamu priešu.
Kiek gi gali ten rusai lįsti?

Žiūrim ką turim

Vargelis jums raigerdai, betos, juozapai ir kiti rusofobai.
Jūsų „kaime” Putinas nekenčiamas, bet pasaulyje yra gana įtakingas…ką besakytumėt ir kiek tulžies bepiltumėt.

Kritikas Pikčiurna

Koks jaudinančiai nuoširdus pasakojimas. Laikykis kariaujanti ir kraujuojanti Ukraina. Mes su Tavimi. Laisvė vis tiek nugalės blogį, nes tik laisvė atneša gyvybę, o blogis neša tiktai mirtį. Gimdymas visada yra skausmingas, Tautos ir valstybės gimimas – taip pat.
Šių dienų jaunoji Lietuva tai jau pamiršo, ieško kaip brangiau save parduoti, todėl ir nyksta akyse.

Arūnas

Aš visada žavėjausi šia tauta. Ukrainiečiai tai drąsi, nuoširdi ir išties draugiška tauta, tuo įsitikinau dar tarnaudamas sovietinėje armijoje. Jei jau susidraugaudavai su jais, tai žinok, kad jie bus tau kaip broliai, niekada nepaliks bėdoje. Gaila, bet tokių gerų žodžių negaliu pasakyti apie lietuvius. Tarnaujant kariuomenėje, mūsų dalinyje buvo virš keturiasdešimt lietuvių, bet kokioje nors nestatutinėje situacijoje, pagalbos sulaukdavai būtent iš ukrainiečių, dagistaniečių, rusų, bet tik ne iš lietuvių. Lietuviai geriau pasistengdavo apsimesti, kad nieko nemato ir pailsėti „krūmuose”. Man patys ukrainiečiai sakydavo ” tavo tautiečiai nedraugiški” ir man iš ties pasidarydavo už lietuvius gėda. Kaip pastebėjau, laikas tautos nepakeitė. Man ir dabar už mus gėda!

JAV ir Vokietijos siekai
Žurnalistas Sergei Loiko

Ir viskas tuo pasakyta. Tiesa čia net nekvepia. Kvepia emigravusio slavo nuoskaudos išsiliejimas ir tiek. Tikrai nusirito šis portalas su rusofobija žemai, žemai.

gintas

Kažkoks vaizdų koliažas su raudančiu isteriku. Nieko neįrodo. Nebent tiesos.lt portalo degradaciją (parsidavėlišką subsidijos atidirbinėjimą).

VNN

Kiev’s incorrigible lying always leads eventually to the truth. / ARBA RUSU KALBA -Американские ветераны смеются над «регулярными вторжениями российской армии»

Ukraina forever!

youtube.com/watch?v=5n-lFJ4UMPk …

Ukraina forever!

youtube.com/watch?v=DXW5Tva4Gdc !!!

Arūnas > gintui

Aš tai stebiuosi tokiais nužmogėjusiais išgamomis, kaip tu. Ir dar labiau stebiuosi, jog atsiranda vis daugiau tokiems pritariančių. Jau jei ryžtiesi rašinėti, tai gal aiškiau dėstyk savo mintis. Gal jau malonėk paaiškinti – kas ko neįrodo?, kam parsidavę? Kažkodėl, kaip taisyklė, tokio mąstymo žmogystos išlenda naktimis. Gal bijote šviesos? Ar tik naktimis išsiblaivote?

Arūnui

Jei tu mažai domiesi ir žiūri tik „Panoramą”, tai tavo bėda. Siūlau daugiau pasiklausyti ir pažiūrėti žinių iš pasaulio. Pats esi mulkinamas , bet nesupranti…
Pradžiai paklausyk čia : http://www.youtube.com/watch?v=OkpamecnRsg

Liepa-"gintas'ui"

Administratorius”nugesino” taigi’są, tai”mūsų” gintas’as bando reikštis.// Nuo kada gi čia dokumentikos srities žinovu patapote?// Aaaa, instrukciją tokią iš savo načialnyko gavot? Tai taip ir sakykit.// Apskritai čia tamstos nuomonė ne tuo adresu transliuojama : savo gilias mintis įgarsinkit tiems Donecko ukrainiečių kareiviams. Kaip priklauso – tiesiai į akis, vyriškai, o ne iš pasalų amsėkit.// Ką sakot? – Nenorit patapt raudančiu isterišku koliažu?..Tai atidirbinėkit,negerbiamasis, savo”neparsidavėliškas” subsidijas kur nor kitur.

Arūnas > 12:16 anonimui

Tavo didelei nuostabai – aš lietuviškų kanalų iš vis nežiūrių. Turiu susidaręs nuomone apie lietuvius, tai labai gerai žinau, kad tie kurie dabar per mūsų TV „palaiko” ukrainiečius, atėjus rusui greitai pritaptu prie pastarųjų. Norėtųsi ir tau patarti pradėti savo galva mąstyti, bet suprantu, kad tie kurie žiūri rusų TV, savos galvos neturi.

Arūnui

Daugiau TV nėra, tik rusų ? Naivuolis, daugiau neturiu ką pasakyti tokiam naiviam žmogui.

Arūnas > 15:15 anonimui

Tokie besmegeniai kaip tu , rašydami komentarą, net nesuvokia, jog adresuoja jį sau.

To Arunui... kur rase apie armija ukrainiecius ir

Na,pas mus kaip tik atvirksciai. Tarnavo labai daug ukrainieciu,kaip sakai,kad jie tokie,o mes ne tokie .. Pas mus lietuviai savus laikydavo zemieciais ir neleisdavom skriausti,kai ateidavo naujo saukimo,o anie atvirksciai-jiems ,,zemliakas ” ju ar ne, nesvarbu budavo,nekas.Ir stebedavosi,kam ir kaip mes uztariam ,,zemiecius ”lietuvius.Na,matai,reiskia skirtingai gaunasi kitose vietose. Todel ,manau ,pritarsi,kad pagal armijas ,negalime spresti apie tautas.Kiek zinau,lietuviai visur labai palaikydavo lietuvius.

Arūnas > 15:33 komentarui

Nežinau kur tamsta gyveni ir tarp kokių lietuvių, kad tokią gerą nuomonę susidarei apie žemiečius. Tikriausiai tik man nepasisekė? Gal tik aš mačiau , kokie „solidarūs” lietuviai buvo po Garliavos įvykių. Kaip palaikydami vienas kitą „vieningai” ėjome balsuoti už referendumą, dėl žemės neišpardavimo užsieniečiams. Gal tik man teko matyti, kaip užsienyje dirbančius lietuvius, „palaikydami” reketuoja tautiečiai, nes kitos tautybės piliečius reketuoti paprasčiausiai bijo. Gal tik man atrodo, kad mūsų lietuviška valdžia apgaudinėja ir tyčiojasi iš savo tautiečių. Gal tik mano rajone gyvenantys kaimynai džiaugiasi, kaip kitam kaimynui blogai, jai reikėtų ir gerklę viens kitam perkastų. Tad leiskite paklausti. Gal iš anapus rašote, jei jums Lietuva vieninga ir esame vieni kitus palaikanti tauta? Tikiu – ten tikrai susivienysim.

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top