Andrius Švarplys. Ar Facebooko „like’ai“ gali pakeisti tūkstančius metų besiformavusį politinį atstovavimą? NE

Veidaknygė

Ryškus kontrastas: „Laisvės TV“ tarptautinėse arenose gina Laisvę, gėdina Donaldą Trumpą, o štai namuose, Lietuvoje, girdisi – „Tapinai, skųsk mane!“ 🙂

Laisvė ir skundimas darbovietei. Laisvė ir persekiojimas už nuomonę. Laisvė ir neteisėtas spaudimas privačiai erdvei. Laisvė ir minčių policija.

Kai peržiūros Youtube pasieks 10 milijonų, tuomet bus galima pajudinti net ištisas Lietuvos valstybės institucijas. Darželio auklėtojos ar universitetų dėstytojai bus tiesiog smulkmė.

Niekieno nerenkama galia įgyja politinį pseudo-teisėtumą. Ar Facebooko like’ai gali pakeisti tūkstančius metus besiformavusį politinį atstovavimą? Ar minia gali būti aukščiau įstatymų?

P.S. Štai kas yra tikroji politinė kultūra, štai koks yra korektiškas savo pažiūrų skyrimas nuo pagarbos Įstatymui ir Atstovavimo principui, štai iš ko mes turėtumėme mokytis – „Britanijos parlamentarai nenoriai pritarė „Brexit“*.

* Turima omeny teisės akto projektas, kuriuo vyriausybės vadovei Th. May suteikiami įgaliojimai pradėti „Brexit“ procesą. Nors daugiau nei du trečdaliai Didžiosios Braitanijos Bendruomenių Rūmų narių pasisakė prieš „Brexit“ ir dėl to buvo svarstoma, kad gal būtent jie užkirs kelią pasitraukimui iš Europos Sąjungos (ES), tačiau ir valdančiosios Konservatorių partijos proeuropinio sparno, ir opozicinės Leiboristų partijos atstovai galiausiai savo pralaimėjimą pripažino ir paskelbė, jog paklus referendume pasisakiusiųjų valiai ir balsuos prieš savo įsitikinimus. Tą parodė ir vasario 2-osios balsavimas: 498 parlamentarai pasisakė už, prieš balsavo 114. Šią savaitę Bendruomenių Rūmuose įvyks galutinis balsavimas, o tada žodį tars ir aukštieji Lordų Rūmai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top