Andrejus Ilarionovas. Keletas klausimų, kylančių peržiūrėjus vaizdo įrašą iš B.Nemcovo nužudymo vietos

inforesist.org

Buvęs Rusijos prezidento patarėjas Andrejus Ilarionovas išanalizavo anksčiau paskelbtą vaizdo įrašą, padarytą iš lauko stebėjimo kameros, filmuojančios Didįjį Moskvoreckio tiltą, kur penktadienį, vasario 27-ąją, buvo nužudytas rusų opozicionierius Borisas Nemcovas.

Apie tai jis parašė savo „LiveJournal“ puslapyje.

Vaizdo įrašas:

Vaizdo įrašą lydintis tekstas:

„Čia matome vaizdo įrašą, padarytą kameros, bet kokiomis oro sąlygomis ištisą parą filmuojančios Didįjį Moskvoreckio tiltą. Jame sekundės tikslumu užfiksuotas nusikaltimas. Filmavimo kokybė nepakankama, tačiau automobiliai ir žmonių siluetai įžiūrimi. Įprastas maskvietiškas vakaras. Ant tilto dar daug automobilių ir praeivių. 23:30 val. –du pėstieji, spėjamai Borisas Nemcovas ir jį lydinti mergina juda Bolotnajos aikštės link. Link jų lėtai artėja sniego valymo mašina. 23:31 val. – sunkvežimio kėbulas uždengia juos nuo kameros. Po sekundės dar vienas žmogus iš ten išbėga į važiuojamąją gatvės dalį, greitai įšoka į automobilį ir nuvažiuoja. Sniego valymo mašina sustoja už kelių metrų nuo įvykio vietos. Ten lieka tik vienas žmogaus siluetas – spėjamai, Nemcovą lydėjusios merginos. Po to ji prieina prie vairuotojų. Ir kelias minutes jos nematyti už sunkvežimio. Tiltu ir toliau eina žmonės. Vieni praeina pro šalį, tarsi nieko nebūtų įvykę, kiti – susidomėję – sustoja. Vienas žmogus, apžiūrėjęs Nemcovo žūties vietą, pribėga prie sniego valymo mašinos, šalia kurios yra mergina. Po to sugrįžta prie žuvusiojo kūno. 23:35 val. čia sustoja pirmasis automobilis ir po kelių sekundžių nuvažiuoja. Mergina sugrįžta prie nusikaltimo vietos. Prieina dar du žmonės. 23:37 val. pro šalį pralekia dar viena mašina. Staigiai stabdo ir grįžta atgal. Kažkiek laiko stovi ties įvykio vieta. Du žmonės netikėtai nubėga į patiltę. Privažiuoja trečias automobilis, ir po to abi mašinos nuvažiuoja. Mergina lieka viena. Pro šalį eina dar vienas žmogus. 23:42 val. į nusikaltimo vietą atvyksta policija. Iš patiltės pasirodo du žmonės – spėjamai tie, kurie anksčiau buvo nubėgę…

Tardytojų duomenimis, nusikaltėliams buvo žinomas [Nemcovo] judėjimo maršrutas ir jis buvo sekamas. Raudonoji aikštė, Vasiljevsko nuokalnė, Didysis Moskvoreckio tiltas. Žmogus, išbėgęs iš už sniego valymo mašinos ir nuvažiavęs pakeleivinga mašina, greičiausiai, slėpėsi ant patiltėje įrengtų laiptų, –jie kaip tik yra toje vietoje. Nemcovas buvo nušautas iš arti. Nuo sužeidimų jis mirė vietoje. Policijos pareigūnai per kelias minutes gatvėje užtvėrė judėjimą ir pradėjo rinkti įkalčius. Ant grindinio buvo rastos šešios šovinių tūtelės. Spėjamai, šaudyta iš Makarovo tipo pistoleto. Be to, nustatyta, jog šoviniai iš skirtingų gamintojų.“

Keli klausimai:

1. O kodėl ir iš kur atsirado sniego valymo mašina? Ar Maskvoje snigo? Nuo Moskvoreckio tilto reikėjo nuvalyti pusnis? Maskvoje lijo, buvo +1 laipsnio temperatūra. Jeigu ši mašina – ne sniego valymo mašina, o šiukšlių valymo mašina, kodėl ją vadina „sniego valymo“ mašina?

2. Žmogžudystė įvyko tuo vieninteliu momentu, kai „sniego valymo“ mašina uždengė Nemcovą nuo Moskvoreckio tiltąfilmuojančios vaizdo kameros, ir todėl nebuvo galima užfiksuoti patį nusikaltimo faktą. Nei minute anksčiau, nei minute ilgiau. Ar daug žmonių žino, kur būtent prie Moskvoreckio tilto yra įrengta stebėjimo kamera ir kokioje būtent vietoje stambių gabaritų (ir lėtai judanti) automašina visiškai uždengia šios kameros apžvelgiamą vaizdą?

