Andrius Švarplys. Apmąstant giliamintišką Lietuvos TikToko ministrės ištarmę „pokyčiai-po pokyčių / pokyčiai-po pokyčių ir t.t.“…

Apmąstant giliamintišką Lietuvos TikToko ministrės ištarmę „pokyčiai-po pokyčių / pokyčiai-po pokyčių ir t.t.“ atėjo mintis apie daugumos principą politikoje.

Lenkija (ir Vengrija) yra puolamos Europos Sąjungos, konkrečiai Komisijos, Parlamento, Vadovų Tarybos, šalių ambasadorių, už tai, kad gavusi daugumos lenkų visuomenės pritarimą reformavo nomenklatūrinius teismus (tiesiog pasiuntė į pensiją tuos exkomuniagas, kurie pagal savo įprotį jau buvo tapę aršiausiais Europos liberalais globalistais, na, panašiai kaip mūsų Konstitucinio Teismo pirmininkas D.Žalimas). Neva lenkai pažeidžia įstatymo viršenybės principą, o štai tie globalistai liberalai nepažeidžia Lenkijos Konstitucijos ir jos sampratų.

Tai štai, Europos technokratams Lenkijos demokratinis daugumos principo argumentas netinka, nes netinka lenkų tradicionalizmas. O štai Laisvės partijos valdžia Lietuvoje dar ir kaip tinka, nes pritinka šiosios vertybiniai „pokyčiai-po pokyčių“, nors šie pokyčiai neatitinka Lietuvos Konstitucijos ir daugumos nuostatų, bet atitinka rinkimų teisėtumo principą.

Taip išeina, kad rinkimų daugumos principas įgyvendinti reformas Lenkijoje nepripažįstamas, nors atitinka lenkų visuomenės lūkesčius ir Konstituciją. O Lietuvoje – dar ir kaip pripažįstamas, nors čia siūlomos reformos yra priešiškos šalies Konstitucijai ir realios daugumos nuostatoms.

Todėl reikia Europos technokratams pasakyti: pasilaikykit savo „demokratiją“ ir „įstatymo viršenybę“ sau. Nes jūsų „demokratija“ yra ne kas kita kaip anti-demokratinis elitistinis spaudimas išprievartauti daugumos valią Lenkijoje, Vengrijoje, Lietuvoje, Rytų Europoje – ten kur dar atsisakoma pripažinti labai sveiko proto principą, kad lytis yra jausena ir kad vyrai gali gimdyti.

* * *

Vakar paskaitoje sulaukiau studentės iš Kinijos labai įdomaus klausimo. Jeigu Lenkija atitinka demokratinį daugumos principą, tai ir Kinija atitinka – ten dauguma žmonių palaiko Kinijos komunistų partiją, tad viskas čia kaip ir čiki-puki? Hmm…

Kinų komunistų partija, kaip ir Europos Sąjungos liberalų/leftistų partijos, pasirodo, labai mėgsta (toks sutapimas) demokratinį legitimumą, įstatymo viršenybę, daugumos žmonių politinę valią. Dar viena tokia čiki-puki mėgėja buvo Sovietų Sąjunga – ten per rinkimus būdavo 98% palaikymas.

Taip kad „pokyčiai-po pokyčių“, vaikai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top