Andrius Švarplys. Apie globalistinį biurokratinį valdymą ir jo ‘feilus’

Tipiškas globalistinio biurokratinio valdymo pavyzdys:
kai valstybės (Vokietija, Prancūzija, Italija, Ispanija ir kt.) viena po kitos stabdo AstraZeneca vakcinos naudojimą, Europos vaistų agentūra kaip mantrą pakartojo apie vakcinos saugumą.

Globalistinis biurokratinis valdymas neturi ryšio su konkrečia žmonių bendruomene, jis niekam neatstovauja – tik globalistiniam-instituciniam finansavimui. Jis neturi demokratinio užnugario. Todėl jis ir neturi atsakomybės.

Visi pastarųjų metų Europos Komisijos veiksmai pasižymėjo būtent tokiais globalistinio-biurokratinio valdymo feilais:

– nesugebėjo užkirsti kelio Graikijos ekonominei krizei (buvo aiškinama, kad graikai teikė klaidingą informaciją ir apgavo Europos Komisiją);

– 2014 m. Krymo ir Rytų Ukrainos agresija – nieko nenuveikta, tik šnekėjimas ir nuolatinis prekybinių santykių su Rusija atnaujinimo ieškojimas;

– 2015 m. migracijos krizė – sugebėjo išspausti valstybių susipriešinimą ir jokios problemos neišsprendusias migrantų priėmimo kvotas;

– savo kompetencijų peržengimas, stumiant lyčių lygybės doktriną, kuri linkusi peržengti ekonominę bendros rinkos sritį ir daryti spaudimą kultūrinėms konstitucines šalių narių nuostatoms. 2019 m. naujoji Komisija šią prieštaringą koncepciją padarė viena svarbiausių savo veiklos sričių;

– 2020 m. kovidinės pandemijos metu strigimas su gyvybiškai svarbių apsaugos priemonių (kaukių, med. rūbų) bendru pirkimu; Italija duso, Europos biurokratija varė savo vagą;

– dabar 2021 m. vakcinų strigimas ir biurokratinis problemos iš pradžių praleidimas, po to neigimas, dabar jau pakartotinis ištyrimas.

Ką gero padarė šitas globalistinis-biurokratinis aparatas be laisvo prekių, paslaugų, kapitalo ir žmonių judėjimo užtikrinimo ir pinigų davimo šalių biudžetams?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
The Political Insider

Trečiadienį Floridos gubernatorius Ronas DeSantis nurodė, kad jo valstijos švietimo programoje nebus „Kritinės rasės teorijos“, kraštutinės kairiosios politinės ideologijos.

Tarp daugybės apibrėžimų ir aprašymų Harvardas taip apibrėžia KRT: „Kritinės rasės teorijos apjungia progresyvias politines kovas už rasinį teisingumą su įprastų teisinių ir mokslo normų kritika, kurios pačios laikomos neteisėtų hierarchijų dalimi, kurią reikia pakeisti“.

Kritikai KRT apibūdina kaip ne amerikietišką ir bent jau kraštutinį kairįjį, jei ne marksistinės ideologijos formą.

Savo komentarus DeSantis išsakė per spaudos konferenciją.
https://thepoliticalinsider.com/florida-gov-desantis-says-there-is-no-room-in-florida-classrooms-for-critical-race-theory/

ah1

ne tik Astrazenika vakcina turėtų būti sustabdyta bet ir visos kitos, kadangi tai ne vakcinos tai eksperimentinis produktas su nežinomu bioproduktu, su nežinomu efektyvumu, su nežinomu saugumu.
Ir pagal LR Konstitucijos 21 str. „Su žmogumi, be jo žinios ir laisvo sutikimo, negali būti atliekami moksliniai ar medicinos bandymai”, ir negalioja joks teisinis aktas priešingas LR Konstitucijai, tai va – JOKS.
Stabdykit eksperimentus – eksperimentinių produktų naudojimą ant lietuvių kūnų.