3. Į Nemcovą šaudęs žudikas išbėgo iš už „sniego valymo“ mašinos ir įšoko į automobilį, sustojusį važiuojamojoje kelio dalyje. Tačiau vaizdo įraše nematyti, kad kas nors būtų priėjęs prie sunkvežimio iš kitos pusės arba Nemcovo būtų laukęs ant tilto. Ar tai reiškia, jog žudikas iššoko iš „sniego valymo“ mašinos tuomet, kai ji uždengė Nemcovą nuo vaizdo kameros?

4. Laiko tarpas, praėjęs nuo to momento, kai „sniego valymo“ mašina uždengė Nemcovą nuo vaizdo kameros, iki to momento, kai žudikas pasirodė iš už „sniego valymo“ mašinos, – 2 sekundės (nuo 23:31:14 iki 23:31:16). Per šias dvi sekundes žudikas iššoko iš „sniego valymo“ mašinos, prisiartino (pribėgo) prie Nemcovo, šešis (ar septynis) kartus iššovė ir išbėgo iš už „sniego valymo“ mašinos prie jį paimti atvažiavusio automobilio. Atrodytų, visa tai leidžia daryti išvadas apie žudiko pasirengimo lygį.

5. Automobilis, į kurį įšoko žudikas, kelias sekundes iki nužudymo momento lėtai judėjo Moskvoreckio tiltu – jo greitis praktiškai sutapo su „sniego valymo“ mašinos greičiu. Ar šio automobilio vairuotojas orientavosi būtent į „sniego valymo“ mašinos judėjimo greitį?

6. Automobilis, kuriuo pabėgo žudikas, užvažiavo ant Moskvoreckio tilto maždaug prieš minutę iki nužudymo momento, taip apskaičiuojant, kad atsidurtų ties nužudymo vieta kaip tik tuo momentu, kai „sniego valymo“ mašina uždengs tiltą filmuojančią vaizdo kamerą. Išeitų, jog ne tik „sniego valymo“ mašinos vairuotojas (ir/arba jo keleivis), bet ir antrojo automobilio vairuotojas tiksliai žinojo stebėjimo kameros dislokaciją ir savo judėjimą apskaičiavo taip, kad nužudymo vietoje atsidurtų vienu ir tuo pačiu metu.

7. Nužudymo metu ir vėlesnių 15–20 sekundžių laikotarpiu ant tilto nematyti automobilių eismo, tad nusikaltimas negalėjo būti užfiksuotas automatinėmis judančių automobilių vaizdo registravimo kameromis. Ar prie įvažiavimo į tiltą automobilių eismas buvo sustabdytas raudonu šviesoforo signalu?

8. Netrukus po Nemcovo nužudymo „sniego valymo“ mašina sustojo. Kažin ar vairuotojas girdėjo šūvius. Tuomet, kodėl jis sustojo?

9. Nemcovą lydėjusi mergina šalia Nemcovo kūno išbuvo 30 sekundžių. Po to ji pribėgo prie „sniego valymo“ mašinos vairuotojo (balsas už kadro sako: prie vairuotojų) ir kelias minutes (keturias! minutes, 23:32–23:36) su juo (su jais) kalbėjosi. Kodėl pribėgo? Apie ką kalbėjosi 4 minutes?

10. Atsitiktinis praeivis, ėjęs iš paskos 80-ies metrų atstumu, tvirtina, jog jis pribėgęs prie parkritusio Nemcovo ir bandęs jam pagelbėti. Tačiau nei jis, nei niekas kitas neužsimena apie tai, kur tuo momentu buvo mergina ir ką ji darė. Kodėl? Vaizdo įraše nematyti žmogaus, ėjusio 80-ies metrų atstumu paskui Borisą.

11. Nė viename policijos/žurnalistų reportaže neužsimenama apie „sniego valymo“ mašiną, kuri užfiksuota vaizdo įraše ir kurios vaidmuo įvykdant nusikaltimą yra akivaizdus. Kodėl?

12. Po nužudymo praėjus keturioms su puse minutės, 23:36 val., „sniego valymo“ mašina nuvažiuoja. Jos vairuotojo niekas neieško? Jo parodymai niekam neįdomūs?

13. Daugelyje reportažų pranešama, jog žudikai (ne žudikas) iššoko iš automašinos (kokios?) ir sušaudė Nemcovą. Tačiau pagal vaizdo įrašą išaiškėja, jog tai neatitinka tiesos. Kodėl skleidžiama tokia versija?

Ir kokius dar klausimus reikėtų suformuluoti?

Tęsinys.

14. Beje, o kodėl šitaip šėlsta Kremliaus troliai?

inforesist.org

Iš rusų kalbos vertė Jeronimas Prūsas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Elana

Suplanuota ,baisi ,nusikalstama kremliaus žudikųakcija.Rusija gana skesti kraujyje.

brilijantinė ranka.

atsakymas į 9 klausimą-modelis dar kartą išklausė instruktažą.

