Andrius Navickas. Quo vadis TS-LKD? (III). Vertybių kryžkelė

Bernardinai.lt

Jau trečiasis ir jau paskutinis tekstas, skirtas palyginti du kandidatus į TS-LKD pirmininkus.

Pirmas tekstas

Antras tekstas

Toliau tęsiu argumentų, jog esą G. Landsbergis vertingesnis partijai kandidatas analizę.

Argumentas: G.Landsbergis sugebėtų patraukti kur kas platesnę visuomenės dalį.

Tikrai sutikčiau su šiuo argumentu, jei balsuoti galėtų tik tie Lietuvos piliečiai, kurie aktyviai naudojasi socialiniais tinklais. G. Landbergis yra kur kas labiau patyręs įvaizdžio kūrėjas moderniomis priemonėmis nei I. Degutienė. Be to G. Landsbergį aktyviai palaiko grupė jaunuolių, kurią Vincentas Vobolevičius labai taikliai yra pavadinęs – trolibanu (aršūs, bet, deja, nebrandūs jaunuoliai, interneto erdvėje komentuojantys politikos įvykius ir dergiantys pasirinktus kritikos objektus).

Socialiniai tinklai labai talkino G. Landsbergiui per Europos parlamento rinkimus. Tiesa, tai erdvė, kurioje gana aršiai tenka konkuruoti su liberalais.

Dar vienas Gabrieliaus koziris – pavardė – labiau veikia partijos viduje nei anapus jos ribų. Nei jo senelis, nei dabartinis TS-LKD pirmininkas A. Kubilius nėra visuomenėje populairūs politikai. Sutinku, kad nemaža dalimi šiuo atveju kalta politinių oponentų, toil gražu ne visada teisinga, kritika, tačiau faktas tas, kad vien skambios pavardės, kas bebūtų išrinktas naujuoju partijos pirmininku, tikrai nepakaks.

Aišku, galima sakyti, kad G. Landsbergis gali siūlyti visuomenei pradėti nuo švaraus lapo. Neabejoju, kad tai energingas ir atkaklus politikas, Tačiau ar realu tikėtis, kad jam pavyks susigrąžinti bent jau tradiciškai už TS-LKD ankčiau balsavusius gydytojus, mokytojus, kitus inteligentus?

Drįstu teigti, kad TS-LKD prarado nemažą dalį simpatikų ir todėl, kad neturėjo noro, o gal ir drąsos, išklausyti, kaip gyvena paprasti žmonės, kuriuos žeidžia politinio leito susvetimėjimas. Partijos kuria politines programas, kalba apie visuomenės modernizaciją, tačiau daugelis žmonių neatpažįsta šiose programose tos tikrovės, kurioje gyvena.

Šiandien daug kalbama apie nedraugiškos kaimybės grėsmę, tačiau, kaip taikliai pastebėjo trumpa į tėvynę užsukęs jau daug laiko užsienyje besidarbuojantis kunigas Rolandas Makrickas, didžiausias mūsų valstybės silpnumas šiandien net ne neprognozuojami kaimynai, bet tai, kai didelė dalis žmonių prarado pasitikėjimą savo valstybe ir viltį, jog kuri nors valdžia drąsiai sieks socialinio teisingumo.

Taigi, svarbiausiu naujojo TS-LKD pirmininko uždaviniu bus sutelkti žmones, grąžinti viltį, jog galimos teigiamos permainos. Tik tokiu būdu galima statyti benrystės tiltus su tomis visuomenės grupės, kurios šiandien nebetiki jokiomis partijomis arba vis dar negali atleisti kurio nors, jų įsitikinimu, neteisingo, TS-LKD vadovybės sprendimo.

Dabar paklauskite savęs – ar G. Landsbergis, ar I. Degutienė turi daugiau galimybių, patirties formuoti politinę santalką? Nemanau, kad šiandien pakanka su Lietuvos žmonėmis kalbėti apie geopolitiką ir šauktinių kariuomenės privalumus.

