Andrejus Piontkovskis. Vergai ne mes

Dar 500 Rusijos kareivių, palydimi 50-ties tankų, ir vėl pasiklydo – šiuokart jie užėmė ukrainiečių miestą Novoazovską. Net patologiški Kremliaus melagiai jau neįstengia nuslėpti plataus masto Rusijos karo prieš Ukrainą.

Tai karas ne už „rusų pasaulio“ chimerą, kurią diktatorius apreiškė Krymo (Sudetų) kalboje. Tai – karas už Abramovičiaus jachtas, Jakunino kailinių saugyklas, Rotenbergų rūmus, už rusiškosios kleptokratijos vadeivos valdžią iki gyvos galvos.

Šiame kare jau žuvo dešimtys rusų vaikinų. Dar žus dešimtys tūkstančių. Jis pasibaigs gėdingu Rusijos pralaimėjimu.

Kokios iš pat pradžių bebūtų žymiai galingesnės Rusijos armijos sėkmės, Kremliui teks susidurti su partizaniniu karu, kur pasipriešins 45-ių milijonų ukrainiečių tautos sukilėlių armija, suvienyta neapykantos ir paniekos okupantams.

Rusija neištvers šio pralaimėjimo gėdos. Jis baigsis visiška jos griūtimi. Kiekvienas Rusijos patriotas, kur jis dabar bebūtų: Kremliaus koridoriuose ar prie savo kompiuterio klaviatūros – privalo padaryti viską, kad sustabdytų krūvelę bepročių, apgaule ir prievarta užvaldžiusių didžią šalį.

Antraip mes patvirtinsime žodžius apie unikalų genetinį rusų tautos kodą. Tik paaiškės, jog tai – vergų kodas.

3republic.org.ua

Iš rusų kalbos vertė Jeronimas Prūsas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tiesa

Gerai pasakyta-trumpai ir aiskiai. tik klausimas – kur tie zmones rusu tautos

Šis karas be aiškios

ideologijos.Ir propaganda jau išvirtusi į paprastą prievartą.

Prasidėjo pasaulinio

blogio iškrova.Ir autorių reiktų nuraminti,tai ne tik Rusijos problema,bet ir vakarų,pirmiausia Vokietijos ir t.t…Nustota „budėti” blogio sargyboje.Budima tik instinktų reikaluose.

V.Landsbergis tyli.

Turbūt jo tyla irgi kai ką sako.Gal netiesa,gal ir jis pradeda suprasti,kad taip tikėta ES parama grėsmės atveju gali būti miražas.Ir kaip vakar rodytame filme „Frankenšteinas” gerai atskleista,kad blogis vis pasirodo netikėtai,nežinia kada,tai čia,tai ten,kada nesitiki…kai nėra meilės,šiuo atveju būtų,meilės tautai,kad ir nekilmingai,apleistai,nuskurdusiai,pažemintai…Meilė yra išsigelbėjimas.Meilė artimui.Tautai.O valstybė tik forma.Per daug sudievinta valstybė virsta stabu,į kurį kažkas pasikėsina,kaip į materialų grobį.Žema.

Sekmes Ukrainai ir Rusijai

kovoje pries juodziausius pasaulio ispieras.

rusofilai bliauna

komunistai, kgbistai, pedofilai bliauna – vėl reiks keisti kailį.
O rusiškas kailis toks geras buvo: melas, nusikaltimai, vodka, išvirkavimas, bukumas, vagystės, korupcija, panieka gėriui ir grožiui.

ruta

Mazai Rusijoje liko padoriu zmoniu , nes usotasis isnaikino didesne dali protingu , padoriu , garbingu , talentingu , liko ‘vertuchaju’ , komunistiniu -KGB liekanu palikuonis , na ir alkoholiku kruva / 16 000 000/ , narkomanu /12 000 000/ , likusius protingus ir talentingus jau isspaude i vakarus .
Ar gali pliktelejusi ‘Kandis’/ mol, tokia putkino pravarde buvo jam dirbant Voketijoje ,kulturnamio vedeju / , apmokyta KGB , priimti zmogiskus , pozityvius sprendimus , veiksmus ..

