Andrius Švarplys. Ar naujoji Lietuvos Teisingumo ministrė E.Dobrovolska galėtų taip pasakyti?

Vengrijos teisingumo ministrė Judit Varga teigia, kad Vengrija patiria ideologinį šantažą, o toną tam duoda Vokietija, sėdinti prie politinio Bendrijos vairo ir nurodinėjanti, kas yra „ES pamatinės vertybės“.

„Įstodami į ES, mes neatsisakėme tos dalies mūsų suverenumo, kuri leidžia mums patiems spręsti, su kuo mes gyvensim mūsų pačių šalyje. Ne tam pritarėm stojimui į ES, kad Briuselis mums nurodinėtų, ką turėtume laikyti šeima, ką turėtume vadinti santuoka, kas ir kokiomis sąlygomis Vengrijoje galėtų įvaikinti vaikus“, – viename iš jos poziciją tikslinančių komentarų sakė J. Varga (daugiau skaityti ČIA).

* * *

Ar naujoji Lietuvos Teisingumo ministrė E.Dobrovolska galėtų taip pasakyti?

Jeigu ne, tai kokios šalies ji yra ministrė ir kokiai Konstitucijai ji rengiasi atstovauti?

O I.Šimonytė, G.Landsbergis ar Vytautas Landsbergis?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Deivis

Andriau tamsta ir pats numanai, kad Lietuvos teisingumo ministrė taip nepasakytų. Išvis kokiu degeneratu reik būt, kad už ją balsuot? Va, va geras klausimas, – kokios šalies ji ministrė? Lansbergiai, Šimonytė, Dobrovolska tai briuselyno reichskomisarai okupuotoms rytų sritims. Ir ne daugiau.

Įsitikinusi, kad

Teisingumo ir Vidaus reikalų ministrais gali dirbti TIK LIETUVIŲ TAUTYBĖS, LIETUVOS PATRIOTAI, bet ne kitataučiai.

StasysSG

Buvo valstiečiuose 2 lenkų ministrai. Raidės w nereikalavo. Dabar yra viena, tai irgi gal nereikalaus.

stasys

Neskubėkite klijuoti etikečiu .Autorius gal ir labai norėtų gauti atsakymą į ta klausimą vienok ne ministrė sprendžia kokiomis tradicinėmis vertybėmis Lietuva vadovausis ir vadovaujzsi savo vidaus gyvenime . Tai kad A.Švarplys tendencingas tos ministrės atžvilgiu nieko čia nenustebinsi ..stebina jo nekonstruktyvi kritika tik pradėjus dirbti jaunam asmeniui ? Gal autorius turi problemu kurios neleidžia jam bent pasimaivant pavaizduoti objektyvų keliant viena ar kitą klausimą ? Tada tai tik asmeninės jo problemos ir tas pavyzdys Vengrijos tik lakmuso popierėlis vargiai galintis ta problemą pridengti …
p.s. asmeniškai manau žmogus turi problemu susijusiu su pilietiškumu ir patriotizmu , taip kaip pageidauja pavyzdžiu savo šaliai statyti Vengriją.

klausimas

Jau nusis…kt be europos sajungos negali,ziauru,kur ta LT laisve?

Klausiate "kokios šalies"?!

Kubilistano!

Tvankstas

Kam Lietuvos ministrui Lietuvos Konstitucija ? Tik Lenkijos ir Briuselio, kuo greičiau pabaigti su Lietuva, nejaugi ši vyriausybė nepajėgs tai atlikti ?

Mūsų

šiaudadūšiams politikams tai kol kas neįveikiama. Šitie politikai neturi ne tik sąžinės, bet ir meilės savo TĖVYNEI. Jie negerbia nei savo TĖVYNĖS, nei žmoniu, neturi nei krislo orumo. GĖDA!

abc.

šiaurės hondure yra politikų?

deja,

musu valdantieji yra tik marionetes, klusniai vykdancios seimininku isakymus. Tautos nuomone ju nedomina.

Dobrovolska

atsakyti negalėtų. Dar nespėjo perskaityti.

julė

tebėra laikančių save antžmogiais, norinčių, kad mes taip vadinami chamai ir mužikai taptume jų darbiniais arkliais.

nunu

Andriau,ar daug ministru esi taip sakiusiu girdejes,kad prikibai tik tik ka prie iskeptos,dar nespejusios atausti naujosios.Argi gali cia buti TIESOS portalas,tai grynas pasipriesinimo pozytyvui portalas.

štaziui

stasele, propagandine pasileidėle, taip pat finansinių fondų dėle, čiulpti tu moki. Jau supratome. Viskas? Net ekskrementų iš savęs nesugebi išspausti, fondų lėšas įsisavinusi?

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top