Dar vienas svarbus dalykas – santykiai su kitų partijų lyderiais. Prieš keletą dienų kilo šurmulys, kai socialdemokratas Gediminas Kirkilas, beje, seniau ne kartą reiškęs simpatijas ir Andriui Kubiliui, pareiškė, kad I. Degutienė daug stipresnė kandidatė nei G. Landsbergis. Tokie pareiškimai tikrai nepadeda I. Degutienei, nes G. Kirkilas tikrai nėra autoritetas TS-LKD nariams. Kita vertus, socialdemokrato politiko žodžiai tik primena tai, ką matėme, kai I. Degutienė buvo Seimo pirmininkė – ji puikiai sugebėjo rasti bendrą kalbą su kitų partijų lyderiais. Jie ją gerbė ir išlaiko pagarbą iki šiol.

Labai tikėtina, kad po kurio laiko ir G. Landsbergis užsitarnaus politinį autoritetą. To jam linkiu, tačiau iki Seimo rinkimų liko tik daugiau nei metai ir vargu ar tai tinkamiausias metas drastiškiems eksperimentams.

Argumentas: G. Landsbergis sėkmingiau galėtų pritraukti verslo pasaulio paramą TS-LKD.

Šį argumenta svarstyti sudėtinga, nes reikia išmanyti TS-LKD finansinius reikalus. Tad apsiribosiu tik tuo, ką gali įžvelgti prašalaitis.

Pirmiausia, nemanau, kad TS-LKD labai gerai tvarko finansinius reikalus. Teko girdėti, kad jau ne vienerius rinkimus partija įbrenda į skolas. Toli gražu ne visi TS-LKD nariai patenkinti, kaip panaudojami rinkimų kampanijos pinigai. Akivaizdu, kad kai kurie kandidatai iš partijos pinigų yra reklamuojami gerokai intensyviau nei kiti.

Dar vienas simptomas, kad ne viskas dabar gerai, kalbant apie partijos pinigus – skandalas Vilniuje, kai Mykolas Majauskas išreiškė abejonių, jog Mantas Adomėnas racionaliai ir sąžiningai naudojo Vilniaus Sueigos lėšas.

Labai norisi, kad TS-LKD jaustų įsipareigojusi tik bendrajam gėriui, o ne kuriais nors ją parėmusiai verslo grupei. Man asmeniškai būtų kur kas ramiau, jei žinočiau, kad TS-LKD nėra remiama alkoholio ar tabako industrijos ir todėl galės, spręsdama priklausomybės prevencijos klausimus, galvoti apie žmonių sveiaktą, o ne apie šios industrijos pelną.

Tikiu, kad Lietuvoje yra pakankamai socialiai atskaingų verslininkų, kurie pasiryžę paremti politinę jėgą, stiprinančią šeimos institutą, bendruomenes, savivaldą.

Tikėtina, kad yra galingos verslo grupuotės, su kuriomis lengviau galėtų tartis G. Landsbergis. Tačiau po tokių susitarimų partijos degraduoja iki politinių gaujų, aptarnaujančių oligarchų interesus.

Argumentas: G. Landsbergis būtų ryžtingesnis, tvirtesnę poziciją turintis vadovas.

Mums sunku kalbėti apie G. Landsbergio vadovavimo stilių, nes neteko matyti, kaip jis elgiasi, kai tenka išbandymas atsakingomis politinėmis pareigomis. Jis surinko tikrai darbšią ir lojalią padejėjų komandą Europos parlamente, tačiau tai viska, ką žinome. Tiesa, dar galime spėti, kad , jei būtų išrinktas partijos pirmininku, G. Landsbergis jaustusi dėkingas Andriui Kubiliui ir būtų jo globojamas.

Apie I. Degutienės vadovavimo stilių žinome kur kas daugiau. Ji buvo ministrė, Seimo pirmininkė, ilgą laiką buvo partijos vicepirmininkė. Pamenu, pries skiriant I. Degutienę Seimo pirmininke, nebuvau tikras, kiek jai pasiseks. Man atrodė, kad reikia ryžtingesnio žmogaus, tačiau netrukus buvau maloniai nustebintas ir turėjau keisti požiūrį į tai, kokios savybės būtinos, vadovaujant visam Seimui.

I. Degutienė tikrai nėra žmogus, kuriai būdingas polinkis “tvirtai rankai”. Ji yra lyderė, kuriai reikalingi bendražygiai. Viena iš šios politikės problemų pastaraisiais metais buvo tai, kad ji jautė skepsį iš partijos nomenklatūros pusės. I. Degutienė puikiai randa kalba su partijos skyriais, tačiau A. Kubilius ir jo aplinka visa laiką bandė parodyti, kad ji per menkai moderni ir pragmatiška.