Raigerdas

Tai Rusijos agonija. 3-ioji Romos Imperija irgi pradeda irti po 500 metų gyvavimo. Romos Imperija turėjo savo irimo etapus, taip ir Rusija turi savo irimo etapus. Rusija galėjo suirti 1917 metais. Blogai buvo tai, kad į šį revoliucijos etapą įsikišo Antantės šalys. Jos pardėjo pulti Rusiją ir tai mobilizavo rusus, todėl Rusija vėl buvo atgaivinta TSRS pavidale. Po 1990 metų pasikartojo tolesnis Rusijos irimas, tai buvo antras etapas. Ir dabar trečias etapas pats skaudžiausias Rusijai, nes tenka kovoti prieš ukrainiečius, kuriuos jie laikė savo kraujo broliais. Trečias turėtų būti paskutinis, bet mano manymu, bus paskutinis užbaigiamasis etapas. Jis gali būti pats žiauriausias. Kad Rusija jau dabar eina iš proto, tai jau aišku daugumai. Kas iš mūsų kaimynų kelia mums problemas?… Skaityti daugiau »

Kijevo chunta
Rusija turi ir protingų

generolų,kurie tikrai supranta,kas vyksta.Atėjus laikui,jie tars savo žodį.Antrojo pasaulinio karo išmintis dar tvirtinasi ir tie,kurie jame buvo,pasako daug įdomių įžvalgų.

Tomas

Pagarba autoriui. Garbingi rusai kalba drąsiai ir tiesiai.

Paneikit, jei tai ne tiesa

Esame liudininkai, kaip sukeliamas karas. Juk niekas iš žmonių nenori karo, tik bepročiai eitų šaudyti vienas kitą. Reikalinga stipri propaganda, kiršinimas, agresijos kurstymas tarp žmonių(ar ne tai vyksta?) . Reikalinga tokia propaganda, kad žmonės pradėtų nekęsti kitų žmonių, kitos tautos(ar ne tai vyksta?). Tada jau jie pasiruošę karui, tereikia spustelti mygtuką.
Žmonės, nepasiduokite hipnozės įtakai. Supraskit, kad nei ukrainiečiai, nei rusai, nei amerikiečiai, paprasti žmonės, karo nenori. Tai tik atskirų pasaulio politikų interesai, žaidimas valdžia ir pinigais. Tas, kas skleidžia karo propagandą ir sukėlė maidaną, ir yra tikrieji grobuonys.

taip

ruskeliai kgbistai-komunistai-putinistai ir sukėlė maidaną.

Šiandien Putinas

tarė ideologinį pagrindą-jis mano,kad rusai ir ukrainiečiai viena tauta.Tai kas ,kad milijonams atrodo kitaip.Bet caras taip mano.Dievas verčia stabus.Putiną tai nuvers,bet rusų mąstymui pakeisti reikės laiko.Reikės atviros ,skaudžios Tiesos.Ir čia Lietuva galėtų duoti pavyzdį.Jei mūsų buvę saugumiečiai valdžioje prisipažintų…Kitaip,Rusija bus amžinai pavojinga.

Taigi

Rusijos įsiveržimo į Ukrainą įrodymai 🙂
http://sharij.net/1242/

lugandon

Priviet iz LuganDoniji. Sviajki rebeta. Nū, kas nauvja pas jūs musu Pribaltikaj? Čą vėnas dravgas tijravjasy panijgima (19:23) Nū, tai galiū lajsvaj paniajgty: Gal kakie žmonies i ninari karą. Nū taj ča to žmuonis. A ias ni kažkokė žmuonis – mias zelioni čeloviečikaj. Poniatno? Mias marsianinaj. Mias ni atvikom yš jakios Rūssijas. Rūsija ča ni pri čiom. Ni pri ko. Suprantat jus ar nia? Mias marsianinaj i luGandonijia atskrydam nipalykdami piadū iš Marsavo polia. Atskrydam kajp tūrystaj, atostagu. Suprantat jus, nidadariti labancaj? Bit jus nižinac, kad mias – marsianinaj iasamia Kara planieta? Karas ira musu Dėvas. Karas ira musu tykejimas yr musu mitrapalitas vsija Marsija mus lajmyna pravomarsianiškaj – idyte s vynoj raby božiji. Piar musu marsyanyškas myšas mias vini… Skaityti daugiau »