stasys

Autorius paprasciausias marazmatikas ,kuriam toliau nosies per akinius nesimato . O isgrazejusi Lietuva ? o jos ekonominis spurtas ? ,jos posovietinės likusio opos kaip Ignalinos AE ir t.t ? Šalia autoriaus pridėto sąrašo galima pridėti kita kuriame bus surašyta tai be ko negalėjo Lietuva keistis . Tas liberalus jaunimelis visai aptuko norais ir jau nesugeba pasverti savo noru ir realių galimybių .Autoriau pasižiūrėk į Baltarusiją į Moldovą ar ta pacia Ukraina ,Ar tikrai esate tikras jog prie viso to rankų nepridėjo ta pati ‘ globalistine- biurokratine’ Europos Komisija ? Panašu kad sąžine kažkas rimtai pragėrė …

stasiui

ypač puikus tas Lietuvos palaisvėjimas nuo milijono savo piliečių . Dabar – visai kitas reikalas,ania?

stasys

Lietuva visada atsigauna tyliai , reikia tik nustoti čiupineti vyriškus klynus tikrinant kas ten tikrą o kas ne .

bronius

Na šiaip dr. Andrius Švarplys yra mokslininkas, bent pagal popierius. Ir būtent dirba politologijos katedroje, nagrinėja europines tapatybes, parašęs ir disertaciją ta tema, dar ir projektams vadovavęs. Beje, ir tarptautinės teisės magistras. Taigi jis turėtų puikiai išmanyti visus ES reikalus, kas yra Europos komisija, kaip ji sudaroma, paleidžiama ir tt. Todėl šitas jo pasisakymas niekaip nedera su jo turima kvalifikacija, o labiau dera nuo bačkos, kaip čia yra tokia rubrika Tiesose. Pagrindinė ir esminė ES egzistavimo sąlyga ir yra laisvas prekių, paslaugų, kapitalo ir žmonių judėjimas ir pinigų davimas šalių biudžetams. O iš to pelnosi net ne EK, o didžiosios ES valstybės, bet mažiukėm irgi naudinga (Lietuvai irgi, netgi labai). Ir todėl visi kiti mėginimai tai peržengti (reguliuoti globalines problemas,… Skaityti daugiau »

stasys

A.Svarplys .. akademiškai ‘patrolino’ Tiesos skaitytojus. Ir kogi čia broniau stebėtis ..Beje, aš esu nuoširdžiai įsitikinęs tuo jog ne apie sio autoriaus mokslinius nuopelnus rašete . Kažkur vaikšto jo originali versija .

bronius

Šiaip normaliai pasisakančių ir suprantančių apie ES Lietuvoje yra labai mažai: arba aklas pataikavimas, arba akla kritika, arba tiesiog paramos įsisavinimas. Labai informatyvūs yra tokio labai nešviesaus veikėjo, save vadinačio Stanislav Tomu, filmukai apie beprasmiškus Lietuvos kandidatus į EP. Net jeigu ir dalis informacijos ten yra selektyvi, bet visgi net ir „Europos specialistas” V. Radžvilas tikrai apgailėtinai atrodė su savo žiniomis apie ES, tai ką jau kalbėti apie mūsų aptariamą A. Švarplį. Aš neskaičiau nei jo disertacijos, nei to projekto, bet jei jau skaitome tokius viešus pasisakymus, tai kažko labai originalaus ir ten nerasim.

bronka

prigulk pasyvaus … pozoje, atsipalaiduok. Čia neberašyk. Nesuvoki ar marškinių sagas maigai, ar klaviatūrą.

štaziui

stazislova, nereikia čia savo daubinio asmenybės išsiskaidymo rodyti. Mums neįdomu, kad tu dar ir bronislova.

bronius -> bonkai

Aš ne stasys ir šiaip su stasiu mūsų nuomonės skiriasi, bet stasys skirtingai nuo kai kurių patriotinių trolių, kad ir dažnai nelabai rišliai, bet visgi argumentuoja ir jo komentarus įdomu paskaityti vien jau dėl to. O „patriotinis trolis” net nebando argumentais kalbėti, kad bent jau būtų galima prieiti prie išvados, kad nuomonės skiriasi, bet kažkokias seksualines fantazijas į diskusiją traukia (matyt ką tik buvo atsegtos sagos, kokį „raudoną vamzdį” bežiūrint – prie ko dar čia pozos ir sagos, komentaras gi išvis apie A. Švarplio pasisakymą buvo).

O emocijoms atlėgus siūlyčiau pakelti klausimą, kuo „gerbiamasis” nuo Laisvės partijos veikėjų tada skiriesi, jei siūlai man neberašyti? Diskusijoje reikia pateikti argumentus, o ne tildyti oponentus.

ple...

išjunkit tą sąsį. Galima įvairiai.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top