Al.

,,Vasiljevsko nuokalnė, Didysis Moskvoreckio tiltas” – keista, kad jau nė vertėjai nebemoka rusų.

gal ,,modelis" ir buvo ,,primanka",

bet Nemcovas buvo sekamas 24/7, tad kur sekliai? Kodel neapklaustas vairuotojas ir is kur tokiu laiku atsirado letai judantis ,,valytuvas”? Isvada, mergina perspejo uzpuolikus kuriuo keliu bus einama arba ji turejo „chipsa”, o pgal ji seke nusikalteliai. Pries didiji mitinga atvyksta ,,modelis”- neitiketinai gerai suorganizuotas nusikaltimas , t.y., nuzudymo akcija

milov
Diedukas > milov

Dėkui už nuorodą. Super.

Raigerdas > anonymous'iniam Nemcovui

Mieli tautiečiai, dažnai Lietuvoje jūs girdite verkšlenimus dėl įvairių nelaimių ir t.t. Kodėl taip vyksta? Todėl, kad dauguma žmonių Lietuvoje užsikrėtė ta psichologų ir psichiatrų per žiniasklaidą įdiegta idėja:”ne mano daržas, ne mano pupos”. Jiems tai naudinga, kad žmonės niekuo nesidomėtų, o ypač „nekištų nosies” į jų šarlataniškas gydymo metodikas. Ir kol tautiečiai nesuvoks tokio paprasto dalyko, kad mes esame visi atsakingi, kas dedasi Lietuvoje ir visame pasaulyje, tol bus ašarų nelaimių, neteisingumo, beprotysčių, alkoholizmo ir nusikaltimų. Yra tik vienas žmogaus tipas, kuris ir kelia kitiems žmonėms problemas. Krikščionybėje šitie žmonės vadinami velniais, tačiau tai yra gana abstraktus dalykas, todėl jie veisiasi ir toliau ir pereina iš kartos į kartą, o žmonės jų neatpažįsta. Štai ir anonymous’inis komentatorius „Nemcovas” yra… Skaityti daugiau »

Raigerdas > anonymous'iniam Nemcovui

Kada jūs girdite, kada čia „modelis buvo užverbuotas”, „radikalai nužudė”, tada jūs galite pamatyti, kad tai dirba anonymous’iniai komentatoriai iš dezinformacijos skyriaus. Šitai žmogžudystei buvo ruošiamasi labai kruopščiai. Kada FSB ruošia kokią nors operaciją, kuri būtų nematoma visuomenei, tai dažnai yra pasinaudojama psichiatrų paslaugomis, nes jie dažnai iš psichinių ligonių padaro, kaip ginklus, kurie gali būti netgi užhipnotizuoti, netgi pritaikant narkotikus ir skausmą. Kam buvo reikalingas tas antimaidanas? Kad duoti darbo labiausiai dvasiškai nesveikai visuomenės daliai. Taigi, manau, kad antimaidanas buvo sukurtas specialiai, kad po žudynių galima būtų sukelti riaušes, jeigu šito prireiks. Radikalus galima bus apkaltinti ir žmogžudystės organizavimu. Todėl per televiziją jau ne vienas žymus veikėjas prakalbo, kad tai padarė radikalai. Ir čia paleidžiami į darbą visokie psichopatai,… Skaityti daugiau »

Dar viena versija!
Raigerdas>Dar viena versija

Jeigu nori, galiu pateikti dar vieną versiją: Nemcovą niekas nenušovė, nes jis pats nusišovė. Tiesa, kaip jis sugebėjo nusišauti sau į nugarą? Na, nežinau, gal būt, savo draugės paprašė, kad jam padėtų. Ji ir padėjo. Gal jis norėjo pajuokauti, bet išėjo iš tikrųjų. Jeigu nori dar daugiau „versijų”, tai geriausias variantas yra paklausti kaimo davatkų, tai jos prikurs dešimtis pačių įvairiausių versijų.

aillarionov

http://aillarionov.livejournal.com/
03:56 pm March 3rd, 2015
Дезинформация властей и реконструкция убийства

Tai gal nuo pradziu...

Ilarionovas „isnagrinejo” ne tv kameros vaizdo irasa, o tv ziniu reportaza. Anallyzatorius.
Ilarionovas prezidento patareju buvo 2002-2004 metais, taciau tai ir liko jo didziausiu pasiekimu, kuriuo ir praejus desintmeciui, jis tituluojamas. Siaip, tai Amerikos pilietes vyras A.Ilarionovas yra JAV, Vasingtono instituto darbuotojas.
Galiu priminti, kad sis Ilarionovas buvo nurodes daug Rusijos zlugimo datu. Paskutinioji buvo siu metu sausio 15.d….
P.S. O siaip, tai pakartoju – trydu anallizatorius. Kaip tik tinka sudo tiekimui lietuvislko rezimo patriotams.

regis

Maža mėšlo krūvelė buvo, bet labai smardi.

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top