Taigi tam lugandon

Jūs beretiniai lugandonai jau Lietuvą išvadavote.

lugandon

Daragoj, prijatelь Тайгис.
Ąš tau kajp svajakuj pasakisiū -mias Litūvas dar niišvadavam.
Bit pryžadū, kad išvadosym.
Kaj vysa Xaxlandyja paviarsym kurarta zona, tomiat ir pas jūs atajsym dariti karidariu i KalininGandonija.
Nū a kaj padarisim karidariū, jus patis pamatisit, kad jum stik pasėniaj lika yr patis papršist kad fideralizotume iky gala.
Ča to šyta nybus sūnkū, ba pas jūs labaj davk musu žmagieliukū.
Tyk jė kal kas ni žaly, a dar no sinū lajku raudany.
Biat kaj rijkes-pažalios.
A kal kas jus ni pagal spąlva jiškakyt, a pagal garsa- kąs dajnoja slaptąj sūtarta milodzija, taj žynakyt -tas yra musu slaptas čelovečykas.
A kuokia milodzija?
Nu, nipatykiesyt:
Žamiej litūvas, ažolaj ŽALIOS!

Diedukas lugandonui

Malonu vėl Tamstą matyti. Ko gero „Ekspertuose” esi buvęs „Vasia”?

lugandon ---Diedukui

Nū, zdarov, Dziedūkas.
Ikspertose, jo, būvav. Kąškadą.
Bit ni Vasia. Aš.
Mias yš luGandonijas ča atastagu džiut džiut atskrydam.
Pas jūs tak sebe, praliotam.
Vėnas sianas dravgas atastagavja, ąš ji povadojū.
Kal kas.
Kal jusu bytias niatskryda.:)
(Byčū nimiagstu, kusajutca.)
Miadu -miagstu.
Biat vystėk – Spėčusū- priviet.

> Diedukas lugandonui       2014-08-30 18:22

Toks tokį susitiko ir atitiko 🙂

Letas Raigerdui

Apie 1917 m. sprendžiate truputį primityvokai. Ar skaitėte Buničo „Zoloto partii”? Jei ne, skubiai perskaitykite: lib.ru/HIST/BUNICH/zoloto.txt Be to, turėkite galvoje, kad „Rusija” nuo Petro I iki 1917 m. nėra visiškai tas pats, kaip „Rusija” iki Petro I ir po 1917 m., nes po 1917 m. ir buvo atstatyta tikra Orda. Iki tol Orda buvo dirbtinio Sanktpeterburgo pavergta jos pačios metodais: Sanktpeterburgas, į finougrišką ingrų žemę importuota Vakarų imitacija, pavertė Ordą savo vidaus kolonija („frankogermaniškas jungas”, kaip sako Ordos „euroazijiečiai”), o už tai ir buvo kruvinai sunaikintas kartu su savita paribio kultūra: petersbourg.marsho.net/. Dar vienas, ir gal svarbiausias momentas – visi šie įvykiai buvo sumaniai palaikomi anglosaksiško pasaulinės federalizacijos projekto, kurį XIX a. gale tarp Londono lordų įkūrė Cecilis Rhodesas ir… Skaityti daugiau »

:-(

Knyga „Partijos auksas” yra išversta ir į lietuvių k. Man žinomi jau du leidimai, antras iliustruotas. Norintiems suprasti, kas vyksta, perskaityti būtina, kaip ir A. Solženycino „Gulago archipelagą. Šios knygos parašytos labai talentingai, tad jas skaitant, negali atsitraukti. Sunkesniam pasiskaitymui yra Suvorovo (Rezuno) knygos, bet po pirmųjų dvejų perskaityti jas būtina.

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top