Esu tvirtai įsitikinęs, kad I. Degutienė gali sutelkti partija, padidinti elektoratą, tačiau tik tuo atveju, jei jaus palaikymą partijos viduje ir bus bendražygiai. Ji kur kas mažiau nei G. Landsbergis tinka radikalaus kritiko, išsakančio kandžias replikas, vaidmeniui.

I. Degutienė tikrai nėra neklystanti politikė. Esu ne kartą ją kritikavęs už, mano įsitikinimu, netinkamą sprendimą. Tačiau man kur kas svarbiau, kad ji nebijo pripažinti klaidas ir jas taisyti. Būtent šios savybės labiausiai trūksta dabartiniam partijos pirmininkui A. Kubiliui. Nors jis ne kartą viešai sakė suklydęs, bet buvo sunku patikėti, kad tai nuoširdu, o ne viešųjų ryšių žaidimas, nes po klaidų išpažinimo nebūdavo jokios pastangos jas ištaisyti.

* * *

Per kelias dienas, kai rašiau šį tekstų ciklą, buvo paskelbtas ne vienas tekstas, kuriame visai kitaip vertinama situacija. Tiesą pasakius, šie tekstai tik dar kartą patvirtino mano įsitikinimą, kad šiuo metu TS-LKD yra vertybinėje kryžkelėje. Nesąžininga būtų sakyti, kad vienas pasirinkimas absoliučiai geras, o kitas blogis.

TS-LKD renkasi tarp vokiškos Krikščionių demokratų sąjungos ir JAV neokonservatorių. Svarbiausia, kad po šios partijos pirmininko rinkimų daugiau aiškumo bus ir visiems mums.

Bernardinai.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
32 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kaunietė

Prieš kokį 10 metelių konservatorių patriarchas dainavo: ” kas man iš to laimės ir iš tos garbės?”
Tai toks ir būtų komentaras….
Kur ta garbė?
Kur tas elementarus padorumas?
p. Gabrielius – simpatiškos išvaizdos jaunas žmogus. Taškas.
Drąsus, savimi pasitikintis įžūlokas.
„Kalama” jo politinė kampanija.
Pasitikrinkite, gerbiamieji, datas, kuomet jis Kubiliaus buvo paskelbtas tinkamiausiu kandidatu ir kada pasirodė Gabrieliaus sukurtos tezės jau kaip būsimo partijos vadovo.Sufleruoju….Per tris dienas.
Neįtikėtinas spartumas.
Neįtikėtinas azartas būti valdžioje.
Paminant bet kokias vertybes….
SARMATA. Labai tinkamas senas lietuviškas žodis. Nėra ką bepridurti.

nei tas, nei ta

kur garantija, kad G.Landsbergio nesuės ir jis taps tik įrankiu?
kur garantija, kad Degutiėnė vėl „politiškai korektiškai” netarnaus komunistams?
Tikrai yra trečias variantas, bet konservatoriai nori savanoriškai eiti į dugną.
Sėkmės !!

Pašalinis

Mėginama įteigti, kad nuo to, ką pasirinks konservatoriai, vos ne pasaulio ateitis priklauso. Argi? Jų reikalas – tesirenką ką nori. Bent jau man nuo Landsbergių norėtųsi nors kurį laiką atsikvėpti. Paprasčiausiai – įgriso.

Bet pirma reikės

nuristi Garliavos akmenį.O šiaip,palaikyčiau G.Landsbergį,nes jis turi talentą,evangelinį talentą.Jį reikia naudoti,neužkasti…Nors fariziejams atrodo,kad jis turi pagal įstatymo raidę atbūti skyriaus pirminin…Bet pirma laisvę mergaitei…

Rinkėja iš Kauno

jei partijai reikia „atsinaujinimo”, tai kodėl Kubilius pvz. nesiūlė įpėdiniu kad ir buvusio užsienio reikalų ministro Audronio Ažubalio? Dar neseno, turinčio didelę politinę ir gyvenimišką patirtį, partijos kolegos? Todėl, kad nesisektų už jį „vairuoti iš bagažinės”? Mano nuomone , autistas Kubilius tiesiog tragiškai nejaučia visuomenės ir savo elektorato nuotaikų. Nesu iš principo prieš Gabrielių. Tačiau kodėl jis turi, peršokdamas visas pakopas, išsyk nutūpti viršūnėje? Kai Gabrielius pavadovaus metelius kitus partijos skyriui, pabus eiliniu Seimo nariu (jei žmonės išrinks), palankys jam tiesiog privalomus užsiėmimus su logopedu, kad bulvę iš burnos išmestų ir žmonės suprastų, ką jis burbuliuoja, tada galimas natūralus politinės karjeros kilimas. Bet tik ne iš nepotizmo ir intrigų katapultos. Ir dar. Gabrieliaus entuziastai teigia, kad reikia atsigręžti į „modernias… Skaityti daugiau »

