Andrius Švarplys. Apmąstant giliamintišką Lietuvos TikToko ministrės ištarmę „pokyčiai-po pokyčių / pokyčiai-po pokyčių ir t.t.“…

Apmąstant giliamintišką Lietuvos TikToko ministrės ištarmę „pokyčiai-po pokyčių / pokyčiai-po pokyčių ir t.t.“ atėjo mintis apie daugumos principą politikoje.

Lenkija (ir Vengrija) yra puolamos Europos Sąjungos, konkrečiai Komisijos, Parlamento, Vadovų Tarybos, šalių ambasadorių, už tai, kad gavusi daugumos lenkų visuomenės pritarimą reformavo nomenklatūrinius teismus (tiesiog pasiuntė į pensiją tuos exkomuniagas, kurie pagal savo įprotį jau buvo tapę aršiausiais Europos liberalais globalistais, na, panašiai kaip mūsų Konstitucinio Teismo pirmininkas D.Žalimas). Neva lenkai pažeidžia įstatymo viršenybės principą, o štai tie globalistai liberalai nepažeidžia Lenkijos Konstitucijos ir jos sampratų.

Tai štai, Europos technokratams Lenkijos demokratinis daugumos principo argumentas netinka, nes netinka lenkų tradicionalizmas. O štai Laisvės partijos valdžia Lietuvoje dar ir kaip tinka, nes pritinka šiosios vertybiniai „pokyčiai-po pokyčių“, nors šie pokyčiai neatitinka Lietuvos Konstitucijos ir daugumos nuostatų, bet atitinka rinkimų teisėtumo principą.

Taip išeina, kad rinkimų daugumos principas įgyvendinti reformas Lenkijoje nepripažįstamas, nors atitinka lenkų visuomenės lūkesčius ir Konstituciją. O Lietuvoje – dar ir kaip pripažįstamas, nors čia siūlomos reformos yra priešiškos šalies Konstitucijai ir realios daugumos nuostatoms.

Todėl reikia Europos technokratams pasakyti: pasilaikykit savo „demokratiją“ ir „įstatymo viršenybę“ sau. Nes jūsų „demokratija“ yra ne kas kita kaip anti-demokratinis elitistinis spaudimas išprievartauti daugumos valią Lenkijoje, Vengrijoje, Lietuvoje, Rytų Europoje – ten kur dar atsisakoma pripažinti labai sveiko proto principą, kad lytis yra jausena ir kad vyrai gali gimdyti.

* * *

Vakar paskaitoje sulaukiau studentės iš Kinijos labai įdomaus klausimo. Jeigu Lenkija atitinka demokratinį daugumos principą, tai ir Kinija atitinka – ten dauguma žmonių palaiko Kinijos komunistų partiją, tad viskas čia kaip ir čiki-puki? Hmm…

Kinų komunistų partija, kaip ir Europos Sąjungos liberalų/leftistų partijos, pasirodo, labai mėgsta (toks sutapimas) demokratinį legitimumą, įstatymo viršenybę, daugumos žmonių politinę valią. Dar viena tokia čiki-puki mėgėja buvo Sovietų Sąjunga – ten per rinkimus būdavo 98% palaikymas.

Taip kad „pokyčiai-po pokyčių“, vaikai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

cit.” Todėl reikia Europos technokratams pasakyti: pasilaikykit savo „demokratiją“ ir „įstatymo viršenybę“ sau. Nes jūsų „demokratija“ yra ne kas kita kaip anti-demokratinis elitistinis spaudimas išprievartauti daugumos valią Lenkijoje, Vengrijoje, Lietuvoje, Rytų Europoje – ten kur dar atsisakoma pripažinti labai sveiko proto principą, kad lytis yra jausena ir kad vyrai gali gimdyti.”… Gana gincitinas teiginys autoriau , sveiko proto didžio nepamatuosi nei apimtimi ar tūriu, todėl ginčytis čia irgi reiktų atsargiai . Jei jau Konstitucija aprašė kokiu principu vykdomoji valdžia perskirstoma , siekių jos nesutelkti vienos partijos ar asmens rankose.. tai gal irgi buvo elgtasi sveikam protui padiktavus ir iš anksto žinant kokios pasekmės laukia paminus ta principą ? Vargiai mūsų kaimynai mato savo problemas tik pačiupinėjant klina ? Jūs taip… Skaityti daugiau »

liberal-pohuist

pohui po pohui- pohui po pohui,…
ir paskritai – viskas pohui!

Ehrmantraut

mūsų valdžia pradeda primint tą juodaodį reperį JAV prezidentą iš filmo „Idiokratija”

bronius

Ale kiek daug minčių mūsų šauniem Kauno vyram, pradžioj Šarūnui, dabar ir Andriui Armonaitės klipukas sukėlė. Turbūt lauks nesulauks kito… Gal net Aušrinė kokį rūbelį numes pavasariui atėjus.

Mes nusipelnėme

tokios valdžios. Patys prisiprašėme. Jei tokią nesąmonę pamatytumėte per televizorių, ką darytumėte? Išjungtumėte ar spoksotumėte? Aišku, spoksotumėte. Ir net pasiteisintumėte: taigi čia tik šou, nieko rimto! O su jumis spoksotų ir jūsų vaikai ar anūkai. Priprastų. Kai kas net pamėgtų. Kai jau galėtų balsuoti, atpažintų: taigi šita sava! Ir balsuotų. O kada su savo vaikais paskutinį kartą klausėtės ,,Mėnesienos sonatos”? Nė karto? Tai dabar ir turite gyvenimą ,,Nieko rimto” su ,,politikais” iš teatro ,,Nieko rimto”. Bus ir dar nerimčiau. Kol nepradėsim remontuotis NUO SAVĘS.

tiek

tam kad liaudis imtų klausyti /žiūrėt Operos ir baleto teatre „Traviatos” , klausytis „Mėnesienos sonatos „(kaip Tarybų Lietuvos laikais) būtinas aiškus politinis kultūros politikos palaikymas. Galų gale – matymas naudos (šalies progresas imanomas tik ganėtinai pasikultūrinusioje visuomenėje , tai negali būt kažkieno privilegija – tai tiesiog žema ).

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top