Andrius Balsevičius. Europos parlamente spręsis ES šalių narių suvereniteto ir žodžio laisvės klausimai.

Veidaknygė

Mieli draugai, kolegos ir pažįstami,

Šie metai, kuriais rinksime ne vieną atstovą į valdžios institucijas, nėra eiliniai metai ir rinkimų baigtis lems gerokai svarbesnius dalykus nei ekonominės gerovės padidėjimą ar sumažėjimą.

Europos parlamente spręsis ES šalių narių suvereniteto ir žodžio laisvės klausimai.

Čia verta prisiminti, kad Europos sąjunga, pasmerkusi nacizmą, niekada vienodai griežtai nepasmerkė komunizmo. Ne vienas ES aukščiausias pareigas užėmusių politikų yra buvę komunistų partijos nariais, o Europos komisijos pirmininkas E. Juncker dalyvavo K. Markso skulptūros atidengime, lyg pastarasis nebūtų milijonų aukų pareikalavusios ideologijos kūrėjas.

https://www.propatria.lt/…/europos-komisijos…

Komunizmo skiriamasis bruožas visada buvo internacionalizmas ir globalizmas, bei tautų ir nacionalinių valstybių panaikinimas. Štai Vokietijos kanclerė A. Merkel yra sakiusi, kad Europos valstybės turėtų būti pasiruošusios paaukoti savo suverenumą, o ne vienas ES aukščiausio lygio politikas propagavo idėjas, kad Europa tęsiasi nuo Lisabonos iki Vladivostoko.

https://www.propatria.lt/…/a-merkel-tautines-valstybes…

https://www.delfi.lt/…/a-azubalis-vieninga-eurazija-nuo…

Parengta virš 240 ES sutarčių pakeitimų, kuriais rengiamasi šalių suvereniteto panaikinimui. Tuo pačiu vyksta banalus dalykas – valdžios uzurpavimas, kai marksistai pačiame Briuselyje stengiasi grubiai užgniaužti bet kokį kritinį žodį, galintį tam sutrukdyti.

https://www.lrt.lt/…/vytautas-radzvilas-briuselio…

Tačiau ne viskas prarasta, nes pati Europos Užsienio ryšių taryba skelbia, kad šiuose Europos parlamento rinkimuose daug vietų laimės dešinieji.

https://www.facebook.com/andrius.balsevicius/posts/7851157548227507

Kviečiu visus skirti savo laiko suvokti problemos esmei ir dalyvauti EP rinkimuose birželio 9 d. balsuojant už Nacionalinį susivienijimą, kuris yra pasiryžęs tam pasipriešinti.

Kas pritariate NS dalyvavimui EP rinkimuose, kviečiu suteikti jam tokią galimybę pasirašant elektroniniu būdu VRK puslapyje. Tai, kad NS turi galimybių įrodo vien tai, kad, išskyrus Laisvės ir Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijas, visas kitas parašų skaičiumi jis lenkia dvigubai.

https://rdm.rinkejopuslapis.lt/kandida…/1866/78348/kandsar

Jei deklaruojate savo pajamas, iki gegužės 2 d. dar galite paremti Nacionalinį susivienijimą 0.6 % nuo GPM – šią paramą galite skirti šalia 1,2 %, kuriuos skiriate savo pasirinktam paramos gavėjui. Taip pat pabrėšiu, kad per keturis NS veiklos metus ši gyventojų parama išaugo 10 kartų ir pagal paramos augimo rodiklį NS pralenkė visas kitas Lietuvos partijas.

* * *

Politinė Nacionalinis susivienijimas reklama.Nacionalinis susivienijimas

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top