Atsipūtimui

nuo politIkos,-užmiestyje labai gražiai čiulba vyturiai.

argumentas

kadangi Andrius Navickas nėra demokratijos atstovas, o aš nemėgstu tų, kurie bijo kitokios nuomnės, tad jo peršamos kandidatės nepalaikau.
Tai pirmiausia.
o antriausia – Partijai reikia atsinaujinimo ir atisjauninimo. Jei jai vadovaus Gabrielius, jis pritrauks jaunimo. O tai bus kartu ir parijos desovietizacija.
Jei vadovaus Degutienė, kurią taip lengvai aplink pirštą apvyniojo gudrusis Nakas su Borovskiu, tai viskas liks ‘po senovei”.

argumentas

„Be to G. Landsbergį aktyviai palaiko grupė jaunuolių, kurią Vincentas Vobolevičius labai taikliai yra pavadinęs – trolibanu (aršūs, bet, deja, nebrandūs jaunuoliai, interneto erdvėje komentuojantys politikos įvykius ir dergiantys pasirinktus kritikos objektus).”
.
Iš kur pons Andrius Navickas žino apie tokios rūšies „trolibanus”, jei savo internetinę ervę jau senai Bernardinuose uždarė ir užsibarikadavo privalomomis ir komentatoriams pavojingomis registracijomis?
Panašu, kad svo portalą pristattantis kaip „katalikišką” redaktorius užsiima šmeižtų skleidimu. Antraip pateiktų ir konkrečių faktų.

Sima

Degutiene tokia pati ,Garliavos mergaites neisgelbejo ,paskyre Ziobiene ,pritarimas toks pat nusikaltimas . Ji is tos pacios gaujos .

hmm..

Degutienė įrodė, kad visiškai nesigaudo tarptautinėje politikoje. O tai rimtas minusas.
Šiais laikais jokia vietinė politika nebeįmanoma neišmanant tarptautinės.

Nesakau, kad Degutiene viena kalta, bet ji buvo seime visą tą laiką kai daugybė Rusijos mafijos ofšorų, registruotų Liuksenburge ir kitur Vakaruose, buvo įsileista į Lietuvą kaip užsienio investuotojai. Politikas neturi būti žioplas.

taigi, taigi

ir dėl Garliavos mergaitės bei Žioplienės palaikymo Degutienė užsitraukė visuomenės nemalonę. Gal tegul pailsi moteriškė.
O jaunų konservatorių-krikdemų tarpe yra ir daugiau įdomių veidų. Tai ir Morkūnaitė ir Bilotaitė, ir Mantvydas Juozapavičius, Narkevičiūtė… dauguma mokėsi ar dirbo užsieny, Kodėl neleisti jiems pasireikšti? Pavydas?

Tervilda

Dėsninga: TS-LKD atstūmė partijos įkūrėją V. Landsbergį – o jam nebuvo ir dabar nėra lygių. Kyla naujas lyderis – G. Landsbergis. Kultūringas, išsilavinęs žmogus. Ir jis vadovauti partijai, kaip matyti, nelabai įtinka, nes turi tvirtą, grubiai pasakius, sprandą. O visi tie perėjimai, kaip sovietmečiu, nuo darbininko iki direktoriaus, arba nuo intruktoriaus iki sekretoriaus, ne šių laikų diskusija. Partija nepadarė to, ką galėjo padaryti, ir socialinio teisingumo, ir apskritai nuoširdaus požiūrio į žmogų prasme. Manau, kad naujasis partijos vadovas G. Landsbergis patrauktų ne tik jaunimą, bet ir senimą, kurių nemažai per rinkimus renkasi kitas partijas ir kitus lyderius. Pagaliau politinėje padangėje skleidžia savo spindulius Lietuvos sąrašas. O su šia partija, manau, teks rimtai konkuruoti… Taigi TS-LKD partijai pats metas pasirinkti jauną… Skaityti daugiau »

Quo vadis, Andriau?

