Andrius Švarplys. Apie Twitterio cenzūrą

Twitteris blokuoja ir trina nuorodas į Sidney Powell teisminius ieškinius, kuriuos ji vakar, trečiadienį, padavė Džordžijoje ir Michigane (daugiau skaitykite ČIA).

Šiaip tai yra gera žinia – jei visiškai blokuoja, vadinasi, pataikė tiesiai.

O antra, įsiklausykite – blokuoja informaciją apie ieškinį teismui…
Tai Twitter yra aukščiau už teismą, kad nusprendžia anksčiau už teismą?
Juk ieškinys yra objektyvus dalykas, ir jeigu jis nepagrįstas, teismas jį atmes.
Bet tai yra teismo teisė ir yra visuomenės teisė žinoti teismo sprendimą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Twiteris

Labai teisingai daro…
Nėra čia ko vergam svaigti…
Работа, рабская забота.
(Darbas, vergų rūpestis).
Jūsų vergiška prigimtis, is SAVANORIŠKA vergystė (trintis po prekybos centrus, ir savaitgaliais „gerai paūžti”), apie jus pasako pačią esmę, – kas jūs esate ir kokia jūsų vertė.
Jūs neverti to ką turite, todėl (greit) neteksite savo „sapnų”.

O. B.

Kam jums laisvė, juk jūs neturite fantazijos.

Skaitykite ir mąstykite

Google >>
Vizualinis europiečių sąmonės performatavimas

stasys

Gal blokuoja ne žinia o amerikietiškus ‘tvankstus’kurie jau dabar skelbiasi laimėję Amerikos Prezidento rinkimus , bet iš jų Baiden juos atėmus sukčiaujant ? Melagingos žinios nėra pageidaujamos , o laisvo žodžio principai negali įteisinti ir gintį melo . Autoriau ar tik nepasiklidote tarp triju pušeliu ? Kiek žinau ne kaip sekasi Trump advokatams su tais ieškiniais , federaliniai teismai juos vis atmeta ir atmeta …kaip nepagrįstus o laiko iki gruodžio 14 vis mažėja .

stasys

Str. publikuotss 1.19 ..gal Jus velnia matot kad naktimis nemiegat ,dabar bent aišku darosi iš kur tokie str. randasi .

Tvankstas

Rinkimai JAV parodė, kad nėra demokratinių rinkimų ir nėra demokratijos, nėra žodžio laisvės, nuomonės laisvės, viskas pajungta tik Kahalo tiesai gojams, kur geriausi šabes-gojai yra šikpuodžių išnešiotojų pareigose, dar minties žandarai tarp gojų (ir visa Lietuvos sorosinė MIP).

stasys

.. stasys gyliai atsidūsta.
– ir kas gimdo tuos berazumius ? Tik spėjo pamiršti petkevičiu , orwela , žiūrėk susirado dar viena sau pasimelsti ‘ikona’.

stasy

Melskis vienumoje, savo kambarėlyje…

tai

globalizmo- liberalfasizmo- leftizmo agonijos pradazia. Panasiai buvo sovietmeciu ir visi zinome kuo tai baigesi.

s.m.

nepatingėjau perskaityti htt ps://defendingtherepublic.org/wp-content/uploads/2020/11/COMPLAINT-CJ-PEARSON-V.-KEMP-11.25.2020.pdf susirastą 104 lapų ieškinį Džordžijoje.
Stipru !!! Rekomenduoju Tvankstui ir kitiems normaliems žmonėms pasiskaityti.
O sąsiui – marš į delpę eilinį kartą prasiplauti savo smegenos kubinį milimetrą. Nea, – geriau ančių prie Lašnos palesinti. Nors gamtai nauda bus.

Tvankstas

s.m. – dėkui už nuorodą.

to  s.m.   14:52

Gal galima trumpą santrauka mūsiškai 🙂

idomu

idomu, kaip baigsis sitiems IT gigantams po to, kai Bidenas taps prezidentu. ar kazkas keisis ar ne. net ir protaujantys demokratai supranta, kad gigantu savivale yra per didele, ne tik cenzuros prasme, bet ir del rinkos koncentracijos ir siaip sukelia per dideles rizikos ekonomikai ju nesekmes atveju. del cenzuros tai sprendimas gali buti paprastas – vietoj informaciniu platformu jas traktuoti kaip ziniasklaida su visomis is to islaukianciomis teisemis ir pareigomis, ko tie IT gigantail abai bijo. bet sito gali nenoreti bideno globejai, nes bent jau kol kas sita situacija demokratus tenkina, nes cenzura yra nukreipta ne pries juos. bet nezinia kaip bus ateityje. bet del konkurencijos politikos, ar siaip dominavimo rinkoje, cia jau sudetingiau, demokratai gali pabijoti jas skaydyti argumentuodami,… Skaityti daugiau »

s.m.

tiek to, trumpai: 1. Jau ieškinio pirmame punkte remiamasi 2004 metų Džordžijos Aukščiausio teismo precedentu, kurio esmė tokia, – ieškovas neprivalo įrodyti, kaip rinkėjai (kitaip) būtų balsavę, jei nebūtų nenormalių balsų. Rinkimų rezultato užginčijimui pakanka įrodyti, kad buvo pakankamai daug „nenormalių” balsų. 2. Toliau ieškinyje įrodinėjama remiantis matematiniais ir statistiniais skaičiavimo metodais, kad tokių rezultatų, kokius nulipdė iš lempos baidenistai, negali būti iš principo (empiriškai objektyviai). 3. Atskleidžiamas mechanizmas apie Čavezo Venesueloje „sėkmingai išbandytų” Dominion Voting System „teisingo balsavimo” mašinų technines galimybes programuoti norimą rinkimų rezultatą. Parodymai po priesaika – žmogaus dirbusio toje firmoje ir žinančio KAIP. Aiškinimuose apie techninį sukčiavimą taip pat remiamasi ankstesnų bylų žinomais precedentais. 4. Liudytojų parodymai apie kitus incidentus (nenormalumus)atskirose rinkimų apygardose, – pvz. Fulton… Skaityti daugiau »

>>  s.m.    16:06

Ačiū.
Skaitytojai, padėkokit s.m. 16:06 už triūsą.

Tvankstas

s.m. – 104 pusl. rašte pasigedau smulkmenos – apie 800-900.000 nabašninkų balsų už Biden, kur sulyginimas mirusiųjų sąrašų su balsavusiųjų sąrašu, kurio pasigedau.

American Thinker
stasys

Švarplys ir toliau būdį ‘aktualijose’ o tai svarbiausia šiandiena. Prasmė gali palaukti , svarbu vartojimas gausus .

>>  stasys  8:40

Stasy, būtų puikus tavo komentaras, tiesiog superinis, jeigu juom neniekintum autoriaus ir jo pranešimo apie Twiter’io išsidirbinėjimus.
Toks ispūdis,- tau rūpi kelti sumaištį, visaip miekinti antiglobalistus ir pan.
Kaip galima tavimi žavėtis, kai gerus dalykus naudoji tarnaudamas tamsai.
.
Saugokitės vilkų avių kailiuose.
Medį pažinsi iš vaisių.
… geriau jis būtų negimęs. (Evangelija).
.
Markso necituosių, …

štaziui

kontora nemiegą, iš pačio ryto atidirbinėji už trisdešimt norveginių?

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top