Andrius Švarplys. Ar žinojote, kad…

Ar žinojote, kad 2007 m., kai Joe Bidenas paskelbė sieksiąs prezidento posto, 56 proc. amerikiečių nurodė, kad nėra pakankamai girdėję apie šį kandidatą, jog susidarytų nuomonę apie jį.

Įsivaizduokite, po 34 metų darbo aukščiausiame politiniame lygyje – Senate – apie šį politiką žmonės nieko negalėjo pasakyti.

Ar kas pasikeitė per pastaruosius 13 metų? Ar J.Bidenas pradėjo rinkti stadionus kaip Obama ar minias Facebooke, Twiteryje? Tiesą sakant, ar kas nors dabar, 2021 m., galėtume apibrėžti J.Bideno politines pažiūras ar įvardyti jo darbus?

Tai štai – šis politikas 2020 metais surenka daugiausia balsų per visą JAV prezidentų rinkimų istoriją, aplenkdamas J.F.Kennedį, R.Reiganą, B.Obamą ir D. Trumpą (tapusį daugiausia balsų per visą JAV rinkimų istoriją surinkusiu respublikonų prezidentu).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
vertejas

Against Trump, stupid…

Klausimas Andriusui Švarplysui ( Ne į temą)

Kokia kalba šitai parašyta ir kokia kalba (kaip) tai reikia perskaityti :
Joe Bidenas
Facebooke, Twiteryje?
J.F.Kennedį, R.Reiganą, B.Obamą ir D. Trumpą.

Juokinga...

Dvi seserys spurginėje.Viena,iš kaimo,paprašo pončkės.Miestietė sugėdina sesę,o padavėja atneša spurgas.Kaimietė ir sako:ale suprato,ne cepeliną atnešė.Galima pagalvot,kad Baidenas ar Bidenas ką nors keičia,nesikabinėkit,jei neturit ką pasakyt.

stasys

Kažkaip keistai nuskambėjo ta mintis . Seime rastume nemažai politiku kuriu kalbančios galvos tik tam ir skirtos kad kalbėtu ir maivytusi tam žinomumui kurio pasigenda autorius .Tai nieko nereiškia autoriau .

Absoliutūs skaičiai

Nelabai ką pasako absoliutus rinkėjų skaičius atiduotas už kandidatą, kai kokiais 1962 buvo 186 mln. piliečių, o 2020 buvo 332 mln.

stazele

Du vazelino bidonai į rankas ir bėgte pas šeimininkus. Tik klaviatūros vaginoje nepamiršk, šeimininkams trukdys.

Apie veiklą

apie pažiūras, moralę ir apie visą šeimynėlę geriausiai viską pasako sūnaus Hanterio kompiuteris. Apie tokius „žygdarbius” juk negali labai plačiai girtis? Tai iš kur visuomenė poną Baideną žinos? Turbūt ne vieną normalų žmogų minėto kompiuterio turinys paprasčiausiai supykino…

Kis

gerbiamieji,kodel ir kas nukreipia jusu zvilgsnius uz Atlanto.Gal vertetu pasizvalgyti savajame kieme,negi viskas liuks?

Vytautas

Youtube peržiūrų skaičius yra juokingai mažas, kai rodo baideną. Ir jis ketina užleisti vadovavimą kamalai Haris.

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top