„Be to G. Landsbergį aktyviai palaiko grupė jaunuolių, kurią Vincentas Vobolevičius labai taikliai yra pavadinęs – trolibanu (aršūs, bet, deja, nebrandūs jaunuoliai, interneto erdvėje komentuojantys politikos įvykius ir dergiantys pasirinktus kritikos objektus).” . Dėkui, kad atkreipėt dėmesį į Vincentą Vobolevičių, jaunuosius kriksčionis, krikdemus pavadinusį TROLIBANU? . Kas jis toks, kad cituojamas, tarsi Leninas? Ogi versilininkas, sugrįžęs iš JAV. Nepasisekė ten? O gal čionai jį atkomandiravo JAV NEOKONAI? Argi jums ne keista, kad būtent jis VYSKUPŲ KONFEDERACIJOS pasiųstas būt katalikų vyskupų atstovu LIETUVOS RADIJO IR TELEVIZIJOS KOMITETE. Man keista. Kuom jis taip nusipelnė katalikams? Ar dėl to, kad mano, jog vargšai yra patys kalti, kad yra vargšai, nes įprato prie sovietų viską gaut už dyką? Bet juk mes nieko negavom, nes… Skaityti daugiau »

internauts

spėju, kad po šio paskutinio komentaro gali atsirast kai kokių pasiūlymų ir tiesos lt redaktorei. Ale būtų gerai. Liktų daugiau laiko tikram gyvenimui, nei sėdėt prie panašių straipsnių tarsi mokytojai prie vaikų namų darbų.

kitas

Nagi, pacituokim Leniną. Ta prasme V.Vobolevičių iš Alfos : „Šiaip pasislinkimas į krikdemišką pusę būtų neblogas dalykas – toks rinkėjas Lietuvoje yra ne tik provincijoje, bet ir miestuose, pavyzdžiui, Kaune. Tai būtų gero darbo padarymas, kadangi partijos pasislinkimas į krikdeminę pusę padėtų ugdyti šių rinkėjų kultūrą. Kol kas ši grupė yra ypač užleista, o jos retorika yra tiesiog laukinė. Nėra taip, kad jie sakytų: „Mes esame už laisvą žmogų, tačiau moksliškai įrodyta, kad vaikui geriau augti su tėčiu ir mama.“ Jie sako: „Muškim gėjus.“ . Nagi, ar jūs kada girdėjote KRIKDEMUS šitaip šaukiant? Net Gražulis to nedrįstų. Tad ponaitis apsišaukęs „politologu”, atrodo kaip tikrų tikriausias pliuškis iš to paties trolibano. . „Kita vertus, čia yra didelis pavojus. Kadangi konservatorių krikdemiškas… Skaityti daugiau »

informacinė korupcija?

į kokią tik TARYBĄ bebakstelėtum, visur aptiksi Dainių Radzevičių. Ar tai būtų Žmogaus teisių stebėjimo taryba, ar tai žurnalistų tarybą, ar autorinių teisių taryba, ar menų taryba iš kurios jis matyt atėjo karu su į rašytojų sąjungos vadus nežinia kieno prastumtu poetu Jonynu, gal ir neblogu poetu, bet tikrai prastu politiku, nes per tv tik nedovanotinai nusišneka.
Kas ir kodėl Menų taryboj pastatė tą Radzevičių? Ką? Ar jis menininkas? Kodėl užimą menininko vietą Lietuvos TV taryboj? Jau ir taip nėr kam atstovauti Meną ir kultūrą. Nei je Kryževičienės laidos per LTV kultūrą, tai net nežinotume, kad toks dalykas dar egzzistuoja.

informacinė korupcija?

kam naudinga, kad Teisingumo departamento statytinis reguliuotų ir vadovautų visai info erdvei šitiek metų? Jau daugiau neii pusė tv rodo tik rusiškus filmus ir kvailus jų šou. Žiniaskalida, sako, ketvirtoji valdžia. O iš tikrųjų tai pirmoji, nes pirma buvo žodis/idėja. Mūsų internetas kontroliuojamas visokių neaiškių „interneto tyrimų kompanijų. Niekam nė motais?

