Andrius Švarplys. Apie transgenderizmo ir narkotikų naikinančią žalą sportui

Olimpiada ir kitos sporto asociacijos sportą laiko nesuderinamu su narkotikų, kad ir lengvų, vartojimu (daugiau skaityti ČIA).

Tuo tarpu Lietuvos neLaisvės partija, kaip ir jos analogai Vakaruose, stumia šią idėją taip, tarsi tai būtų kažkokia nekalta, teigiama, stiprinanti medžiaga, kaip šviežiai spaustos sultys.

Transgenderizmas sunaikina lyties sampratą ir sportinę konkurenciją, narkotikai sunaikina aukšto meistriškumo sportą.

„Laisvės“ partijos Vakaruose viską traktuoja per vartotojo komforto prizmę. Jeigu jam fine, tuomet ok, cool. Dingsta perskyra tarp objektyvių jėgos, greičio, narsos savybių (citium, altium, fortium) ir vartotojo subjektyvių būsenų. Viską pradeda lemti savijautos (identifikacijos) „teisės“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Daroma viskas,

kad valstybėw, visuomenės, žmogaus gyvenimas taptų banalybių paradais, pigia pramoga, ir visa tai būtų paversta absurdu, kurį norima vadinti vienintele tiesa. Žmogui planuojama palikti tiktai pareigą naudotis leidžiamomis iš viršaus „laisvėmis”, kurios baisesnės už pačią klaikiausią žmonijai žinomą katorgą. Taip ir gimsta sparnuotos frazės, kaip tokio Putino: ” Kam tai gali patikti?”

ah1

transgenderių sportas moterų varžybose tai moterų niekinimas, žeminimas ir moterų sporto naikinimas net neabejoju,nes transgenderis nekada nebus moterimi turinčia XX xromosomas- xromosomų neišoperuosi ir nepakeisi.

ah1

ir manau kad Olimpinės žaidynės turi būti nutrauktos iš viso – akivaizdu kad žmonių galimybių ribos seniai pasiektos ankstesnėse Olimpinėse žaidynėse ir be narkotikų ir dopingų jau pagerinti ankstesnių olimpinių rekordų realiai neįmanoma ką rodo olimpinių žaidynių dalyvių naudojami dopingai ir nuolatiniai skandalai dėl sportininkų organizmuose rastų dopingų.

to  ah1     0:03

Vaikučiams patinka sportinės varžybos ir be Olimpinių prizų.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top