Andrius Kubilius prieš Mantą Adomėną

Vilniaus miesto Tėvynės sąjungos skyriaus pirmininkui Mantui Adomėnui seniai pasiskelbus kandidatu į sostinės merus, partijos vadovas Andrius Kubilius atkakliai ieško būdų, kaip iš šių pozicijų savo bendražygį išstūmus.

Kaip praneša portalas 15min.lt, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidiumas pasiūlė Vilniaus sueigai naujus šešis kandidatus į miesto mero postą.

Toks sprendimas buvo priimtas per ketvirtadienį vykusį partijos prezidiumo posėdį – Vilniaus skyriams siūloma apsvarstyti ne tik Seimo nario Manto Adomėno kandidatūrą, bet ir parlamentarų Stasio Šedbaro, Arvydo Anušausko, Pauliaus Saudargo, buvusio premjero patarėjo Mykolo Majausko, politologo Lauryno Kasčiūno ir Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nario Valdo Benkunsko kandidatūras.

Kaip po prezidiumo posėdžio BNS pakomentavo TS-LKD pirmininkas Andrius Kubilius, „Dabar prasidės intensyvesni galimų ir kitų pavardžių svarstymai skyriuose ir po kelių savaičių žinosime, kokias pavardes skyriai siūlo, ir tada matysime, kaip gali atrodyti Vilniaus skyrių sprendimas“.

Jo manymu, kandidatas į sostinės merus turėtų paaiškėti lapkričio viduryje, kai TS-LKD partijos Vilniaus miesto sueigos taryba surengs specialią konferenciją, kurioje ir išrinks galutinį kandidatą į sostinės merus.

Į klausimą, ar bus dar kartą siūloma Lietuvos banko pirmininko pavaduotojai Ingridai Šimonytei dalyvauti mero rinkimuose kaip TS-LKD kandidatei, A.Kubilius atsakė, kad viskas priklauso nuo kiekvieno skyriaus apsisprendimo, ką siūlyti, tačiau konservatoriai norėtų ją matyti kaip kandidatę.

Be to, ketvirtadienį per TS-LKD prezidiumo posėdį pasiūlyta kaip kandidatės į Neringos mero postą svarstyti žurnalistės, Vytauto Landsbergio padėjėjos Liepos Rimkevičienės kandidatūrą.

Savivaldos rinkimai Lietuvoje vyks kitų metų kovo 1 dieną. Pirmą kartą merai bus renkami tiesiogiai.

15min.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nuomonė

Turiu nuojautą, kad konservatorių atstovas Vilniuje meru nebus išrinktas. Gal aš klystu, bet pagyvensim pamatysim…

Konkurencija

visada gerai.

ruta

Ar dar yra mananciu , kad partijos nomenklatura leis eiliniams partijos nariams ka tai rinkti savarankiskai ?Ar daug sovietmeciu mes rinkome ta , ka noretusi ?
Sujokino kandite i Neringos merus , stai kas buna , kai marazmatikai dar turi ir valdzios ir itakos , tai galima ir’ blondines’ tupdyti i svarbius postus .

Nesijaudinkit konservai

Daunai vilniečiai išrinks ką norės.

NU IR?

ZMONES NUKA JUS RENKATE VIS TUOSPACIUS JAU 22METUS?AR JUMS TAI NEATSIBODO?

iNTRENO

Zuokui butu tikrai naudinga, jei kandidatuotu Adomenas. Ar nuo liberalu sajudzio Simasius. Juos iveikti Zuokui butu juokum darbs. Jei kas pasakytu, kad pats Zuokas paagitavo ambicingaji Adomena, tikrai patikeciau. O stai Simonyte, tai Zuokui tikra gresme. Ji tikrai galetu Zuoka iveikti.
Vadinasi laukim idomiu intrigu.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top