gėda

Dainius Radzevičius tiesiogiai ir netiesiogiai pylė purvą ant daugybės garbingų Lietuvos žmonių. Bet šito save vadinantis etikos puoselėtoju nemato. Minia, kurioje buvo daugybė gerbiamų Lietuvos menininkų, politikų, kunigų, Lietuvos signatarų Radzevičius ėmėsi psichiatro vaidmens ir pylė ant jų purvą vadindamas tuos žmones valstybės pamatų griovėjais, tamsuoliais, kedofilais, bepročių minia ir t.t. Pylė ant jų ir žurnalistų sąjungos narys Arkadijus Vinokūras. Nei akimirkai žurnalistas nebandė gilintis į kitokį požiūrį toje pačioje situacijoje. Jis tik skatino kovoti prieš kitaip mąstančius ir tuo kaip žurnalistas skatino nesantaiką visuomenėje. Ar atsiprašė jis garbingų Lietuvos žmonių už purvo pylimą ant jų? Ne! Priešingai, jis tik matė savo kolegų kitų žurnalistų akyje krislą, kai savoj rąstas. Gėda ir visai žurnalistų sąjungai kai jos pirmininkas nepaiso žurnalistinės… Skaityti daugiau »

O man tas pats

Ar V. Lansbergis, ar G. Lansbergis, ar Kubilius, ar Degutienė, ar net Ažubalius man vis ta pati gauja – konservinė gauja.

Radzevičius už prievartą prieš mergaitę?

gal ir nukrypom kiek nuo temos, bet Radzevičius, kaip ir Degutienė, buvo iš tų, kurie palaikė mergaitės paėmi mmą jėga. Radzevičius pasakė taip: „Jei prieš mergaitę smurtauja žmonės, galima vaiką jėga iš tų žmonių paimti.” “Elementari teisinė norma — teismo psrendimas. Jo nevykdo teisėja. Tuomet panaudojama jėga, kad sprendimas būtų įvykdytas. Tik tiek. Nieko čia tokio nebuvo.” Ar tikrai nieko nebuvo? Stulbinantis atkaklumas nenorint matyti. Juk jėga galėjo būti naudojama tik pašalinant kliūtis. O paimant vaiką, savo sprendimu jėgą uždraudė naudoti pats teismas: “prievarta vaiko atžvilgiu negalima”. Ir šios prievartos akivaizdoje, policija elgėsi lyg prievartos nebūtų, nors stabdyti neteisėtus veiksmus – pirma jos pareiga. Jei radzevičiams tai vis dar atrodo nerimta, pasidomėkite padėtimi Rusijoje. Ten spalvos kur kas ryškesnės, o… Skaityti daugiau »

Ar Lietuvai reikia Gabrieliaus?

Turime Vilniuje Šimašių. Priedo reikia Lansbergio anūkėlio. Šis tandemas Viniaus vaikų darželiuose įrengs europines vaikų žaidimo aikšteles. Pavizdžius galite pasižiūrėti – vesijos lt – Vaikų žaidimo aikštelės Europoje.

taiklusis šaulys

pagal logiką ir tradiciją Anūkas be partijos Vado krėslo turėtų paveldėti ir vardinį Balkonėlį.
jauniklis energingas – spjaudys toliau.
ir svarbiausia- taikliau!

Navickui-

apgailestauju, kad per du desimtmecius su kaupu veikusi TS partija, siai dienai teturi tik du kandidatus- Jusu isliaupsinta iki begalybes ir be jokiu nuopelnu Tautai – gabrieliu bei exkomuniste degutiene. Sios partijos sudetyje yra Rytas kupcinskas (KD), Rimantas Dagys, kurie tikrai verti didziausios pagarbos ir gali vadovauti partijai. ne jaunysteje esme, bet moralinese vertybese, kurios gali patraukti tiek jaunus, tiek vyresniusius.

tiesiai šviesiai

Aštrus,bet koncervatorių nusipelnytas komentaras.Kam tie išvedžiojimai apie vertybes, asmenybes ir kt.?

„Jėzusas 2015-03-23 21:01

Quo vadis TS-LKD? – Šiknon, kaip nuo pradžiu perkeltine prasme, taip ir dabar, iki pabaigos ir tiesiogine prasme, amen.”

kad

ar tiesa kad pradedama nuo tuščio,ar jame nieko nėra?Ar buvo gera,kilni pradžia?

Al.

