Andrejus Ilarionovas. Dėl Putino karo Ukrainoje, ponas Obama akivaizdžiai „atitrūkęs nuo tikrovės“

echo.msk.ru | aillarionov.livejournal.com

Trumpame (mažiau nei septynių minučių trukmės) interviu, duotame Faridui Zakarijai (CNN), Barakas Obama įsigudrino kelis kartus pademonstruoti savo pribloškiantį, nekaltai naivų nesusivokimą apie Rusijos-Ukrainos karo frontuose vykstančius tikruosius įvykius, mūsų akyse peraugančius į Ketvirtąjį pasaulinį karą.

Pagrindinės Obamos tezės:

1. Nostalgiškai švelnus liūdesys, prisiminus apie meilius pasisėdėjimus su Medvedevu.

2. Putino įvykdytas Krymo užgrobimas ir aneksija – tai ne strateginio „Didžiojo plano“ įgyvendinimas, o pasekmė improvizacijos, kurios Putinas ėmėsi, nes susikrimto dėl Kijevo Maidano.

3. Vakarų įvestos sankcijos silpnina Rusijos ekonomiką.

4. Pasirengęs „Didžiajam Sandoriui“ su Putinu, tik problema ta, jog Putinas sako viena, daro kita, o šiaip, žinoma, …

5. Porošenka ir Jaceniukas ėmėsi rimtų reformų.

6. Ir toliau vykdysiu tą pačią „dvigubą“ (iš tiesų – trigubą) politiką:
– spaudimo Rusijai didinimas;
– Ukrainos palaikymas;
– nuolatinės pastangos, padėsiančios Putinui išsaugoti landą diplomatiniam sprendimui („Didysis Sandoris“ su Putinu).

7. Čia pat pripažino, kad ši politika neefektyvi, kad jos rezultatyvumo atžvilgiu jis nenusiteikęs „be galo optimistiškai“. Tačiau vis dėlto tikisi, jog Putinas kada nors pakeis savo poziciją.

Galima numanyti, kas yra pagrindinis tokių pasibaisėtinai naivių požiūrių šaltinis. Bet kas jis bebūtų, reikalai labai prasti, kuomet svarbiausiose šalyse pagrindines pozicijas užima asmenys, ne tik nesusivokiantys apie įvykius aplinkiniame pasaulyje, bet ir totaliai nesugebantys išmokti elementarių pamokų.

echo.msk.ru

Iš rusų kalbos vertė Jeronimas Prūsas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
internauts

Obamos strategas Bzežinskis jau išsakė savo poziciją – Ukrainos negalima priimti į NATO. Ji turi likti neutrali, finliandizuota, nes Putinas neuspėjamas ir jei ne pats paleistų bombą, tai rastų kieno rankomis tai padaryti.
Su terorsitine valstybe, turinčia atominę ir aprūpinusia sau draugiškas valstybes atominėm, reikia kitaip derėtis. Nors Putinas aiškiai duoda suprasti, kad jis linkęs derėtis su obama panašiai kaip Stalinas su Ruzveltu ir Čerčiliu Jaltoj dalinantis pasaulio pyragą… per pusę padalinę net Vokietiją, Korėją, Vietnamą… tik šis mižnius nėra Stalinas… šitiek prisigrobęs, jis turi ką prarasti.

Letas Palmaitis

O kodėl obamai būti neatitrūkus? Ilarionovas gerai pažįsta ruskiją, bet turbūt menkai susigaudo demokratijoje: obama pastatyta Rothschildų grupuotės (Rockefellerių buvo McCainas) ne tam, kad susigaudytų, o tam, kad pademostruotų visam pasauliui, kad tikrojoje sodomodemokratijoje kiekviena obama gali „valdyti” net ir supervalstybę.

egiptas

Norint susiorientuoti politikoje reiktu suprasti elementarius dalykus.
1. Politikos, klasikine jos prasme, nera paskutinius kokius 30 – 40 metu.
2. Politikai atlieka tik tokiu vaidmenis. Kai jie kalba, jie kalba publikai, kuriai patinka show.
3. Su realia situacija tai neturi nieko bendro.
4. Reali situacija aiškėja dėliojant įvykius logine seka.

O logika tokia, kad JAV Ukrainoje reikėtų daugiau karo ir laiko klausimas kol ji bus remiama ginklais. Ar to reikia Ilarionovui?

vai me

Labai liūdna stebėti, mūsų draugų, beviltišką bukumą.Gavo per snukį Cėcėnijoje ir Gruzijoje, panašu, kad gaus ir Ukrainoje.Kiek gi galima, lipti ant to pacio grėblio?Negi sunku sugalvoti, ką nors naują.Laikas jau būtų suprasti, kad „oranzinės” revoliucijos ,Rusijos pasieniuose, nebeveikia.

VaidasVDS

Atsakymas yra čia:
„nė vienas žmogus negali tarnauti dviems šeimininkams; arba jis neapkęs vieno ir mylės kitą, arba kitu atveju, jis laikysis vieno, niekindamas kitą. Jūs negalite tarnauti Dievui ir mamonai.”
—-
Šito sekuliarizuotas pasaulis negali kol kas priimti, bet kažkokiu būdu priims, nes tas išsigimimas negali tęstis ilgai ir dar civilizuotame pasaulyje…

Letas Palmaitis dėl egipto

Nežinau, ko reikia Ilarionovui, bet matau, ko reikia putino gaujos propagandistams. Jei tokie egiptų komentarai rašomi lietuvių (o net ir čia jų fifty-fifty), Lietuva yra verta savo likimo. Per prievartą laisvas netapsi.

manau

Yra trys blogio rūšys: blogis, didelis blogis ir JAV.
P.S. 5-ji kolona Rusijoje, kaip „Ilarionovai”(greičiusiai natūroje kapitelmanai ar rabinovičiai) kaip niekas kitas simbolizuoja aukščiausią blogio rūšį.

Letui palmaičiui

Pasisekė tamstelei, kad Rotšilai jums duoda ataskaitas ką jie remia.
Tik aš manau, kad ne remia jie tuos pajacus, o skiria.

Atsakimas estu zurnalistei

1) https://www.youtube.com/watch?v=vELWAJtbXoc#t=165 2)Президент США Барак Обама открыто признал роль Соединённых Штатов в государственном перевороте, который произошёл на Украине в феврале 2014 года. Такое признание прозвучало в интервью президента США телеканалу CNN, перевод которого приводит ИноТВ. «Мы выступили посредником в переходе власти на Украине», — сказал Обама.

Оригинал новости RT на русском:
http://russian.rt.com/article/71809

Letas Palmaitis Letuipalmaičiujui

politicalvelcraft.org/2012/10/24/the-rothschild-henchmen-behind-barack-obama-bankers-trilateral-commission-brzezinski-mccain/

>Atsakimui

nepraviljno pishesh… po-moemu „atsakimas” dalzhno bytj i „nosine”, tipa atsakįmas… Ne zasvecivaj vsex, zarplatu snimut vsej brigade.

Buves Ukrajinos premjeras
 Ar TIESA

to „Atsakimas estu zurnalistei” gal žinote ar tiesa kad Ol Kaidą, ar kaip ji ten tiksliai, sukūrė pati amerika?

 AčIŪ

Kas yra mamonas? : ” Jūs negalite tarnauti Dievui ir mamonai” ? Kas tas mamonas?Iš anksto ačiū už paaiškinimą.

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top