Navickas, užuot spėliojęs, geriau paimtų rimtą interviu iš visų kandidatų ir iškvostų ką jie mano apie sodomitų sąmokslą (pvz.,versijos.lt/vaiku-zaidimo-aiksteles-europoje ir Lunaček rezoliuciją), apie čekistinį pogrindį (Lietuvoje ir ES), apie savivaldos galimybes, apie tai, kaip sustabdyti protų ir kūnų nutekėjimą…

Tikrai

„…taikliai pastebėjo trumpam į tėvynę užsukęs jau daug laiko užsienyje besidarbuojantis kunigas Rolandas Makrickas, didžiausias mūsų valstybės silpnumas šiandien net ne neprognozuojami kaimynai, bet tai, kai didelė dalis žmonių prarado pasitikėjimą savo valstybe ir viltį, jog kuri nors valdžia drąsiai sieks socialinio teisingumo“.

to Navickui

išvardinkit, gerbiamoji/asis tuos R.Dagio nuopelnus.
ar nykesnio kandidato toje partijoje neradote?

to Tikrai

kunigas Makrickas matomaii senai skaitė Jono Evangeliją, jei užmiršo, kad pirmiau buvo ŽODIS, ir žodis buvo pas Dievą, ir žodis buvo Dievas.
Todėl teigiu, kad auksčiausia Lietuvos valdžia yra ŽINIASKLAIDA. Ir ji atsakinga už tokią padėtį Lietuvoje. Nes nuo jos priklauso ką renkame, ką pasirenkame.

nepamirškite

2 procentais paremti Bernardinai lt MISIJOS.
Pasirodo, tam net privalomos registracijos nereikia 🙂

dar įsikūrė toks LAISVOS VISUOMENĖS INSTITUTAS. Jį sudaro du žmonės, įskaitant Tomą Bružaitę. Laisvieji irgi reikalauja savo portale PRIVALOMOS registracijos. Sakau, gal šis prievartinis laisvo žodžio varymas į soc tinklus ir yra tas „Žvieries ženklas” iš Apokalipsės, kuriuo kiekvienas, norintis prabilti, turi atsižymėti?

wordpress.com

,, už Kauno žmonės galėjo matyti įspūdingą reginį: amerikiečių kariai susirikiave savo šarvuočius Statoil degalinėje, ties IX fortu. Ką jie ruošėsi pulti šitaip apsiginklavę – jie patys matyt težino. Tankas juk yra puolamasis įrankis. Visa laimė, jog protestuose ir piketuose išreikšta pilietiškų žmonių nuomonė, jog užsienio kariai be juridinio pagrindo trypia Lietuvos žemę, buvo teisinga. Lietuvos Seimas iki šios dienos nėra ratifikavęs sutarties dėl tarptautinių vadaviečių steigimo Lietuvoje, nors, pasak Juozo Oleko, Lietuvoje be juridinio pagrindo jau veikia net du NATO centrai, dislokuoti kariai. Ar amerikonų skubus išėjimas sutapma su tam tikromis nuotaikomis Seime, kuriame svarbesniu klausimu laikomas Rolando Pakso reabilitavimas – o šis Prezidentas atsisakė pasirašyti dokumentus dėl stojimo į NATO ir pasirašyti įstatymą dėl tarptautinių vadaviečių steigimo –… Skaityti daugiau »

wordpress.com

,, Ž.Razminas aiškiai įvardijo tiesą: NATO kariai Lietuvoje yra ne juridinio pagrindo, savavališkai. Savavališkai NATO nesant tarptautinių susitarimų su Lietuva, net du centrus įsisteigė! Iš spaudos pareiškimų paaiškėjo, jog jokio dokumento dėl NATO narių buvimo Lietuvoje nebuvo pasirašyta iki 2015 03 19. NATO generolas transformacijai tik šių metų 2015 03 19 pasirašė popierius dėl NATO vadaviečių Lietuvoje steigimo: nors jos de facto įsteigtos. Juozo Oleko rašte 2015 02 11 Nurodyta, jog Lietuvoje jau veikia du NATO centrai: tai NATO Energetinio saugumo centras (jam vadovauja jokio aukštojo karinio išsilavinimo neturintis praeityje SSRS represinėms struktūroms tarnavęs asmuo- karininku jį vadinti neapsiverčia liežuvis) bei Trečiojo NATO bataliono perdislokuojamas ryšių ir informacinių sistemų modulis D. Juozas Olekas savo rašte Vyriausybei pažymi, jog nors šitie… Skaityti daugiau »

32
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top